Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs

Monvīds, Egita, Emīls

Otrdiena, 29. jūlijs (2014) 17:09

Vēlies zināt, kā cilvēks uzvedas mīlējoties? Pavēro, kā viņš ēd! (8)

Vēlies uzzināt, kā jauniepazītā simpātija uzvedīsies mīlējoties? Pavēro, kā šis cilvēks ēd. To var attiecināt gan uz sievietēm, gan vīriešiem. Seksam un ēšanai ir daudz kopīga.


Viņš badīgi metas virsū maltītei un notiesā to pāris sekundēs?

Nav grūti iztēloties, kas notiks gultā. Iespējams, šis cilvēks pats no mīlēšanās procesa negūs nekādu lielo baudu, jo viņam galvenais – ātri tikt pie atvieglojuma. Viņam nav laika tuvību izgaršot. Svarīgi ir ātrāk atbrīvoties no spriedzes.


Viņš maltītes laikā lasa vai skatās TV?

Cilvēkam vairāk par ēdiena garšu interesē kaut kas cits? Tad, visticamāk, arī seksa laikā viņš domās nevis par partneri, bet par kaut ko citu. Un ja tā ir kāda cita sieviete/vīrietis, tad tas vēl nav pats sliktākais variants. Pilnīgi iespējams, ka glāstot partneri viņš domā, piemēram, par valūtas kursa svārstībām vai par to, kādā krāsā labāk nokrāsot žogu.

Maz ticams, ka cilvēks, kurš neprot izbaudīt ēdiena garšas nianses un gūt no tā prieku, seksa laikā ar tīksmi baudīs partneri.


Tā vietā, lai teiktu "ēst" un "ieturēt maltīti", viņš mēdz lietot vārdus "rīt" un "bāzt māgā"?

Tātad viņš nemīlēsies, bet „drāzīsies” un „nokniebsies”. Ja cilvēkam ir tieksme padarīt vulgāru vienu baudas gūšanas procesu – ēšanu, tad tāpat viņš, visticamāk, attiecas arī pret visām pārējām baudām.


Viņš ēd visu, „kas nekustas”, neņemot vērā, vai tas viņam garšo?

Tātad arī seksa partnera izvēlē viņš nav izvēlīgs – mīlēsies ar to, kas trāpīsies pirmā (vai pirmais). Toties tādam cilvēkam var piedāvāt jebkādu seksu – viņš necels iebildumus un ņems to, ko dod.


Viņa ēšanas maniere ir uzsvērti atbilstoša etiķetei?

Kaut arī viņš viens pats atrodas sava mājokļa virtuvē un tā ēst nav ērti, tik un tā viņš demonstratīvi lietos visas ēdienam paredzētās dakšiņas, nažus un ievēros citas etiķetes prasības. Viņa kustības ir nedaudz neveiklas, ķermenis sasprindzis, taču viņš ievēro pieņemtos maltītes baudīšanas rituālus? Kaut arī jau paēdis, viņš tik un tā izēd tukšu šķīvi?

Arī seksā viņš darīs visu tā, kā pienākas. Un lai arī ne reizes negūs orgasmu, viņš tik un tā jutīsies apmierināts, ka paveicis visu kā pieklājas.


Viņš maltīti uzskata vienīgi par degvielu organismam? 

Skaita kalorijas, aprēķina olbaltumvielu un ogļhidrātu procentuālo daudzumu, vienmēr atceras, kuros produktos ir vairāk kalcija, kuros - magnija, bet kādas ēdamlietas satur В vitamīnu? Tāpat viņš zina, kādi produkti ir jāēd atsevišķi un kādus organisms labāk pārstrādā, ja tiem pievieno taukvielu?

Nav šaubu, ka arī seksā viņš meklēs maksimālo efektu, izvēlēsies pozas, kurās var vingrināt vēdera presi, vai arī sarīkos „sprintu”, lai sadedzinātu pēc iespējas vairāk kaloriju. Un vislielākā bauda viņu pārņems tad, kad pēc seksa svari rādīs mīnus 0,5 kg.


Ieturot maltīti, viņš nekam citam nepievērš uzmanību?

Viņš nesteidzīgi ieliek mutē kumosiņu ēdiena, piever acis un lēni sakošļā, sejai izstarojot labsajūtu, un pat skandāls kaimiņu dzīvoklī ar trauku plēšanu nespēj novērst viņa uzmanību no gastronomiskās baudas? Viņš to atkārto vēl un vēlreiz, kamēr iestājas sāta sajūta? Bet kad ir paēdis, atstumj šķīvi, apmierināti atslīgst krēsla atzveltnē un domās pateicas pavāram, ēdienam un vispār brīnišķīgajai dzīvei?

Arī seksā šis cilvēks rīkosies tāpat: izvēlēsies labāko partneri, parūpēsies par romantisku atmosfēru un pilnībā nodosies divu cilvēku saplūšanai. Izgaršos katru glāstu, kustību, baudīs ikvienu čukstu un tik tikko dzirdamu skaņu no partnera lūpām, tvers tik tikko manāmas ķermeņa trīsas. Ideāls mīlas parneris!

Nopietni vai pa jokam, bet ir vērts padomāt, vai ne?

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

Mareks

Autoram

2014-11-18 04:13:31

Ziņot

Tadu [cenzēts]sen nebiju lasijis, autors idiots. Kurs vispar lieto vardus ''ieturet'' un ''maltite''... Kas ir autors es gribetu zinat?

kk

2014-11-05 03:48:30

Ziņot

Pilnīga taisnība. Mans vīr. ēd tā, tādā ātrumā, it kā būtu jānodzēš ugunsgrēks, un līdzīgi arī mīlējas :) Man patiktu tādā relaksētākā stilā, bet kas tev deva...

Clara

2014-08-29 23:49:44

Ziņot

Your answer shows real inetlligence.

Vārds

2014-07-31 18:55:18

Ziņot

vai sitai bilde ari nav kads vistas gabalins vavere iebazts ?

Zigis

žanna

2014-07-30 15:16:11

Ziņot

Nē, tādi zōniņi lasa tikai virsrakstus

Žanna

Rihards N

2014-07-30 15:15:21

Ziņot

Vai lasi kādreiz arī pēdējās rindiņas? "Nopietni vai pa jokam, bet ir vērts padomāt, vai ne?"

Vecis

[email protected],ds

2014-07-30 14:24:51

Ziņot

Bullshit! Es ēdu ātri un mīlējos ilgi!

Rihards N

2014-07-30 14:02:42

Ziņot

Kāds ir šajā rakstā izvirzīto spriedumu pamatojums? Vai jūs tiešām gribat teikt, ka seksam un ēšanai ir tieši proporcionāla saistība? Tas vairāk izklausās pēc bezjēdzīga cilvēka dabas vienkāršojuma, kam nav nekāda pamata realitātē. Pat no "seksa un attiecību" nodaļas es biju gaidījis ko sakarīgāku.

Latvijā

Pieci ieroči cīņai ar “pavasara alerģiju” (17)

Pavasarī, sākoties koku un krūmu ziedēšanas laikam, daudziem cilvēkiem aktualizējas respiratorā jeb ziedputekšņu alerģija, kas izpaužas kā šķavas, iesnas, klepus, niezošas un asarojošas acis. Kā mazināt nepatīkamās sajūtas, konsultē speciāliste.

12 pazīmes, kas liecina, ka jums nepieciešams atvaļinājums (5)

Netiec galā ar lieko svaru? Iespējams, vaina nav kūkās  (2)

Latvietis iekļuvis Harley Davidson Discover More 2015 competition finālā  (3)

Latvijā svin Lieldienas (2)

Spītējot drēgnajam laikam, Brīvdabas muzejā notiek Lieldienu pasākumi (3)

Kā nesabojāt Lieldienu priekus (1)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Sieviešu biksīšu mīļotāja atklāsme (9)

Četrdesmittrīsgadīgais Viesturs, kādas palielas Latvijas pilsētas iedzīvotājs, ir fanātisks sieviešu biksīšu mīļotājs. Un savu mīlestību ar manu starpniecību viņš vēlējies paust plašākai auditorijai.

Atklāti par to, ko vīrieši jau sen vēlas pavaicāt savai sievietei (2)

Kā panākt, lai vīrieti iekāro visas sievietes (10)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv