Ceturtdiena, 2021. gada 13. maijs

Ira, Iraīda, Irēna, Irina

Visi autora raksti

Otrdiena, 25. marts (2014) 10:12

Rita Lasmane

Viņa teic, ka pavasara nogurums nomāc gribu mīlēties?

Kā tas var būt?! Aiz loga pavasaris! Hormoni trako, bet viņai, lūk, nogurums! Tēlo, vai?

Cienījamie vīrieši, viņas netēlo: tiešām ir nogurušas, jo tuvojas sauļošanās sezona un Ziemassvētkos uzēstais puncītis, kas nekādi negrib iet mazumā, beidzot ir jādabū nost ar visskarbākās diētas palīdzību, jo organisma rezerves, kas tika uzkrātas iepriekšējā vasarā, ir izsīkušas un spēka patiešām ir mazāk un galīgi nav noskaņojuma ostīt gaisu un gavilēt par kaut kādām tur pavasara noskaņām - labāk lai tie hormoni netrako, jo kur lai tam visam rod spēku?

Un galu galā arī vīriešu kārtas pārstāvji ir noguruši: ja sieviete palūgtu veikt kādas darbības, kas palīdzētu viņai saņemties, nez vai viņš ar lielu entuziasmu mestos to darīt. Jūs sakāt, mestos gan, tikai kādām tām darbībām jābūt?

Tātad klausieties visi tie, kas vēl jūt sevī spēku pretoties pavasara nogurumam un vēlas baudīt seksa priekus ar mīļoto sievieti, kas, savukārt, ir tik nogurusi, ka atsakās ļauties hormonu trakošanai.

Sāksim ar to, ka, iespējams, jūs savas vēlmes izsakāt ne īstajā laikā un ne īstajā vietā – vecajā labajā laulības gultā pusstundu pirms aizmigšanas.
Piemēram, īru pētnieki apliecina, ka sievietēm piemīt paaugstināta interese par mīlas priekiem noteiktā diennakts laikā  un nedēļas dienā, tāpat arī par seksu brīvā dabā.

Kā izrādās, pats „uzbudinošākais” laiks ir sestdienās pulksten 11.00. Manuprāt, te pat nevarētu rasties jautājumi: sieviete, kas pēc darba nedēļas ir izgulējusies un atpūtusies, ar apziņu, ka priekšā vēl brīvas dienas, labprāt ļaujas seksam.

40% aptaujāto sieviešu ir ar mieru darīt TO tikai savā laulības gultā, bet atlikušie 60% vēlētos apstākļus nomainīt. Citiem vārdiem sakot: vienkārši nomainot gultas atrašanās vietu nevis sievu, ir iespējams atkal atmodināt savā sirdspuķītē kaisli. Aizvediet viņu prom no ierastiem apstākļiem un ierastām domām. Kur? Te nu jums ir iespēja izrādīt savas romantiskās tieksmes, ko sievietes vērtē ļoti augstu.

Regulārs sekss svaigā gaisā zināmai daļai šķiet „pats aizraujošākais pasākums, kas iekvēlina un kāpina uzbudinājumu”. Te nonākam pie visbūtiskākās vietas jautājumā „kur pazuda seksualitāte”: svaiga gaisa un saules (dienas) gaismas trūkums ievērojami mazina cilvēka fiziskās un psihiskās varēšanas. Centieties abi katru dienu vismaz stundu pavadīt ārā dienas gaišajā daļā. Sievietes ir kā trakas uz pastaigām ar mīļoto vīrieti!

Lai cik tas vīriešiem neliktos muļķīgs pasākums, efekts sagaidāms jau trešajā dienā – viņa būs saelpojusies fitoncīdus, ko izplata plaukstošie pumpuri un dīgstošā zāle, un  pati metīsies virsū. Kāpēc efekts tikai trešajā dienā? Tāpēc, ka pēc divām pirmajām pastaigām viņa vienkārši momentā aizmigs. Organismam jāpierod un jāsagremo informācija – PAVASARIS KLĀT, SĀKAS JAUNS DABAS CIKLS UN IR JĀMĪLĒJAS! 

Kāds kasa pakausi un saka, ka šitās darbības ir par sarežģītu un nevar zināt, vai manējā reaģēs. Pirmkārt, pakausi liek kasīt tas pats pavasara nogurums, kas, savukārt, liek taupīt enerģiju. Otrkārt, nekas šajā pasaulē netiek dots bez piepūles.   

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Latvijā

Pieci ieroči cīņai ar “pavasara alerģiju” (17)

Pavasarī, sākoties koku un krūmu ziedēšanas laikam, daudziem cilvēkiem aktualizējas respiratorā jeb ziedputekšņu alerģija, kas izpaužas kā šķavas, iesnas, klepus, niezošas un asarojošas acis. Kā mazināt nepatīkamās sajūtas, konsultē speciāliste.

12 pazīmes, kas liecina, ka jums nepieciešams atvaļinājums (5)

Netiec galā ar lieko svaru? Iespējams, vaina nav kūkās  (2)

Latvietis iekļuvis Harley Davidson Discover More 2015 competition finālā  (3)

Latvijā svin Lieldienas (2)

Spītējot drēgnajam laikam, Brīvdabas muzejā notiek Lieldienu pasākumi (3)

Kā nesabojāt Lieldienu priekus (1)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Sieviešu biksīšu mīļotāja atklāsme (9)

Četrdesmittrīsgadīgais Viesturs, kādas palielas Latvijas pilsētas iedzīvotājs, ir fanātisks sieviešu biksīšu mīļotājs. Un savu mīlestību ar manu starpniecību viņš vēlējies paust plašākai auditorijai.

Atklāti par to, ko vīrieši jau sen vēlas pavaicāt savai sievietei (2)

Kā panākt, lai vīrieti iekāro visas sievietes (10)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv