Trešdiena, 2021. gada 16. jūnijs

Justīne, Juta

Visi autora raksti

9. decembris (2013) 11:10

Rita Lasmane

Vai grūti seksā būt “brašajam alvas zaldātiņam”? (3)

Flickr.com

Kā vīrieši apraksta spēju seksā ātri nebeigt? ”Ilgi palikt ierindā, būt par brašo alvas zaldātiņu, komandēt parādi, noskriet maratonu” un tamlīdzīgi.  Atļaušos paust viedokli, ka neapzināta vēlme gultā „būt dzelzs vecim” mājo gandrīz ikviena stiprā dzimuma pārstāvja prātā. Savukārt sievietes, ja vien gultas biedrs nepārcenšas, procesu ievelkot nepamatoti ilgi, ir visnotaļ labās domās par tiem, kas nesteidzas.

Ar pilnu atbildību varu apgalvot, ka nemaz tik grūti un sarežģīti tikt pie vajadzīgās prasmes nav, vajag tikai to patiešām gribēt.

Mēdz teikt, ka viss jaunais ir labi aizmirsts vecais. Varbūt atbilde meklējama vēsturē?

Jau no 770. līdz 222. gadam pirms mūsu ēras Ķīnā vīrieši šajā ziņā pilnībā paļāvās uz Dao mācību, kas vēsta, ka seksa laikā notiek enerģiju apmaiņa – sieviešu mijas ar vīriešu jaņ. Sievietēm enerģija piemīt neierobežotā daudzumā, savukārt vīriešiem jaņ ir  limitēta un jātaupa. Tāpēc, pirms vīrietis ejakulē vai, saprotamā valodā runājot, beidz, viņš šķiras no savas jaņ enerģijas. Kā māca Dao, vīrietim jāsaņem no savas partneres , kas bagātīgi izdalās sievietes orgasma laikā.

Mūsdienās, būsim atklāti, ne visiem vīriešiem rūp, vai sievieti noveduši līdz kulminācijai, lai gan sarunās ar citiem sit sev pie krūts un apgalvo, ka dara visu, lai sievietei būtu labi. Protams, grēko arī sievietes, simulēdamas orgasmu visdažādāko iemeslu dēļ: gribēdamas izpatikt partnerim vai vienkārši vēlēdamās beigt jau apnikušās darbības gultā. Bet, ja vīrietim ir svarīga enerģētiskā līdzsvara uzturēšana un ir vēlme apgūt prasmi ilgi mīlēties, tad es ieteiktu pārdomāt turpmāk izklāstīto.

Prezervatīvu tirgotāji reizē ar savas produkcijas reklāmu vēsta: vienkāršākais veids, kā paildzināt mīlēšanās procesu, ir lietot prezervatīvus ar anestetiku – jutību mazinošu vielu, kas pagarina dzimumaktu par trim vai piecām minūtēm.

Citi avoti iesaka vīrietim, sajūtot, ka tuvojas kulminācija, sākt dziļi un vienmērīgi elpot, it kā stāvētu kalna galā un pilnu krūti tvertu svaigu gaisu.

Daži gan apgalvo, ka no tādas elsošanas beigt gribas vēl ātrāk. Taču varbūt viņi vienkārši neprot pareizi elpot?

Vēl kāds padoms: vīrietim jāmēģina mainīt frikciju tempu un amplitūdu, vienlaikus vērojot partneres reakciju un uzmanot, vai tempa maiņa netraucē mīļotajai tikt pie orgasma.

Hmm, samērā prātīgs padoms! Citiem vārdiem runājot, vīrietim nevajadzētu nepārtraukti tēlot šujmašīnu, bet ievērojami palēnināt gurnu kustības, vienlaikus virzot locekli tā, lai lielāks spiediens būtu uz sievietes maksts sieniņu, kas atrodas tuvāk vēderam.

Bet Dao mācības piekritēji iesaka pievērst uzmanību arī citām cilvēka dzīves vajadzībām, proti, pārtikai, ko vīrietis ēd. Ieteicams pārtikā lietot arbūzus, brūnos rīsus, medu un seleriju, kas vairo vīrišķo spēku un izturību. Savukārt no šķidrumiem jādzer ozola mizu, piparmētru, aveņu vai upeņu lapu tēja. Tiamins, kas atrodas šajās drogās, palēnina nervu galu darbību un ļauj pagarināt dzimumaktu par piecām līdz septiņām minūtēm.

Domāju, ka zaļā dzīves veida piekopēji ar vislielāko degsmi piekristu šim ieteikumam.

Citi seksa gudrinieki iesaka: ja nelīdz visādi vingrinājumi un diētas, kā arī uzmanības novēršana uz blakus lietām, kā to dara lielākā daļa, kas pūlas pretendēt uz „seksa giganta” titulu, varbūt talkā nāks masturbācija iepriekšējā vakarā pirms iecerētā seksa.

Piebildīšu gan, ka tam nebūs lielas jēgas, ja vīrietis to darīs ātri un steidzīgi. Bet masturbējot tiešām ir iespējams uztrenēt refleksus, kas ļaus iemācīties kontrolēt ejakulāciju. Attiecīgo tehniku aprakstus var atrast tīmeklī. Nebūtu slikti, ja pie reizes atrastos arī instruktors šim treniņam.

Un visbeidzot visiem „seksa čempioniem” un tādiem, kas kāro par tādiem kļūt, gribu likt pie sirds: ja vīrietim ir pastāvīga un saprotoša partnere, viņam noteikti būs nesalīdzināmi vienkāršāk apgūt prasmes paildzināt mīlēšanas laiku un iegūt savas sievietes enerģiju. Ja vīrietis bieži maina partneres, tad gan viņam ieteicams vispirms apgūt vajadzīgās prasmes un tikai pēc tam doties sieviešu enerģijas medībās.

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

kitty

Pecis

2013-12-10 14:00:42

Ziņot

Tira zinkare - kapec ar dazam IR bezcerigi un citam atkal sanak? Noprotu, ka tiri fizisks iemesls?

Pēcis

2013-12-10 13:13:45

Ziņot

No personīgās pieredzes varu teikt, ka pamatā man nepiemīt ''ātrā beigšana'', bet gadās tādas sievietes ar kurām ir bezcerīgi aizturēt ejakulāciju. Ir sievietes kurām TUR ir ''zelta mliņa''.

Alvas zaldātiš

2013-12-09 18:18:11

Ziņot

Ui, kāda gudriniece! Un visu šamējā zina, ar' vai zi'. Neņemiet jau nu ļaunā, Ritas kundze, bet, iespējams, Jums būtu jāraksta par to kā vīra gabali vispār beidz? Te nu Jūs varētu daudz precīzāk balstīties uz PERSONĪGO pieredzi.

Latvijā

Pieci ieroči cīņai ar “pavasara alerģiju” (17)

Pavasarī, sākoties koku un krūmu ziedēšanas laikam, daudziem cilvēkiem aktualizējas respiratorā jeb ziedputekšņu alerģija, kas izpaužas kā šķavas, iesnas, klepus, niezošas un asarojošas acis. Kā mazināt nepatīkamās sajūtas, konsultē speciāliste.

12 pazīmes, kas liecina, ka jums nepieciešams atvaļinājums (5)

Netiec galā ar lieko svaru? Iespējams, vaina nav kūkās  (2)

Latvietis iekļuvis Harley Davidson Discover More 2015 competition finālā  (3)

Latvijā svin Lieldienas (2)

Spītējot drēgnajam laikam, Brīvdabas muzejā notiek Lieldienu pasākumi (3)

Kā nesabojāt Lieldienu priekus (1)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Sieviešu biksīšu mīļotāja atklāsme (9)

Četrdesmittrīsgadīgais Viesturs, kādas palielas Latvijas pilsētas iedzīvotājs, ir fanātisks sieviešu biksīšu mīļotājs. Un savu mīlestību ar manu starpniecību viņš vēlējies paust plašākai auditorijai.

Atklāti par to, ko vīrieši jau sen vēlas pavaicāt savai sievietei (2)

Kā panākt, lai vīrieti iekāro visas sievietes (10)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv