Ceturtdiena, 2021. gada 17. jūnijs

Artis, Artūrs

Visi autora raksti

Sestdiena, 11. maijs (2013) 10:21

Rita Lasmane

Mmmm.... mačo! (1)

Flickr.com

Sievietes, kas nebaidās atzīt, ka, baudot dzīvi, var tikai iegūt, atzīst - kaut reizi mūžā jāļaujas būt mačo savaldzinātai un pavestai. Nerunājot par piedzīvojuma izjūtu asumu, vēl garantētas jaukas atmiņas mūža nogalē. Mačo tipa vīrieši stipri vien  atšķiroties no „labajiem puišiem”.

Karīna reiz ļāvās mačo valdzinājumam.

Tā sagadījās, ka Karīnu ilgi un neatlaidīgi aplidoja kāds „labais puisis”. Trīsdesmit četrus gadus jauno šķirteni briesmīgi kaitināja labie un pareizie. Pūlī pamanot kādu „slikto puisi”, viņa allaž nodrebēja neizskaidrojamās trīsās, kas gan nenozīmēja, ka noteikti kaut kas saveidojās. Biežāk tas bija kārtējais apliecinājums, kāda tipa vīrieti Karīna gatava laist sev klāt. Tā kā iepriekš minētajam pielūdzējam – labajam puisim vārdā Olafs - nebija nekādu izredžu.

Vēl jāpiebilst, ka mačo nav gluži tas pats, kas sliktais puisis.

Pēc tam, kad visas kaislības bija norimušas Karīna prātoja: „Olafs tā izdarīja, jo gribēja atriebties - sak, še tev, lai tevi paved un pamet. Vai gluži otrādi, cēlu jūtu vadīts – ja netiek man, lai tiek manam veiksmīgajam draugam.”

Reiz kādā stipri vēlā vakara stundā pie Karīnas dzīvokļa durvīm stāvēja divi viesi.

Stāsta varones distancē turētais pielūdzējs un viņa draugs - Rīgā labi pazīstams mačo.

Olafs, sperot pirmos soļus pāri slieksnim, paziņoja:

„ Čau, Karīna! Iepazīsties - tas ir Ģirts un viņš dikti gribēja ar tevi iepazīties.”

Ģirts iesākumā, neizprotot situāciju un atvainodamies par vēlo vizīti, smaidot oponēja: „Tu pats mani šurp atvilki!”

Karīnai atlika skābi pasmaidīt, lai nekļūtu rupja un nelūgtos viesus neizvadītu ārā pa durvīm, pārkāpjot jebkādus etiķetes noteikumus.

Karīnas savaldīšanās tika apbalvota ar galantu aplidošanu un viņa savā vēlamo vīriešu sarakstā bez mazākām šaubām ierakstīja arī mačo tipu. Lieki piebilst, ka Karīna zināja, kas par putnu viesojas viņas mājās.

Bet tam vairs nebija nekādas nozīmes, jo tā, kā māk pievērst uzmanību sievietei šīs sugas vīrieši, tā nemāk neviens cits. Karīna gan uzreiz pati sevi pabrīdināja: „ Šis te vīriešu sugas eksemplārs ir visas tautas īpašums, tas ir, tautas sievišķās daļas īpašums. Man nav jācenšas viņu iegūt pavisam. Viņš atspurgs, sajauks prātu, uzbangos veselu izjūtu gammu: katra izjūta apliecinās, ka tu esi sieviete, tu esi brīnišķīga sieviete. Un tad, nedaudz iepriecinās mani un papriecāsies pats, tad mačo dosies tālāk. Ko darīt? Neko! Ļauties mirkļu burvībai, izbaudīt tos un vienkārši neko vairāk negribēt.”

Kā mēdz teikt, ar labiem nodomiem ceļš uz elli bruģēts. Neizdevās Karīnai būt tik prātīgai, kā viņa pirmajā vakarā bija nolēmusi. Viņai tomēr sagribējās paturēt ilgāku laiku mačo Ģirtu savā tuvumā un tika izkalts plāns.

Par laimi, Ģirts vēlējās Karīnu sastapt arī pēc vēlās viesošanās un, protams, bez Olafa klātbūtnes. Karīna nebūtu atļāvusies pati piedāvāt tikšanos.

Nākamajā tikšanās reizē Karina pārtapa par mačo brunčos un pūlējās pārspēt mačo biksēs - Ģirts uzvedās, pavedot atbilstoši savai būtībai, Karīna sparīgi ”atsita bumbiņu”, pretī pavedot un kārdinot viņu. Gan ar izteikti sievišķīgiem augš- un apakštērpiem, gan nekautrīgiem pieskārieniem un neķītriem čukstiem ausī publiskās vietās, gan izsmalcinātiem glāstiem seksa laikā.

Nācās pastudēt paprāvu kaudzīti grāmatu, kas nopērkamas Rīgas grāmatnīcās par attiecīgo tēmu. Lai nesmīn visgudrie skeptiķi, bet šajās gramatās, nudien, atrodami pielietojami padomi. Karīnai tie visnotaļ noderēja un kārdināšana izdevās, par ko liecināja tas, ka pavešanas objekts īpaši neturējās pretī.

Kas notiek, ja satiekas divi mačo, lai arī viens no viņiem nedaudz tēlo, un tā bija Karīna?

Viņi viens otram atzīstas, ka katrs atsevišķi ir baigi foršs un arī kopā piedzīvoti lieliski brīži, bet ar to viss arī beidzas. Mendelsona kāzu maršs nekad neskanēs.

Uz atvadām, jūtot, ka tūlīt beigsies abu „lietošanas termiņš”,  Karīna realizēja Ģirta kvēlāko seksuālo fantāziju. Lai cik tas dīvaini nebūtu, bet arī mačo ir fantāzijas, ko viņi ne vienmēr spēj realizēt.

Pēc tam, kad bija pārgājušas pēcorgasma trīsas, Karīna piecēlās, apģērbās un neatvadījusies izgāja pa durvīm.

Šāds teatrāls noslēgums drīzāk bija vajadzīgs Karīnai, nekā tam, kurš palika guļam gultā. Protams, sievietes būtības naivākā daļiņa cerēja, ka Ģirts skries pakaļ vai vismaz meklēs iespēju turpināt tikties. Viņa taču tā centās!

Mačo Ģirts ne nu skrēja, ne meklēja.

„Lietošanas termiņš” bija neatgriezeniski beidzies.

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Latvijā

Pieci ieroči cīņai ar “pavasara alerģiju” (17)

Pavasarī, sākoties koku un krūmu ziedēšanas laikam, daudziem cilvēkiem aktualizējas respiratorā jeb ziedputekšņu alerģija, kas izpaužas kā šķavas, iesnas, klepus, niezošas un asarojošas acis. Kā mazināt nepatīkamās sajūtas, konsultē speciāliste.

12 pazīmes, kas liecina, ka jums nepieciešams atvaļinājums (5)

Netiec galā ar lieko svaru? Iespējams, vaina nav kūkās  (2)

Latvietis iekļuvis Harley Davidson Discover More 2015 competition finālā  (3)

Latvijā svin Lieldienas (2)

Spītējot drēgnajam laikam, Brīvdabas muzejā notiek Lieldienu pasākumi (3)

Kā nesabojāt Lieldienu priekus (1)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Sieviešu biksīšu mīļotāja atklāsme (9)

Četrdesmittrīsgadīgais Viesturs, kādas palielas Latvijas pilsētas iedzīvotājs, ir fanātisks sieviešu biksīšu mīļotājs. Un savu mīlestību ar manu starpniecību viņš vēlējies paust plašākai auditorijai.

Atklāti par to, ko vīrieši jau sen vēlas pavaicāt savai sievietei (2)

Kā panākt, lai vīrieti iekāro visas sievietes (10)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv