Ceturtdiena, 2021. gada 13. maijs

Ira, Iraīda, Irēna, Irina

Visi autora raksti

Ceturtdiena, 17. aprīlis (2014) 11:02

Rita Lasmane

Kāpēc viņa vairs nesmejas par maniem jokiem?

Flickr.com

Domāju, ne mazums vīriešu apzināti vai neapzināti klusībā ir pabrīnījušies: „Kāpēc viņa vairs nesmejas par maniem jokiem? Agrāk taču smējās kā kutināta!”

Savukārt sievietes apspriežamās problēmas sakarā varētu teikt: „Kāpēc viņš sācis tik stulbi jokot?”

To, ka agrāk no sirds smējušās par tiem pašiem jokiem, viņas, protams, neatceras.

Humoram ir liela nozīme attiecībās. Attiecību sākumā, kad viss šķiet brīnišķīgi un aizraujoši,  smadzenes neatpūzdamās ražo hormoniņus, kas atbildīgi par laimes sajūtu, sajūsmina viss, ko dara un saka partneris.  Ja nesajūsminātu, tad nevarētu būt runa par jel kādu lielu patikšanu un attiecības, kas pretendē uz iemīlēšanos, neveidotos.

Evolūcija parūpējusies, lai mūsu smadzenes izdalītu laimes hormonu ikreiz, kad satiekam ģenētiski derīgu partneri, ar kuru varētu radīt veselu un produktīvu pēcteci. Jo ilgāk un vairāk esam kopā ar attiecīgo pretendentu, jo vairāk izdalās laimes hormonu un laimīgāki jūtamies, kas izpaužas ar  smaidu un smiekliem.

Iemīlējušies cilvēki daudz smaida viens otram un nemitīgi apmainās ar jokiem, kas nereti nejaušam klausītājam varētu šķist nesaprotami vai pagalam muļķīgi.

Iemīlējies vīrietis pārliecinājies, ka uz  tādiem vai citādiem jokiem viņa mīlas objekts - sieviete labi reaģē smejoties, ielāgo, ka tieši šie joki darbojas.

Kad partneri viens otram smaida, viņi apliecina, ka ir ģenētiski saderīgs pāris. Šis smaids, kā saderības apliecinājums, ir svarīgs visu kopdzīves laiku.

Ja pamanām, ka partneris uz sadudzis un rāda bēdīgu vai dusmīgu seju, mēģinām viņu piespiest pasmaidīt. Nereti viens otram jautājot: „Tu esi dusmīga (dusmīgs)?”.

Esmu pamanījusi, ka vīrieši īpaši pievērš uzmanību tam, vai viņa sieviete gadījumā nav dusmīga. Un kā nu nepievērsīs, jo no mīļotās garastāvokļa atkarīgs tas, vai būs šovakar sekss vai nebūs. Bērnībā mazs puisītis, gadījumā, ja bija sastrādāts nedarbs, arī jautāja mammai, vai viņa nav dusmīga, un sirsniņai trīcot gaidīja, vai viņa pirms miedziņa atnāks samīļot. 

Pieaugušo dzīvē vīrietis, gadījumā, ja viņa mīļotā sieviete rāda piktu ģīmi, laiž darbā jau pārbaudītu stratēģiju – vecos labos jokus, par kuriem senāk viņa no sirds smējās. Diemžēl sieviešu smadzenes (tāpat kā vīriešu), pārejot iemīlēšanās stāvoklim, vairs neražo tik daudz laimes hormonu un viņai vairs nenāk smiekli par, viņasprāt, nodeldētiem jokiem.

Cienījamie kungi, jokot var un vajag, jo tā papildus spēsiet uzturēt savas sievietes labvēlību! Tikai jāpacenšas mainīt joku repertuāru. Un tas, savukārt, atkarīgs no jūsu pašu humora izjūtas. Labs humorists allaž rēķinās ar savas  auditorijas gaumi.

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Latvijā

Pieci ieroči cīņai ar “pavasara alerģiju” (17)

Pavasarī, sākoties koku un krūmu ziedēšanas laikam, daudziem cilvēkiem aktualizējas respiratorā jeb ziedputekšņu alerģija, kas izpaužas kā šķavas, iesnas, klepus, niezošas un asarojošas acis. Kā mazināt nepatīkamās sajūtas, konsultē speciāliste.

12 pazīmes, kas liecina, ka jums nepieciešams atvaļinājums (5)

Netiec galā ar lieko svaru? Iespējams, vaina nav kūkās  (2)

Latvietis iekļuvis Harley Davidson Discover More 2015 competition finālā  (3)

Latvijā svin Lieldienas (2)

Spītējot drēgnajam laikam, Brīvdabas muzejā notiek Lieldienu pasākumi (3)

Kā nesabojāt Lieldienu priekus (1)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Sieviešu biksīšu mīļotāja atklāsme (9)

Četrdesmittrīsgadīgais Viesturs, kādas palielas Latvijas pilsētas iedzīvotājs, ir fanātisks sieviešu biksīšu mīļotājs. Un savu mīlestību ar manu starpniecību viņš vēlējies paust plašākai auditorijai.

Atklāti par to, ko vīrieši jau sen vēlas pavaicāt savai sievietei (2)

Kā panākt, lai vīrieti iekāro visas sievietes (10)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv