Ceturtdiena, 2021. gada 13. maijs

Ira, Iraīda, Irēna, Irina

Visi autora raksti

Pirmdiena, 14. aprīlis (2014) 12:42

Rita Lasmane

Kādam, sieviešuprāt, ir jābūt ideālam vīrietim?

Apzināti vai neapzināti, visas sievietes meklē ideālo vīrieti. Kādai šķiet, ka pilnīgi pietiek ar to, ka sastapts „smuks” vīrietis, kas atbilst mūsdienās pieņemtiem smukuma standartiem. Citai - lai viņam būtu gana biezs maks. Tikai pēc tam, kad iemīlēšanās pārgājusi un rozā brilles kritušas, viņas sāk pārmest vīrietim neatbilstību ideālam, kam seko apvainošanās “nez par ko”, seksa atteikšana un pārējās sieviešu izdarības, kuru mērķis, pēc sieviešu domām, ir sodīt vīrieti par to, ka viņš, pats to nenojauzdams, nav tāds, kādu viņa gribētu.

Lai vīrietis neiekristu tamlīdzīgās lamatās, kad, iespējams, ir jau par vēlo kaut ko mainīt, jo pirkstā gredzens un gultiņā brēkulītis, iesaku novērtēt potenciālās attiecības pēc sešām pazīmēm, kas norādīs, vai sieviete uzskatīs vīrieti par ideālu vai nē.

*Vai viņa jūsu klātbūtnē jūtas komfortabli? Ja viņa nemitīgi tēlo kaut kādu lomu, izliekas par to, kas patiesībā nav, tad attiecības lemtas neveiksmei. Cilvēks, kurš kaut ko tēlo, ja vien nav augstas klases spiegs, agri vai vēlu nomet masku un tas var sagādāt vīrietim spēcīgu vilšanos. Iespējams, kāds jautās, bet kā tad lai atšifrē sieviešu uzvedību: viņas taču visu laiku tēlo! Ja vīrietis uzskata, ka visas sievietes ir aktrises, tad diemžēl viņš ļoti vāji pazīst sievietes un diez vai viņam spīd harmoniskas attiecības.

Tātad, ja izsakatās, ka viņa jūtas ērti un nav sasprindzināta, māksloti nesmejas par jūsu jokiem, viegli un labprāt piekrīt pasākumiem, ko piedāvājat, tad droši vien viņa neko netēlo.

*Jums ir par ko parunāt. Ja ir tēmas, par kurām varat spriedelēt stundām, protams, ja sarunas nav tikai par to, kā jūs satikāties un ko nodomājāt viens otru ieraugot un tamlīdzīga iemīlējušos cilvēku vāvuļošana, ja labprāt uzklausāt, kā kuram gājis, spējat izstāstīt par veiksmēm un neveiksmēm, dot otram padomu, tad, sievietesprāt, jūs esat ideāls. Bet, ja jūs stundām ilgi varat runāt tikai par sevi un viņas viedoklis jums ir vienaldzīgs, tad noteikti jūs nekļūsiet par viņas ideālo vīrieti.

* Jums ir par ko paklusēt. Ja nerodas neveiklības sajūta, kad sarunā iestājas pauze un viņa nesāk steigā nezin ko runāt vai viņas skatiens sāk drudžaini skraidīt apkārt, it kā meklējot sarunas turpinājuma tēmu, tad viņa jūtas ērti un mierīgi. Sieviete jūtas mierīga esot blakus savam ideālam vīrietim.

* Ja attiecības balstītas tikai uz kaisli un seksu, bet ārpus gultas nekas cits nesaista, tad agri vai vēlu sieviete apvainosies par to, ka nekā cita nav un, protams, tur būs vainīgs vīrietis. Kas gan cits?

* Ja gultā nesaskan un neesat platonisko attiecību piekritējs, un ir maz ticams, ka mūsdienās izplatīts tamlīdzīgs attiecību modelis, tad attiecībām nav nākotnes. Tātad, ja seksuālie temperamenti nesakrīt, tad viņai atkal būs iemesls dusmoties un apvainoties par to, ka seksa ir par daudz vai par maz.

* Ja jūs nepārtraukti strīdaties un tā nav attiecību krīze, tad viņa jau paguvusi apvainoties par to, ka neesat viņas ideālais vīrietis. Un kā tika minēts raksta sākumā, ar aizvainotu sievieti ir grūti veidot harmoniskas attiecības. Tas nenozīmē, ka partnerattiecībās vispār nedrīkst būt strīdi. Strīdos dzimst ideālais risinājums. Tikai tiem nav jābūt katru dienu un par nebūtiskām tēmām. Tām nav jābūt raksturu cīņām.

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Latvijā

Pieci ieroči cīņai ar “pavasara alerģiju” (17)

Pavasarī, sākoties koku un krūmu ziedēšanas laikam, daudziem cilvēkiem aktualizējas respiratorā jeb ziedputekšņu alerģija, kas izpaužas kā šķavas, iesnas, klepus, niezošas un asarojošas acis. Kā mazināt nepatīkamās sajūtas, konsultē speciāliste.

12 pazīmes, kas liecina, ka jums nepieciešams atvaļinājums (5)

Netiec galā ar lieko svaru? Iespējams, vaina nav kūkās  (2)

Latvietis iekļuvis Harley Davidson Discover More 2015 competition finālā  (3)

Latvijā svin Lieldienas (2)

Spītējot drēgnajam laikam, Brīvdabas muzejā notiek Lieldienu pasākumi (3)

Kā nesabojāt Lieldienu priekus (1)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Sieviešu biksīšu mīļotāja atklāsme (9)

Četrdesmittrīsgadīgais Viesturs, kādas palielas Latvijas pilsētas iedzīvotājs, ir fanātisks sieviešu biksīšu mīļotājs. Un savu mīlestību ar manu starpniecību viņš vēlējies paust plašākai auditorijai.

Atklāti par to, ko vīrieši jau sen vēlas pavaicāt savai sievietei (2)

Kā panākt, lai vīrieti iekāro visas sievietes (10)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv