Otrdiena, 2021. gada 11. maijs

Milda, Karmena, Manfreds

Visi autora raksti

Otrdiena, 18. februāris (2014) 10:57

Rita Lasmane

Kā sieviete parāda, ka randiņa turpinājumu gribētu gultā (1)

Flickr.com

Lai gan puišu sarunās par „zaķu” dabūšanu līdz slīpam stāvoklim gandrīz visi apgalvo, ka nepārprotami spēj nolasīt “būs vai nebūs”, patiesībā viņi ar visai lielām grūtībām atšifrē nodomus jaunkundžu galvā. Tāpat ne vienmēr strādā it kā „visdrošākā” metode – dāmas piedzirdīšana līdz pusnemaņas stāvoklim.

Lai nevajadzētu velti šķiest laiku un naudu, derētu iegaumēt dažas sakarības: nekad neviena sieviete skaidrā tekstā nepaudīs nodomu novest pazīšanos līdz guļus stāvoklim, ja vien viņa nav nolēmusi kādam ieriebt vai noslēgusi ar kādu derības, vai varbūt veic psiholoģisku eksperimentu pašizglītošanās nolūkos. Visdrīzāk jaunkundze paudīs savus nodomus ar žestiem un skatieniem. Bet ņemiet vērā, ka turpmāk aprakstītās darbības ne vienmēr nozīmē tikai vienu nepārprotamu nolūku.

Pieskārieni
Viegli rokas pieskārieni rokai liecinās, ka jaunkundze ielaiž vīrieti savā personīgā teritorijā un tas rada viņai patīkamas izjūtas. Bet ja viņa uzmācīgi apčamda vīrieti, tas drīzāk liecina, ka viņa ir piedzērusies vai viņai problēmas komunikācijā ar pretējo dzimumu.

Pabūsim divatā
Ja ballītē jaunkundze piedāvā iziet ārā svaigā gaisā vai otrādi: tad, kad visi viesi iziet ārā, piedāvā palikt un nekur neiet, viņa vēlas divvientulību, lai iepazītos vēl tuvāk. Bet tikpat labi tas var nozīmēt, ka viņa ir nogurusi no jautrības un puisietis, kas gadījies blakus, ne uz ko nevar cerēt.

Smaids
Smaids liecina par simpātijām. Ja jaunkundze atbild ar smaidu un pēc tam novērš skatienu, viņa noteikti ir ieinteresēta turpinājumā. Bet, iespējams, viņu uzjautrina puisieša izskats.

Ienāksi uz tēju?
Tamlīdzīgs piedāvājums noteikti nebeigsies tikai ar tējas dzeršanu, īpaši ja tas jādara vēlu vakarā. Bet ļoti iespējams, ka viņa baidās palikt viena un sekss viņu it nemaz neinteresē.

Parunāsim par seksu?
Nez vai jaunkundze sāks stāstīt par savām personīgajām intīmajām lietām tāpat vien. Pat ja viņa nerunā par sevi, bet piemin vārdu “sekss” biežāk par trim reizēm minūtes laikā, viņai galvā grozās tikai viena doma. Taisnības labad jāsaka, ja jaunkundze ir pārāk pārņemta ar seksu, puisietim vajadzētu uzmanīties: arī jaunkundzēm mēdz būt maniakālas tieksmes.

Komplimenti
Būtu lieki lolot cerības, ja jaunkundze izsaka komplimentus jauna telefona vai krekla sakarā. Bet ja viņa akcentē to, cik lieliski krekls izceļ puisieša augumu, tad viņa labprātāk redzētu krekla valkātāju bez krekla. Savukārt, ja jaunkundze salasījusies grāmatas par tēmu kā radīt labu iespaidu uz cilvēkiem, tad viņa komplimentus bārsta tāpat vien.

Uzcienāšana ar kožļeni
Ja jaunkundze piedāvā kožļeni, iespējams viņa domā par skūpstu, bet iespējams viņai nepatīk kā ož puisieša elpa.

Pagaršo manu ēdienu!
Ja jaunkundze uzaicināta uz restorānu un viņa piedāvā aicinātāju nogaršot viņas ēdienu, tā ir zīme vēlmei pēc tuvības. Bet iespējams, ka viņa pieradusi vienkārši dalīties visā ar visiem.

Skatiens uz lūpām
Ja jaunkundze skatās uz sarunu biedra lūpām, viņai noteikti gribas skūpstīties. Pienācis brīdis no runām pāriet pie darbiem. Izņēmums varētu būt gadījums, ja jaunkundze ir vājdzirdīga un lasa no lūpām.

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

aksu

2014-02-21 19:43:32

Ziņot

Balss arī izmainās, ja čiepai ir Tā doma.

Latvijā

Pieci ieroči cīņai ar “pavasara alerģiju” (17)

Pavasarī, sākoties koku un krūmu ziedēšanas laikam, daudziem cilvēkiem aktualizējas respiratorā jeb ziedputekšņu alerģija, kas izpaužas kā šķavas, iesnas, klepus, niezošas un asarojošas acis. Kā mazināt nepatīkamās sajūtas, konsultē speciāliste.

12 pazīmes, kas liecina, ka jums nepieciešams atvaļinājums (5)

Netiec galā ar lieko svaru? Iespējams, vaina nav kūkās  (2)

Latvietis iekļuvis Harley Davidson Discover More 2015 competition finālā  (3)

Latvijā svin Lieldienas (2)

Spītējot drēgnajam laikam, Brīvdabas muzejā notiek Lieldienu pasākumi (3)

Kā nesabojāt Lieldienu priekus (1)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Sieviešu biksīšu mīļotāja atklāsme (9)

Četrdesmittrīsgadīgais Viesturs, kādas palielas Latvijas pilsētas iedzīvotājs, ir fanātisks sieviešu biksīšu mīļotājs. Un savu mīlestību ar manu starpniecību viņš vēlējies paust plašākai auditorijai.

Atklāti par to, ko vīrieši jau sen vēlas pavaicāt savai sievietei (2)

Kā panākt, lai vīrieti iekāro visas sievietes (10)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv