Otrdiena, 2021. gada 11. maijs

Milda, Karmena, Manfreds

Visi autora raksti

Otrdiena, 6. maijs (2014) 11:16

Rita Lasmane

Kā padarīt savu sievieti par kaislīgu tīģerieni (8)

Lai panāktu vēlamo efektu un padarītu savu draudzeni vai sievu par kaislē kvēlojušu būtni, vispirms, cienījamie kungi, aizmirstiet pilnīgi visu, ko esat vērojušu pornofilmās vai lasījuši internetā. Tāpat atslēdziet savu mūžīgo kritikas kāri, aiz kā slēpjat bailes no tā, ka patiesībā nezināt neko.

Iegaumējiet: sievietes mīl, ja viņas MĪL un tas ir pirmais nosacījums, kas bruģē ceļu uz seksa mākslas virtuoza “goda nosaukumu”.

Un vēl – vīrieša pienākums ir vispirms sagādāt baudu sievietei un tikai pēc tam parūpēties par sevi. (Steidzīgajiem, kuri apgalvo, ka neko nevarot darīt, jo esot pārjūtīgi, gribu atgādināt, ka seksā drīkst izmantot ne tikai locekli, bet arī pirkstus un mēli.)

Saskaņā ar trešo nosacījumu pieredzējis mīlnieks ar jebkuru sievieti, pat ja viņa ir pārtempermentīga, apietas tā, it kā viņa būtu nepieredzējusi, nevainīga un tāpēc atturīga. To realizēt nav vienkārši, īpaši tajos gadījumos, kad partnere pat nemēģina tēlot, ka pretojas. Un tomēr, ja negribat apšaubīt viņas kunkstienu, vaidu un kaucienu patiesumu, centieties kāpināt viņas uzbudinājumu gluži tāpat kā pirmajā reizē, kad tikāties, ja vien tas nav noticis stiprā dzērumā. Ticiet, sieviete nevar sadegt no nepacietības tikai tāpēc, ka esat trīs minūtes viņai enerģiski spaidījis piena dziedzerus. Tāpat neļaujaties provokācijām un neticiet kvēliem apgalvojumiem un elsām, ka viņa tvīkst kaisles liesmās un tūlīt pat viņa jāizmīlē. Visdrīzāk, jūsu dāma vienkārši nav pat drusku iesilusi, viņai ir garlaicīgi, un tāpēc viņa grib saīsināt šo pasākumu līdz minimumam.

Ceturtais noteikums prasa, lai vīrietis priekšspēlei velta vismaz divdesmit minūtes.
Veiksmīga priekšspēle nodrošina neviltotu orgasmu sievietei.

Glāsti, kuru uzdevums ir kāpināt sievietes uzbudinājumu, nekādā gadījumā nedrīkst būt steidzīgi un aplami – tā sacīt, nepareizā vietā un laikā. Un tas ir piektais nosacījums, kuru ievēro labi mīlnieki.

Ja jums ir aizdomas, ka nespēsiet sagaidīt to brīdi, kad jūsu partnere būs pietiekami uzbudināta, pacentieties nedomāt, kad beidzot saņemsiet gaidīto balvu – ejakulāciju, koncentrējiet uzmanību uz savām darbībām. Mēģiniet saost viņas ķermeņa aromātu, kas ļaus secināt, cik lielā mērā ir kāpis uzbudinājums. Jo vairāk viņa smaržo, jo spēcīgāk ir uzbudināta. Jo vairāk jūs patiesi būsiet sajūsmināts par viņas ķermeni un tā formām, kam ne vienmēr jāatbilst glancētos žurnālos redzamajām beibēm, jo sieviete jutīsies iekārojamāka un tas vairos viņas uzbudinājumu.

Sestais un pēdējais nosacījums nosaka, ka vīrietim jāspēj runāt ar sievieti arī seksa laikā un nevis par sevi, bet gan par viņu.

Sieviete nīkuļo un skumst, ja viņas vīrietis ir netalantīgs un garlaicīgs, kas nespēj pateikt nevienu komplimentu un atzīst tikai tradicionālu seksu – bez priekšspēles viņš uzgūlās uz viņas un iebāza…

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

coco

2014-05-16 18:18:37

Ziņot

Vecis gan nodeva pa bungam. Neko pielikt, neko atnemt. Es esmu ta aktiva latviete, bet mana pieredze ar viriesiem (latviesiem un arzemniekiem) ir tada, ka lielaka dala no viniem vienmer bijusi passivi un gaidijusi vairak no manis. Es to raksturotu ka seksualu nesaderibu, tadel ceru nakotne sastapt lidzvertigu gultas biedru, piemeram, tadu ka veci.

Vecis

2014-05-16 10:18:49

Ziņot

Nu nez, man domāt vīrietis arī ir noteicošais. Man ir latviete, bet zinu, ka var izveidot labu seksu, koncentrējoties uz viņas ķermeni, viņas orgasmiem, pats uzbudinoties un izbaudot procesu, kad redzi cik labi viņai ir. Tāpat arī ar citām, kad tā pa īstam viņu apgrābsti, izspaidi un piespied pie sevis viss ir kārtībā, protams, ir reizes, kad sekss nav lielisks, bet tas ir reti un arī tad, ja viens, otrs vai abi ir manāmi sastresojušies par ko citu vai pārguruši. Beigšana ir garlaicīga un to vajadzētu gribēt pakavēt katram, kāda tad jēga no seksa, ja tas ātri beidzas? Ko es varu ieteikt citiem, katra sieviete ir skaista, īpaši ja esat nokļuvuši līdz gultai tad to pienācīgi novērtējot nu nevar nedabūt neko atpakaļ. Pat, ja sieviete ir kā baļķis, tad izmanto viņu redzēt tu viņu vari, pieskarties arī, taisat 69, izmanto pirkstus, grozi viņu, paņem, glāsti, tu vienkārši esi noteicošais tas ir forši. Bet, ja sieviete grib tikai klasisko un neko jaunu ni ni, sen būtu pasūtījis.. lai gan man vismaz tāda vēl jāatrod

Raimis

2014-05-15 08:12:29

Ziņot

Nedarbojas - varu sievu ucināt cik gribu. Viņa kā ir klasiskā seksa piekritēja tā palike. Nekādas aktivitātes, nekādas iniciatīvas.

boy

2014-05-12 13:19:18

Ziņot

Es atvainojos, bet sievietēm nekādu pienākumu? Latvietēm, cik nu man pašam pieredze, ir viena milzīga problēma - katra otrā ir kā bluķis. Apguļās nekustīga un davai, dari kaut ko! Un tad vēl visi - ai, tur nē, šito nē. Ar krievietēm cita lieta. :) Protams, tā tik mana limitētā pieredze, bet nu cik ar draugiem šīs lietas runātas, tad visiem stāsti līdzīgi.

bb

2014-05-08 15:07:17

Ziņot

BEIDZOT!!!! ļoti labs raksts, paldies ;) pēc veču komentāriem gan liekas, ka tīģeru te nav un nekad nebūs ;)

Sexy m.f.

2014-05-08 01:26:21

Ziņot

...nu vispirms sievietei ir jagrib...un sievietes temperaments ir Dieva dots...nevajag vainot VIENMER virieti!

GG

2014-05-08 00:00:04

Ziņot

Ja sieviete nav tiigeriene, tad nah kaads vispaar ar vinju ko meegjina, suuta [cenzēts]un meklee naakamo.

ff

2014-05-07 15:20:00

Ziņot

Un atkal 99,9 % viss atkarīgs no vīrieti. Ja kkas mīlas lietās nav, protams.. kurš gan cits - vīrietis vainīgs :DD

Latvijā

Pieci ieroči cīņai ar “pavasara alerģiju” (17)

Pavasarī, sākoties koku un krūmu ziedēšanas laikam, daudziem cilvēkiem aktualizējas respiratorā jeb ziedputekšņu alerģija, kas izpaužas kā šķavas, iesnas, klepus, niezošas un asarojošas acis. Kā mazināt nepatīkamās sajūtas, konsultē speciāliste.

12 pazīmes, kas liecina, ka jums nepieciešams atvaļinājums (5)

Netiec galā ar lieko svaru? Iespējams, vaina nav kūkās  (2)

Latvietis iekļuvis Harley Davidson Discover More 2015 competition finālā  (3)

Latvijā svin Lieldienas (2)

Spītējot drēgnajam laikam, Brīvdabas muzejā notiek Lieldienu pasākumi (3)

Kā nesabojāt Lieldienu priekus (1)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Sieviešu biksīšu mīļotāja atklāsme (9)

Četrdesmittrīsgadīgais Viesturs, kādas palielas Latvijas pilsētas iedzīvotājs, ir fanātisks sieviešu biksīšu mīļotājs. Un savu mīlestību ar manu starpniecību viņš vēlējies paust plašākai auditorijai.

Atklāti par to, ko vīrieši jau sen vēlas pavaicāt savai sievietei (2)

Kā panākt, lai vīrieti iekāro visas sievietes (10)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv