Svētdiena, 2021. gada 13. jūnijs

Uva, Ainārs, Zigfrīds

Visi autora raksti

Pirmdiena, 13. janvāris (2014) 10:22

Rita Lasmane

Kā atkal piešķilt paplēnējušai kaislei guni?

Kas ir patiesa kaisle gultā? Katram tās mērs būs cits: viens tieksies pēc ārišķīgām izpausmēm, citam - tieši otrādi - būs svarīgs emocionālais grāds.

Jau krievu klasiķis Puškins kādā no dzejoļiem, kurš saprotamu iemeslu dēļ netika iekļauts kopotajos rakstos, salīdzina bordeļa darbinieces un savas sievas ar zināmu piepūli izraisāmo kaisli. Arāba pēctecim, kāds bija Puškins, piemita paprāva seksuālā apetīte, par ko vēsta laikabiedru liecības, paša dzejnieka dienasgrāmatas un nerātnie dzejoļi. Lai cik dīvaini tas izklausītos, arī pēc mūsdienu mēriem „seksa gigants” Puškins minētajā dzejolī sievas kaisli atšķirībā no mīlas priesterienes vērtē augstāk. 

Bet lai nu paliek krievu klasiķis, es gribētu pamēļot par to, kā atgūt kaisli, kas padzisusi dzīves mutulī. Pie reizes, izmantojot dienesta stāvokli, pamoralizēt par tēmu: ne vienmēr aktīvas ārējās kaisles izpausmes ir patiesas un dziļas. Dzejnieki, raugiet, visās pasaules malās īsto kaisli apdzied savās vārsmās. Kam, ja ne viņiem, labi zināms, ka sekss ir lielisks, ja partneris atdodas no sirds un kaislīgi.

Kādi triki būtu veicami? Cienījamie kungi, ticiet man, ne resnākais un sarkanākais vibrators, kas pasniegts kā dāvana, ne vēl kādu gultas biedru pieaicināšana jūsu sieviņas kaisli nekāpinās. Cienījamās dāmas, ne vienmēr seksīga apakšveļa vai mēģinājums izpildīties striptīza dejā un šo triku klātbūtne vai neklātbūtne vairos vīra kaisli.

Pamēģiniet kaut ko pavisam savādāku. Tas darbojas!

Atceraties, cik jautri bija bērnībā: vai tā bija spēle “mammās un  tētos” vai “kazaki - razboiņiki”. Galvenais bija tas, ka spēlējot jūs aizmirsāt par visu citu pasaulē: laikus došanos ēst vai mājas darbu izpildi.

Atcerējāties? Pamēģiniet atkal atgriezties bērnībā  un paspēlēt spēles ar savu labāko draugu - sieviņu. Vienīgais noteikums:  lai tas jūs uzbudinātu.


Un iedvesmai dažas spēlītes:

Apēdiet banānu bez roku palīdzības
Vispār jau tāda ēšana katram no savas puses parasti beidzas ar pavisam gardu skūpstu. Izmantot var ne tikai banānu, derēs jeb kurš cits auglis, vai, ja jums patīk, dārzenis. Kaut vai pakariet aukliņā ābolu un centieties nokļūt līdz vidum pēc iespējas ātrāk.  Svarīgākais ir neizmantot rokas un ļauties jautrībai.


Uzspēlējiet spēli “Atdod segu”
Kā var noprast no nosaukuma, ir jācenšas atņemt otram sega. Jūs abi ar partneri guļat zem segas un cenšaties visu segu dabūt sev. Kādiem līdzekļiem vien vēlaties. Tie var būt pavisam maigi un seksuāli un novērst partnera uzmanību, galvenais, ka jūs atceraties galveno uzdevumu: dabūt visu segu sev.


Spēle “Baļķis”
Arī te nav grūti saprast spēles noteikumus. Viens no partneriem izliekas par baļķi un ne kust, ne reaģē uz otra izdarībām. Turklāt tam ir arī aizliegta jebkāda reakcija arī uz maigumu vai pat uzbudināšanu. Vēlams mainīties lomām, bet domājams, ka pēc tādas spēles abi būsit laimīgi un aizrāvušies ar ko citus.

Varbūt kāds, izlasījis šīs rindas, nogrozīs galvu un nodomās, ka tāda bērnišķīga blēņošanās nepiedienas pieaugušiem cilvēkiem. Mani vērojumi liecina, ka tie pāri, kas joprojām, kopā būdami, blēņojas un draiskojas, mazāk sirgst ar kaisles trūkumu savās attiecībās, bet tie, kas tēlo pieaugušos no pieaugušo filmām, kaisles vilni pazaudē daudz ātrāk.

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Latvijā

Pieci ieroči cīņai ar “pavasara alerģiju” (17)

Pavasarī, sākoties koku un krūmu ziedēšanas laikam, daudziem cilvēkiem aktualizējas respiratorā jeb ziedputekšņu alerģija, kas izpaužas kā šķavas, iesnas, klepus, niezošas un asarojošas acis. Kā mazināt nepatīkamās sajūtas, konsultē speciāliste.

12 pazīmes, kas liecina, ka jums nepieciešams atvaļinājums (5)

Netiec galā ar lieko svaru? Iespējams, vaina nav kūkās  (2)

Latvietis iekļuvis Harley Davidson Discover More 2015 competition finālā  (3)

Latvijā svin Lieldienas (2)

Spītējot drēgnajam laikam, Brīvdabas muzejā notiek Lieldienu pasākumi (3)

Kā nesabojāt Lieldienu priekus (1)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Sieviešu biksīšu mīļotāja atklāsme (9)

Četrdesmittrīsgadīgais Viesturs, kādas palielas Latvijas pilsētas iedzīvotājs, ir fanātisks sieviešu biksīšu mīļotājs. Un savu mīlestību ar manu starpniecību viņš vēlējies paust plašākai auditorijai.

Atklāti par to, ko vīrieši jau sen vēlas pavaicāt savai sievietei (2)

Kā panākt, lai vīrieti iekāro visas sievietes (10)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv