Sestdiena, 2021. gada 12. jūnijs

Nora, Lenora, Ija

Visi autora raksti

10. decembris (2012) 11:12

Rita Lasmane

Izvirtība un citi zvēri

Kas jums ienāk prātā, izdzirdot vārdu „izvirtība”? Kaut kas tāds, ko nekad neesat gultā darījuši? Varbūt prātā ienāk de Sada daiļdarbu cienīgas ainas?

Starp citu, Alberts Kamī savā laikā teicis, ka, pateicoties marķīzam de Sadam, erotika kļuvusi par filozofijas novirzienu. Atliek vienīgi minēt, vai tas bija domāts ironiski vai nopietni  un ko Kamī dēvēja par erotiku, ja de Sada aprakstus līdz galam spējīgi izlasīt tikai ļaudis ar stipru psihi.

Varbūt jūs pat nemēģināt domāt attiecīgajā virzienā un Kamī viedoklis neinteresē, bet lielākai daļai tautas apziņā novilktas striktas robežas, cik daudz drīkst atļauties un kurā brīdī sākas „izvirtības”, ar kādām godīgi ļaudis ni ni... ninodarbojas.  Un tajā pašā laikā visiem acis iezibas, kad runas sāk virzīties par un ap izvirtību. Kāds dedzīgi un skaļi pauž: „Es nemūžam!”. Cits aizsapņojas...

Bet ir tādi ļaudis, kuriem patīk izvirtība un viņi to neslēpj. Viņi nebaidās realizēt savas un citu fantāzijas. Starp citu, psihologi apgalvo, ka tā saucamā izvirtība sakņojas cilvēka kreativitātē un individuālajā pieredzē, kas sāk veidoties jau bērnībā.

Citam fantāzijas realizēšana ir drusku citādāks sekss, nekā bijis pirmajā reizē vai laulības gultā notiekošais. Gadās, ka cilvēks tā arī nevar saņemties un realizēt savas fantāzijas, jo tam taču vajadzīgs otrs, bet kā viņam par to pateikt?

Ir arī ļaudis, kuri māk novērtēt izsmalcinātas mīlas rotaļas, kas kādam varbūt šķitīs izvirtība, un viņiem ir dūša ielaisties tajās. Patiesi, ne katram ir šī dūša. Dažs labs dikti sabīstas, kad gadījums, drīzāk negadījums, saved ar fantāzijām pārpilnu partneri.

Kā domājat, kā jūtas indivīds, ja viņa fantāzijas neņem pretī? Muļķīgi, protams! Varbūt pat sāk apšaubīt savu garīgo veselību. Ja nu patiešām normāli vīrieši un sievietes TĀ nedara? Kam tad gribas būt nenormālam? Arī tam vīram, kura sieva kategoriski atsakās vilkt kājās tādu „prostitūtu” atribūtu kā zeķes ar zeķturiem. Arī tai sievai, kura vēlas pamīlēties ārpus laulības gultas. Un arī tam vīram, kuram sieva ne par ko „mutē neņem” - neesot tak’ lopi. Nevienam negribas būt nenormālam!

Labi gan tiem lopiem – viņiem nav jāprāto par normālību vai nenormālību. Viņi vienkārši klausa dabas balsij un dara tieši tā, kā paredzējusi daba – ne tikai dara TO, lai radītu pēctečus, bet arī mīlejas, lai apliecinātu viens otram simpātijas vai padevību, masturbē, piekopj viendzimuma attiecības u.t.t. Īsāk sakot, tā apgalvo biologi, kuri pēta dzīvnieku seksuālo uzvedību, lopiņi uzvedas tā, it kā būtu noskatījušies pornofilmas ar visām izvirtībām, kādas vien cilvēki izdomājuši. Hmm! Tad jau sanāk, ka izvirtību autortiesības pieder nevis homo sapiens, bet gan dzīvniekiem, jo labi zināms, ka uz šīs planētas pirmie tomēr bija tie, kas pārsvarā tekalē uz četrām kājām.

Uj! Ko nu četrkājainie! Ja jūs zinātu, kādas izvirtības piekopj moluski, kas tiek dēvēti par jūras zaķiem! Šitie nerātnie jūras un okeāna iemītnieki, viens otrā saspraudušies, veido lielu slēgtu apli un tā kopojas bez pārtraukuma vairākas dienas.

Lūk! Lai tā kunga sieva, kas atsakās no orālā seksa, taču vienreiz noskaidro visu patiesību par lopiņu dzimumdzīvi, un tad lai mēģina pierādīt, kas te ir un kas te nav normāls. Goda vārds, jūras zaķi nejūt ne mazāko kaunu par savām izdarībām un viens otram nejautā, vai tā maz ir labi darīt. Vai tāpēc viņi būtu nevērtīgāki radījumi par „tiklo” sievu?..  

Kas jādara, lai izpelnītos labākā mīlnieka goda nosaukumu? Jāpiekopj izvirtības? Nez vai, jo grūti nosakāms, kas ir un kas nav tāds. Tos, kuriem patīk krist galējībās savos apgalvojumos, uzreiz brīdinu, ka šajā rakstā nav runa par krimināli sodāmām seksuālām darbībām. Visiem pārējiem iesaku vienkārši nenospraust robežas un atļauties uz seksu raudzīties nenopietni, kā rezultātā nevajadzēs saspringt „izmēru” un spējas veikt vai saņemt ilgstošas frikcijas sakarā. Tiesa „labākajam mīlniekam” tā kā derētu pretī ne mazāk atraktīvs rotaļu biedrs ar līdzīgiem uzskatiem, kas visas iepriekšminētās lietas spēj novērtēt, bet tas, par laimi vai nelaimi, ir meklēšanas jautājums.

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Latvijā

Pieci ieroči cīņai ar “pavasara alerģiju” (17)

Pavasarī, sākoties koku un krūmu ziedēšanas laikam, daudziem cilvēkiem aktualizējas respiratorā jeb ziedputekšņu alerģija, kas izpaužas kā šķavas, iesnas, klepus, niezošas un asarojošas acis. Kā mazināt nepatīkamās sajūtas, konsultē speciāliste.

12 pazīmes, kas liecina, ka jums nepieciešams atvaļinājums (5)

Netiec galā ar lieko svaru? Iespējams, vaina nav kūkās  (2)

Latvietis iekļuvis Harley Davidson Discover More 2015 competition finālā  (3)

Latvijā svin Lieldienas (2)

Spītējot drēgnajam laikam, Brīvdabas muzejā notiek Lieldienu pasākumi (3)

Kā nesabojāt Lieldienu priekus (1)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Sieviešu biksīšu mīļotāja atklāsme (9)

Četrdesmittrīsgadīgais Viesturs, kādas palielas Latvijas pilsētas iedzīvotājs, ir fanātisks sieviešu biksīšu mīļotājs. Un savu mīlestību ar manu starpniecību viņš vēlējies paust plašākai auditorijai.

Atklāti par to, ko vīrieši jau sen vēlas pavaicāt savai sievietei (2)

Kā panākt, lai vīrieti iekāro visas sievietes (10)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv