Trešdiena, 2021. gada 16. jūnijs

Justīne, Juta

Trešdiena, 21. maijs (2014) 12:17

Par vientuļajām sievietēm: vīrieša viedoklis (8)

Lasot komentārus portālā sen publicētajam manam iepriekšējam rakstam, gan Strēlnieces atbildes “gājienu” (augstu vērtēju atklāto un lieliski uzrakstīto viņas rakstu), nolēmu turpināt šo vēl vienmēr aktuālo tēmu.

Sieviete bez vīrieša... Ja meklē dzīves draugu interneta iepazīšanās portālos - netikle. Mani pārsteidz cilvēku tik ļoti katra vienīgā, kategoriski pareizā atziņa un nostāja šajā jomā. Nekādas pielaides, ne pa kreisi, ne pa labi, viss tikai vienā krāsā, nekādu nokrāsu, nekādas emociju gammas, tikai tā, kā viņš saka, jo vienīgi viņš ir tas īstais, pareizais, baltais un pūkainais, bez kļūdām – nu gandrīz Dieva vietā. Brīnos – vai tiešām netiek pieļauta doma, ka citiem cilvēkiem arī var būt savi kritēriji, vērtējumi? Cik cilvēku, tik arī dažādu uzskatu! Kāpēc vajag izliet savu tik pretīgo un sasāpējušo žulti uz citiem? Kāpēc vajag nomelnot citus?! Nevar taču sevis teikto uzskatīt par vienīgo patiesību. Pareizi ir izteicies Goug Groothius: Katram ir tiesības pašam uz savu viedokli, bet katram nav tiesību pašam uz savu patiesību, jo patiesība ir tikai viena.

Lai visiem, sevi par vienīgajiem pareizajiem uzskatošajiem, būtu skaidrs, uzreiz teikšu: Jā, ģimene ir svēta lieta, to es atzīstu un augstu vērtēju! Novēlu, kaut visiem cilvēkiem izdotos nodibināt stabilas, mīlestības pilnas un laimīgas ģimenes! Cilvēks laimīgs var justies tikai tad, kad apzinās, ka viņu patiešām kāds mīl.

Bet būsim reāli! Paskatīsimies visapkārt – cik procentuāli daudz savu radinieku, skolas biedru, darba kolēģu, paziņu vidū tādas patiesi mīlestībā dzīvojošas un laimīgas ģimenes ir? Nu tā, jau no pašas jaunības, no skolas, studiju gadiem - lielā mīlestība un joprojām kopā mīlestībā un laimē? Katrs pārskatiet savus simtus pazīstamo cilvēku un atklāsiet šokējošus faktus – no visa jūsu paziņu skaita ļoti daudzi ir šķīrušies, sievietes ar bērniem vienas pašas, dažām vispār nav paveicies satikt savu vīrieti un apprecēties, dažas ir atraitnes utt.... Lūk, tāda ir patiesā dzīves realitāte.

Zinot, ka arī pēc statistikas datiem Latvijā sieviešu skaits ir stipri lielāks par vīriešu skaitu, tagad ir izveidojusies situācija, kurā pat matemātiski katrai sievietei (sevišķi vecākos gados) neiznāk pa vīrietim. (Gluži kā kādā „X” partijas pirmsvēlēšanu lozungā: Mūsu ievēlēšanas gadījumā nodrošināsim katrai sievietei pa vīrietim!).

Katrs cilvēks sirdī un dvēselē alkst pēc lielās, vienīgās, pareizās un patiesās mīlestības, laimes, pēc tās ideālās dzīves, saprašanās un kopīgas novecošanas... Citi to izsaka atklāti, citi (īpaši vīrieši) to varonīgi slēpj un neatzīstās savās patiesajās vēlmēs, bet tāda jau ir cilvēka būtība. Katrs taču grib piedzīvot īsto lielo mīlestību un sajust to „klikšķi”, laimes sajūtu sirdī un tauriņdeju pakrūtē…

Ko tad darīt tām sievietēm, kuras ir „apdalītas” un kurām nav sava vīrieša? Tā taču viņām patiešām ir liela problēma! Nepārtraukti lasīt precību sludinājumus ar stipri apšaubāmiem un paradoksāliem tekstiem – vīrietis labākajos gados, augstākā (vai pat vairākas) izglītība, mīl mākslu, teātri, mūziku, dabu, dzīvniekus, ceļojumus, nelieto alkoholu, nepīpē, uzticams, prot gatavot maltītes, mazgāt veļu, meklē sievu... Nu, bet viņam jau nevajag sievu, jo viņš pats ar visu lieliski tiek galā!

Kaut kā nekad nav gadījies lasīt sludinājumu, kur vīrietis ar pamatizglītību, bez īpašām kultūras vēlmēm, bezdarbnieks, dzērājs, pīpētājs, meitu mīlētājs un tā tālāk - meklētu sievu. Paradokss, bet viņiem visiem ir gan sievas, gan vēl arī mīļākās, viņi nekad tukšā nepaliek!

Ne jau visām mūsu sievietēm ir pieņemami ķīniešu vai Āfrikas valstu vīriešu piedāvājumi un es viņas pilnīgi saprotu. Ne visas var sevi tīri tehniski apmierināt ar iegādāto vibratoru. Daba mūs ir ieprogrammējusi tā, ka katram cilvēkam veselības nodrošināšanai organismā ir nepieciešams „iņ” un „jaņ” enerģijas līdzsvars. Ir vajadzīgs pretējā pola cilvēka pieskāriens, apskāviens, sievietēm organismā ir nepieciešama vīrieša sperma... Vibrators tādu neizdala...

Gribu atsaukties  uz pieredzes bagātās, ļoti daudz zinošās Dr. Tirānes pasen publicētajā intervijā žurnālam „Patiesā Dzīve” (Nr.7, 09.04.09.) sacīto sievietēm – mīlēt un vēlreiz mīlēt! Nedrīkst pieļaut vīriešu trūkumu organismā! Intervija bija par seksa ietekmi uz sievietes veselību. Dakteres prakse toreiz bija  Rīgas centrā un viņa regulāri ir apskatījusi arī Čaka ielas meitenes. Secinājums bija tāds - nevienai ielasmeitai nekad nav bijušas problēmas ar cistām, miomām, audzējiem... Viņām varēja “gadīties” tikai venēriskās slimības. Intervijā tika dots padoms sievietēm: mīļās sievietes, mīlējaties iespējami vairāk un biežāk, tas viss nāk tikai par labu jūsu veselībai! Ja pa rokai nav pieejams vīrietis, izmantojiet vibratorus, tie arī palīdz - tur tikai trūkst pilnā fiziskā efekta un galvenais - vīrieša spermas, kurai ir ļoti liela nozīme sievietes organismam...

Vai apdalītajām sievietēm atliek tikai meklēt, cerēt, gribēt (nodeldēts izteiciens, taču trāpīgs: gribēt jau nav kaitīgi, kaitīgi un neveselīgi ir nedabūt gribēto)? Dzīve paiet tik ļoti ātri, bet pilnvērtīgi un ar prieku dzīvot gribas un vajag jau šodien, tepat un tūlīt... Muļķīgi, bezjēdzīgi un nožēlojami ir nodzīvot nepiepildītu dzīvi!... Jācenšas to piepildīt! Bet kā to izdarīt?

Sekss ir tāda pati cilvēcīga vajadzība, kā dzert, ēst un iet uz tualeti... Nu, ja mums dzīvē vēl nav atradies īstais cilvēks, tādēļ taču no tā visa nav jāatsakās. Par to mūža beigās neviens neuzslavēs un pieminekli neuzcels. Tāda atturība tikai bojā veselību un psihi kopumā... Tad, kad uzradīsies tas īstais - atbilstošais, tad arī baudīsim mīlestības un sapņu piepildījumu kopā ar viņu līdz mūža beigām.

Ja uzradīsies mīlestība, tad viņa arī liks sevi manīt…


Nav ko liekuļot un izlikties, ka dzīvē ir daudz citu patīkamu lietu, ka bez vīrieša var iztikt…

Neatsaki šīsdienas baudas kārdinājumam, jo ļoti ātri pienāks laiks, kad viņš pats no tevis atteiksies...

Atcerēsimies tautā lietoto dažu vīriešu apzīmējumu – meitu ģēģeris. Vai tam apzīmējumam ir negatīva vai pozitīva pieskaņa? Jāsaka – kā kura sieviete to uztver un vērtē. Katrai savs skatu punkts. Sievas, kurām ir tādi vīri, droši vien to uzskata par negatīvu rakstura iezīmi, bet brīvās sievietes - par pozitīvu (protams, visur mēdz būt arī izņēmumi)...

Kāpēc tāds apzīmējums? Laikam jau zināmā mērā pelnīti, jo parasti jau tā ir, ka vīrietis, kurš bieži maina partneres (vai arī viņam ir vairākas partneres vienlaikus), kuram ir regulāras seksuālas attiecības, šinī lietā ir pārāks, viņš ir lieliski iepazinis sievietes, izkopis savas prasmes, ir mīlēties stipri spējīgāks (labi uztrenējies!) par citiem vidusmēra vīriešiem, kuriem sekss ir vienveidīgs, neregulārs, nu tā – rutīna, šad tad... Sevišķi tā starpība jūtama gados vecākiem vīriešiem.

Manis minētās problēmas nav tikai Latvijā, tādas pašas problēmas ir arī plašajā Krievijā. Pirms kāda laika man bija iespēja noskatīties REN TV Baltija kanālā raidījumu sēriju tieši par šīm tēmām. Izrādās, Krievijā ir pat nodibināts Laulību problēmu (varu kļūdīties tā precīzajā nosaukumā) institūts, kuram ir jāizpēta reālā situācija un jāsniedz valdībai problēmas iespējamie risinājumi, izmaiņas likumdošanā.

Pārsteidzoši bija TV atklātie fakti un izteiktie secinājumi. Tika nosaukta konkrēta vīriešu un sieviešu skaita (stipri lielāks) attiecība. Raidījumos tika intervētas Krievijā plaši pazīstamas, populāras, konkrētas personas un viņu ģimenes locekļi – politiķi, režisori, aktieri, mūziķi, biznesmeņi... Šiem cilvēkiem ir izveidojušās draudzīgas paralēlās ģimenes. Kaut arī pareizticīgajiem nav atļauts vienlaikus precēt vairākas sievas (musulmaņiem gan ticība atļauj turēt četras sievas, bet viņi bieži vien apņem arī vairāk - tik, cik vīrietis spēj uzturēt un apkalpot).

Realitāte ir tāda, ka šiem vīriešiem jaunībā ir apprecētās pirmās sievas (ģimenes), tālāk dzīvē, kāpjot pa karjeras kāpnēm, iegūstot stabilu finansiālu, materiālu, sociālu nodrošinājumu un popularitāti sabiedrībā, paralēli tiek izveidotas arī otrās ģimenes ar gados stipri jaunākām sievietēm.

Ja pirmā sieva ir pietiekoši gudra un izprot šīsdienas situāciju, tad, lai nezaudētu savu iegūto populārā vīra statusu un materiālo labklājību, viņa pieļauj šādu situāciju, cenšas draudzēties ar jauno otro ģimeni, tās bērniem, tiek rīkoti kopīgi atpūtas izbraucieni, ceļojumi, sadzīvošana... Ja no pirmās sievas šāda situācija netiek pieņemta, notiek protestēšana, „sprēgāšana” – tad agrāk vai vēlāk vīrs no viņas šķirsies, apprecēsies ar citu, jaunāku sievieti un viņa zaudēs savu sabiedrībā pazīstamā un nodrošinātā vīra svarīgo sievas statusu...

Līdzīgi ir arī ar mīļākajām. Kamēr mīļākā apzinās savu statusu, samierinās ar to un rēķinās, ka viņas vīrietis brīvdienās un svētkos būs kopā ar ģimeni, tikmēr problēmu nav. Tiklīdz vīrietim tiek izvirzītas oficiālu attiecību prasības – tā, protams, attiecībās rodas sarežģījumi. Tad vīrietis, lai ilgāk noturētu šīs attiecības (ja vien vēl to vēlas), sāk melot par gaidāmo šķiršanos no sievas (ko parasti neizdara), dokumentu gatavošanu...

Es tomēr nesaprotu, kāda vajadzība melot sievietēm, slēpjot savu precētā vīra statusu un radot liekus sarežģījumus? Ja nu reiz dzīvē kādam ir tāda vajadzība pēc mīļākās, tad, arī pasakot sievietei par sevi tīro patiesību, nav nekādu problēmu to sev atrast.

Minētajos TV raidījumos tika izteikta atziņa, ka, pie esošās, neproporcionālās sieviešu un vīriešu skaita attiecības valstī (kā redzam - ne tikai Latvijā ir šī problēma), sievietēm jābūt mūsdienīgi saprotošām un jāpadalās ar savu vīrieti. Problēma tikai – kā to juridiski noformulēt, nokārtot un pareizi pasniegt sabiedrībai. Baznīca arī to nevar atļaut. Bet šīsdienas dzīvē tā jau sen ir realitāte.

Dzīvē sava mīļākās statusa pieņemšana un samierināšanās ar to ir grūti realizējama, jo traucē atšķirīgā sieviešu un vīriešu izpratne par mīlestību un seksu. Sievietēm mīlestība un sekss ir kaut kas viens, kaut kas kopīgs, cieši saistīts, bet vīriešiem tās ir pilnīgi dažādas un atšķirīgas lietas.
Sievietes tik ļoti vēlas mīlestību, ka ir gatavas pat mīlēties, bet vīrieši tik ļoti vēlas mīlēties, ka ir gatavi pat patiešām mīlēt...


Sievietes kolekcionē vīriešu sirdis, bet vīrieši - sieviešu miesas…

"Vīrietis vienmēr grib būt sievietes pirmā mīlestība, sieviete grib būt vīrieša pēdējā  mīlestība."  (O.Vailds)

Tiklīdz sieviete atdodas vīrietim, tā viņa viņu jau uzskata par savu īpašumu. Tālāk rodas problēmas, pārdzīvojumi, mīlestības trīsstūri... Šajos gadījumos nevienu nedrīkst pielaist sev par tuvu, jo tad to gribas paturēt. Bet paturēt sev nevar nevienu, jo visi ir un grib būt brīvi un piederēt vienīgi sev.

Tas dzīvē būtu jāņem vērā, lai vēlāk nebūtu jāpiedzīvo nevajadzīgi smaga vilšanās un sirdssāpes...
   
Attiecībā par vīra vai sievas uzticību varu teikt, ka te ir tikai viens kritērijs – katra konkrētā cilvēka godaprāts, sirdsapziņa, morāles līmenis, uzticība, sava tuvākā cilvēka cieņa un vērtējums. Savu plaukstu otra cilvēka kājstarpei priekšā visu mūžu noturēt nevarēsi... Kuram tas „āķis lūpā” jau ir dziļi iedabūts (izdevās un viss gludi izgāja vienreiz, otrreiz, nu, pamēģināšu vēlreiz, gan izdosies arī nākošreiz) tas tā arī vienmēr turpināsies.

Pieļauju, ja tiešām kādam (katram var gadīties), prāta aptumsuma brīdī, ir gadījusies kļūme, paslīdējusi kāja „pa kreisi”, bet ja tā nav pastāvīga sistēma, ja tā kļūda tiek atzīta, smagi pārdzīvota un nožēlota, tad visu vēl var vērst uz labu, saglabāt ģimeni un sakārtot attiecības. Te nepieciešama gudra, saprātīga savas otrās pusītes attieksme un izturēšanās. Ar psihošanu un publisku skandālu te nebūs līdzēts un tas rezultātu nedos. Drīzāk pretēji... Katra darbība (spiediens) vienmēr izsauc pretdarbību (pretspiedienu).

Parasti mīļākās un mīļākie parādās tad, kad ģimenē, gultā un savstarpējās attiecībās kaut kas nav īsti kārtībā. Viena pagale nedeg... Tāpēc vispirms katram vajag paanalizēt situāciju, pameklēt iemeslu un padomāt šinī virzienā... Ar saprātīgu pieeju visas problēmas var atrisināt, nedrīkst strēbt karstu... Tikai tā var saglabāt paliekošas attiecības.

Atskatoties vēsturē, redzam, ka visos laikos ir bijuši gan mīlas trīsstūri, gan mīļākās, gan mīļākie... Nekas jauns tas nav! Viss atkarīgs no radušās situācijas, katra konkrēta cilvēka atzītās un ievērotās dzīves vērtību skalas.

Strēlnieks

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

Renārs

2014-06-09 10:28:11

Ziņot

Nu, nu - kāpēc nepieciešams padarīt vīriešus par tiem grēkāžiem, ja nodevība 2014. gadā ir sieviešu jājamzirdziņš? Seksapīls un sevis reklamēšana raksturīga tieši daiļajam dzimumam, kā arī nav noslēpums, ka sievietes pārsvarā ļoti rūpīgi izvēlas savus vīriešus, kurpretī vīriešu izvēle ir krietni ierobežota tieši dēļ materiālo labumu meklētājām. Domāju, ka mūsdienu vīrieša psihei ir ļoti liels spiediens - nauda, vara, statuss, īpašums, humora izjūta, stila izjūta, utt. Principā šīs visas ir metropolītisma problēmas.

nāriņa

2014-06-06 23:55:32

Ziņot

Stulbs raksts. Pie tam vecumā līdz 40 gadiem vīriešu ir vairāk nekā sieviešu. Protams, daļa neskaitās, jo ir dzērāji vai geji.

Yes

2014-06-06 20:42:32

Ziņot

Vientuļās, gļotainās bābas speciāli žurnālos kultivē viedokli, ka vīrs jāpamet, ja šis uztaisa sānsoli, jo pašas uzreiz ir gatavas pamestos savāk!

atkal es

2014-06-03 23:20:34

Ziņot

Kurš šito vispār uzrakstījis? Kāds kuram neiedeva, tāpēc, ka stulbs?

vientuļā

2014-06-03 23:18:55

Ziņot

Stulbs raksts. Ko gribēja pateikt autors?-Pašas muļķes,ka vienas? Vai arī, ka īstu vīriešu paliek arvien mazāk.

aradhana

2014-05-24 11:02:51

Ziņot

Visss ir gaužām vienkārši: sievietei ir vajadzīgs vismaz līdzvērtīgs partneris ne tikai fiziski, bet arī intelektuāli un garīgi, bet vīrietis var mīlēt arī ''uz leju'' - būt laimīgs ar sievieti, kura viņam sniedz tikai mājīgumu, emocionālu un fizisku baudu, interešu kopības trūkumu kompensējot darbā, hobijos, draugu lokā un citur. Tādēļ viwntuļas paliek galvenokārt tieši izglītotākās un viedākās sievietes, savukārt vientuļu vīriešu vairāk ir starp ne sevišķi augstu attīstītiem cilvēkiem - ''lauku skolotāju un traktoristu problēma''. Tā vienkārši ir, un ne internets, ne citas mākslīgas metodes šo problēmu neatrisinās. Ja sieviete izvēlas labāk būt viena vai nebūt vienīgā par sevi augstāk attīstītam vīrietim, nevis ''adoptēt'' kādu memļaku, tas nebūt nenozīmē pārlieku egoismu vai nespēju mīlēt.

hi

2014-05-22 16:35:59

Ziņot

jāslim nav laimējies-nav ne sievu ne mīļāko....Nožēlojami.....

oi oi

2014-05-22 10:35:15

Ziņot

runāt prot skaisti,bet jautājums-vai pats ir spējīgs kaut ko izdarīt pat sievai,nerunājot par mīļākajām....

Latvijā

Pieci ieroči cīņai ar “pavasara alerģiju” (17)

Pavasarī, sākoties koku un krūmu ziedēšanas laikam, daudziem cilvēkiem aktualizējas respiratorā jeb ziedputekšņu alerģija, kas izpaužas kā šķavas, iesnas, klepus, niezošas un asarojošas acis. Kā mazināt nepatīkamās sajūtas, konsultē speciāliste.

12 pazīmes, kas liecina, ka jums nepieciešams atvaļinājums (5)

Netiec galā ar lieko svaru? Iespējams, vaina nav kūkās  (2)

Latvietis iekļuvis Harley Davidson Discover More 2015 competition finālā  (3)

Latvijā svin Lieldienas (2)

Spītējot drēgnajam laikam, Brīvdabas muzejā notiek Lieldienu pasākumi (3)

Kā nesabojāt Lieldienu priekus (1)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Sieviešu biksīšu mīļotāja atklāsme (9)

Četrdesmittrīsgadīgais Viesturs, kādas palielas Latvijas pilsētas iedzīvotājs, ir fanātisks sieviešu biksīšu mīļotājs. Un savu mīlestību ar manu starpniecību viņš vēlējies paust plašākai auditorijai.

Atklāti par to, ko vīrieši jau sen vēlas pavaicāt savai sievietei (2)

Kā panākt, lai vīrieti iekāro visas sievietes (10)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv