Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs

Monvīds, Egita, Emīls

Ceturtdiena, 17. jūlijs (2014) 00:07

„Ko tad es tādu pateicu?!” Frāzes, kuras labāk sievietei nesaki

Diezgan bieži ir pieredzētas situācijas, kad vīrieši, bez domāšanas izspļaujot kādu no šajā rakstā minētajām frāzēm, izbrīnītu sejas izteiksmi noraugās sievietē, kura šņukst nēzdodziņā un kravā mantas, lai dotos atpakaļ pie mammas: „Ko tad es tādu pateicu?!”.

Atļaujiet ieviest kaut niecīgu skaidrību šajā jautājumā.

„Es domāju, ka tu esi īpaša, bet izrādās, tāda pati, kā visas!”

Sieviešu žurnāli ar padomiem „tavam vīrietim” to atkārto kā reizrēķinu: ikviena sieviete, kaut arī pati pelēkākā lauku pele, dziļi sevī ir pārliecināta, ka viņa tāda ir vienīgā un neatkārtojamā – īpašā. Un līdz ar to arī sirdī mīt pārliecība, ka ne jau ar viņu, bet gan ar tām citām sievietēm vīrieši mēdz izrīkoties neģēlīgi - krāpt, lamāt, pamest septītajā grūtniecības mēnesī utt.. Bet tikai ne ar viņu – īpašo! Taču, ja reiz tu viņu uzskati par „tādu pašu, kā visas”, turpmākais ir skaidri nojaušams – visas iepriekš nosauktās cūcības nāksies izbaudīt uz savas ādas, kas pārvērtīs dzīvi kopā ar tevi par elles priekškambari.


„Manai mammai iznāk labākas kotletes/izgludināts krekls/klepus tēja, utt.!”

Sieviete jau būtību nesaklausa kotlešu garšā/ kreklu gludumā/ klepus ārstēšanā, bet gan tajā, ka tu, redz’, viņu salīdzini ar savu mammu. Tas nozīmē, ka sacensībās viena dalībniece startē ar milzīgu handikapu, jo pirms cik tur gadu desmitiem viņa tevi astoņas stundas diennaktī ir žūžinājusi savās gādīgajās rokās un neviltoti priecājusies par tavu kakiņu smuko krāsu, tā iegūdama tavu mīlestību uz mūžu. Un diez vai tavai draudzenei radīsies iespēja tik nepārprotamā veidā pierādīt tev savu mīlestību un pašaizliedzību.


„Viņa jau man to palūdza izdarīt „kā draugam”. Nu un tad, ka viņa ir mana bijusī draudzene?”

Kurš gan vislabāk pārzina sieviešu slepenos ieročus, ja ne pašas sievietes. Un vari būt drošs: pat tad, ja tu nesaskati „neko tādu” bijušās draudzenes lūgumā aizbraukt pie viņas sestdienas vakarā ap pulksten astoņiem, lai palīdzētu pārstumt smago dīvānu uz citu istabas stūri, viņas ciltsmāsai viss ir skaidrs kā diena: tas draud izvērsties seksā „atceroties vecos laikus”.


„Bet vai tad tev nav diēta?”

Tulkojumā no cilvēku valodas uz sieviešu valodu tas izklausās tā: „Tu nu gan esi pamatīgi pieņēmusies svarā, mīļā... Vēl kādi pāris kilogrami, un es ierosināšu padzīvot kādu laiku atsevišķi, bet pats pa to laiku iešu uz randiņiem ar to figūrīgo jogas trenerīti”.


„Katram taču reižu pa reizei ir nepieciešama personīgā telpa”

Mhm, ka tik ne tā! Viņa zina gan, kas tev patiesībā ir vajadzīgs. Vispirms piektdienas vakarā aiziet aliņu (it kā) iedzert ar draugiem (it kā). Pēc tam doties atvaļinājumā katram atsevišķi. Un, lūk, rezultāts - tu jau esi saderinājies ar kādu, kas ir mazāk uzstājīga.


„Man tev nekas nav jāpaskaidro!”

Iegaumē to kā likumu: ja sieviete pieprasa tev paskaidrojumus, viņa ir pilnībā pārliecināta, ka viņai ir tiesības to darīt. Bet tava replika kā ar bomi pa pieri dod mājienu, ka „oj, tā gadījās”, un, neko par to nesakot, tu demonstrē, ka jūsu attiecības nav nemaz tik nopietnas un daudzsološas, kā viņa bija cerējusi.


„Kāda jēga man tev te skaidrot, tu tik un tā nesapratīsi!”

Vienkāršāk būt pateikt: „Es uzskatu tevi par stulbu blondīni/bruneti/rudmati, un tiklīdz radīsies tāda izdevība, es taisnā vīlē došos pie kādas LU/RTU/RSU utt. absolventes”.


„Tā frizūra, kas tev bija, man patika labāk.”

Tas ir cietsirdīgi, pirmkārt, tāpēc, ka nogriezti mati – tas jau ir noticis fakts, kur neko vairs nevar mainīt, un tagad tava mīļotā būs spiesta vairākus mēnešus turēt prātā, ka tu viņu uzskati par neglīteni (nu labi, ne gluži par neglīteni, bet ne vairs tik pievilcīgu, kāda viņa bija pirms frizētavas apmeklējuma, un tas tāpat ir čābīgi). Otrkārt, mīļotais vīrietis sievietei ir vajadzīgs ne jau tāpēc, lai uz jautājumu: „Kā es izskatos?” atbildētu godīgi (to izdarīs viņas mamma, draudzenes, kaimiņienes), bet gan morālam atbalstam un beznosacījuma dievināšanai.


„Pieauguši cilvēki taču tā nedara!”

Zinātne pagaidām nav radusi atbildi uz jautājumu, kāpēc tā notiek, taču vairums meiteņu savā divdesmitajā dzimšanas dienā vārda „pieaugusi” vietā automātiski sāk dzirdēt vārdu „veca”.


„Vai tu esi pārliecināta, ka tas ir mans bērns?”

Tikai turku seriālos sievietes, izdzirdot šādu jautājumu, teciņiem vien skrien veikt paternitātes testu. Īstajā dzīvē šāda replika liek sievietei krist tādā izmisumā, ka par nekādu skriešanu uz klīniku nevar būt pat runas, jo ne vienmēr pat pietiek spēka, lai pateiktu: „Tu nu gan esi kretīns!”

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Latvijā

Pieci ieroči cīņai ar “pavasara alerģiju” (17)

Pavasarī, sākoties koku un krūmu ziedēšanas laikam, daudziem cilvēkiem aktualizējas respiratorā jeb ziedputekšņu alerģija, kas izpaužas kā šķavas, iesnas, klepus, niezošas un asarojošas acis. Kā mazināt nepatīkamās sajūtas, konsultē speciāliste.

12 pazīmes, kas liecina, ka jums nepieciešams atvaļinājums (5)

Netiec galā ar lieko svaru? Iespējams, vaina nav kūkās  (2)

Latvietis iekļuvis Harley Davidson Discover More 2015 competition finālā  (3)

Latvijā svin Lieldienas (2)

Spītējot drēgnajam laikam, Brīvdabas muzejā notiek Lieldienu pasākumi (3)

Kā nesabojāt Lieldienu priekus (1)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Sieviešu biksīšu mīļotāja atklāsme (9)

Četrdesmittrīsgadīgais Viesturs, kādas palielas Latvijas pilsētas iedzīvotājs, ir fanātisks sieviešu biksīšu mīļotājs. Un savu mīlestību ar manu starpniecību viņš vēlējies paust plašākai auditorijai.

Atklāti par to, ko vīrieši jau sen vēlas pavaicāt savai sievietei (2)

Kā panākt, lai vīrieti iekāro visas sievietes (10)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv