Otrdiena, 2021. gada 15. jūnijs

Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta

Ceturtdiena, 24. jūlijs (2014) 13:01

Iepazīšanās internetā: ko vēlas sieviete un kādus paņēmienus izmanto vīrieši

Sievietes daudz biežāk nekā vīrieši uzskata pretējā dzimuma izskatu par svarīgu, saņemot pirmo vēstuli tiešsaistes iepazīšanās vietnē. Ārējais skaistums ir vissvarīgākā īpašība 31 procentam sieviešu, kas piedalījās iepazīšanās vietnes flirts.lv veiktajā aptaujā. Tikai ceturtajai daļai vīriešu respondentu pievilcība šķitusi tikpat svarīga. Viņi arī atbild uz katru pirmo vēstuli divreiz biežāk nekā to dara sievietes.

„Sievietes reti kad pirmās uzsāk sarunu ar svešinieku. Tāpēc, saņemot pirmo vēstuli no sievietēm, vīrieši jūtas novērtēti un vēlas iepazīties. Situācija sieviešu gadījumā ir pilnīgi pretēja: viņas saņem milzum daudz uzmanības un vēstuļu no dažādiem vīriešiem. Bieži vien viņas atbild tikai pievilcīgākajiem vai interesantākajiem vīriešiem”, teic Audrius Vrubliauskas, Flirts.lv mārketinga nodaļas vadītājs.

Pētījuma gaitā 48 procenti vīriešu kārtas respondentu paziņoja, ka viņi atbild uz ikvienu pirmoreiz atsūtīto vēstuli. Tikai 26 procenti sieviešu rīkojas līdzīgi.

Interesantas un oriģinālas vēstules palielina varbūtību, ka sievietes uz tām atbildēs. Katra piektā sieviete atzīst, ka viņa atbild vien uz tām vēstulēm, kas izceļas uz apkārtējo fona. Rakstot pirmo vēstuli, vīriešiem derētu apdomāt, kā pateikt komplimentu sievietei, tādējādi parādot sevi kā izglītotu, galantu un prasmīgu pārsteigt partneri. Parasti vīrieši neuzskata, ka pirmās vēstules saturs ir svarīgs: vien 7 procenti no viņiem cenšas to padarīt īpaši pamanāmu. Pēc viņu vārdiem pirmā vēstule neatklāj viņu personīgās īpašības un dzīves vērtības, kuras vēlāk varētu atšķetināt sarunu par dažādiem tematiem gaitā.

Pētījums tāpat atklāja, ka gan vīrieši, gan sievietes vēlas sazināties ar ārēji pievilcīgiem cilvēkiem. 51 procents paziņoja, ka viņi labprāt uzsāk sarunu ar izskatīgiem cilvēkiem. Kopīgi vaļasprieki un mērķi kļūst svarīgi, cilvēkiem tuvāk iepazīstot vienam otru. Tikmēr pirmās vēstules uzrakstīšana šķiet svarīga vien 8 procentiem kā vīriešu, tā arī sieviešu.

Vīrieši daudz biežāk plāno turpināt iepazīšanos reālajā dzīvē. 15 procenti vīriešu un tikai 9 procenti sieviešu kārtas respondentu uzsāk sazināšanos tikai ar tiem cilvēkiem, kas dzīvo tai pat pilsētā. Sievietēm šķiet daudz svarīgāk, kādā veidā vīrieši ataino sevi savos profilos. Pārlūkojot potenciālo partneru profilus, viņas var tos novērtēt labāk un arī vieglāk uzsākt sarunu. 13 procenti no sieviešu kārtas respondentiem atbildēja, ka profila unikāls saturs ir vissvarīgākais faktors lēmuma pieņemšanā par labu sarunas uzsākšanai. Tikai 6 procenti vīriešu domā tāpat.

Vairāk nekā puse no sieviešu kārtas respondentiem mēģina parādīt, cik saticīgas un godīgas tās ir attiecībās ar pretējo dzimumu. Ar savu fotogrāfiju palīdzību viņas cenšas atklāt savu dabisko skaistumu un sniegt godīgas atbildes uz visiem jautājumiem savā profilā. Katra desmitā sieviete cenšas izcelties ar unikālām atbildēm vai atklājot fotogrāfijas ar atsegtu ķermeni. Tikai 8 procenti no sieviešu kārtas respondentiem paziņoja, ka pirmās uzsāk sarunu ar vīrieti, kurš viņām patīk.

Vīrieši cenšas piesaistīt sev sieviešu uzmanību pavisam savādāk. Katrs piektais vīrietis uzsāk sarunu nekavējoties, ja uzskata sievieti par pievilcīgu. 10% publicē fotogrāfijas ar atsegtu ķermeni, un tikai katrs trešais cenšas uzsvērt, cik saticīgs un godīgs viņš mēdz būt.

Pētījumā, kas veltīts vīriešu un sieviešu tiešsaistes iepazīšanās un sakaru nodibināšanas paradumiem, piedalījās 1693 respondenti. Šis pētījums tika veikts 2014. gada jūlija sākumā.

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Latvijā

Pieci ieroči cīņai ar “pavasara alerģiju” (17)

Pavasarī, sākoties koku un krūmu ziedēšanas laikam, daudziem cilvēkiem aktualizējas respiratorā jeb ziedputekšņu alerģija, kas izpaužas kā šķavas, iesnas, klepus, niezošas un asarojošas acis. Kā mazināt nepatīkamās sajūtas, konsultē speciāliste.

12 pazīmes, kas liecina, ka jums nepieciešams atvaļinājums (5)

Netiec galā ar lieko svaru? Iespējams, vaina nav kūkās  (2)

Latvietis iekļuvis Harley Davidson Discover More 2015 competition finālā  (3)

Latvijā svin Lieldienas (2)

Spītējot drēgnajam laikam, Brīvdabas muzejā notiek Lieldienu pasākumi (3)

Kā nesabojāt Lieldienu priekus (1)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Sieviešu biksīšu mīļotāja atklāsme (9)

Četrdesmittrīsgadīgais Viesturs, kādas palielas Latvijas pilsētas iedzīvotājs, ir fanātisks sieviešu biksīšu mīļotājs. Un savu mīlestību ar manu starpniecību viņš vēlējies paust plašākai auditorijai.

Atklāti par to, ko vīrieši jau sen vēlas pavaicāt savai sievietei (2)

Kā panākt, lai vīrieti iekāro visas sievietes (10)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv