Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs

Monvīds, Egita, Emīls

Visi autora raksti

Ceturtdiena, 22. marts (2012) 11:25

Rita Lasmane

Gunitras stāsts (Nimfomāne) (11)

Flickr.com


„Tu taču negribi, lai es tiesā saku, ka no tevis šķiros tāpēc, ka tev nav orgasma?”
Gunitra papurināja galvu. Kamols kaklā neļāva izdvest ne skaņu. Prāts joprojām nespēja aptvert šķiršanos un to, ka vīrs oficiāli aiziet no viņas un divgadīgās meitiņas. Bet Gunitra gribēja, lai viņu vienkārši mīl, tāpat kā mīlēja viņa! Nu jā, sekss bija reti, bet daudz spēka atņēma bērns un īpaši liela prieka no sievas pienākumu pildīšanas arī nebija. Vai tad nevar mīlēt tāpat?! Nu, bez tā seksa?! Varis nevarēja. Viņas Varim  nu ir cita, ar orgasmiem. Gunitra iepleta acis, lai asaras nesāktu birt pār vaigiem pārāk strauji.

„Es teikšu, ka šķiramies raksturu nesaskaņas dēļ!” sakrustodams rokas uz krūtīm, pavēstīja Varis.
Gunitra pamāja ar galvu. Divas lielas asaras noritēja pār bērnišķīgi apaļajiem vaigiem, atstājot pūderī divas sliedītes ar melnu izplūdušās tušas ietvaru. Gunitra bija rūpīgi uzkrāsojusies, lai neatstātu nožēlojamas pamestās sievas iespaidu, kam īpaši lielas jēgas nebija, jo labi iecerēto nežēlīgi izpostīja asaras .
„Un tu te netaisi lielo bimbāšanu! Citādi neizšķirs!” Varis izmeta pār plecu, soļodams uz tiesas telpu.

Gunitra noskurinājās...
„Fu! Negribu, negribu to atcerēties!” vēl un vēlreiz viņa sev atkārtoja.
Bija pagājis gads un šķiršanās sāpes nedaudz pierimušas. Gunitra joprojām mīlēja savu bijušo. Un kā lai nemīl, ja viņš nebija skops līdzekļos, kas vajadzīgi meitiņas audzināšanai. Paldies Dievam, tā ar orgasmiem, tā vīra aizvīlēja, nebija klasiska otrā sieva, kas pūlas ierobežot naudas plūsmu šķirtās laulības bērnam. Arī pašai Gunitrai darbs valsts iestādē bija gana labi atalgots, kas ļāva neskriet dienišķās iztikas sagādāšanas vāveres ritenī.
„Domāšu par ko citu! Domāšu par to, ko runāja meitenes!” gaiņādama drūmās domas,  jaunā sieviete apņēmās.

Pavasara vakars bija silts. Gunitra soļoja mājup no tikšanās dāmu klubiņā, uz kuru pirmo reizi bija aizvedusi draudzenes draudzene. Izdzertais vīns un neizbēgamās sarunas par seksu lika sārtoties Gunitras vaigiem, kas nu jau nebija vairs tik bērnišķīgi apaļi. Izjukusi laulība un sirdēsti lika notievēt pēc dzemdībām kļuvušai apaļākai šī stāsta varonei. Ielu skatlogu stikli atspoguļoja vidēja auguma slaidu gaišmati stilīgā putekļu mētelītī un augstpapēžu kurpēs. Gunitra atcerējās, kā viena no vakara dalībniecēm lepojās ar to, ka viņai trīs mīļākie, ka katrs no viņiem esot pa savam lielisks un cik būtu bijis labi, ja visas mīļāko labās īpašības varētu salikt vienā vīrietī. Kā jau daždien notiek: vienas dāmas vaļsirdība pavilka slūžas vaļā un visas cita caur citu ņēmās stāstīt par saviem mazajiem netīrajiem noslēpumiem. Gunitra klausījās un, ausīm svilstot, pamazām aptvēra, ka citu sieviešu dzīvē seksam ir stipri liela loma.

Hm! Kā tad Gunitra bez tā dzīvoja? Un, galvenais, kā pie tāda tikt? Pārdomas iztraucēja pie ietves apmales piebraukušā mersedesa vadītāja aicinājums krievu mēlē pavizināt. Jaunā sieviete arī agrāk bija piedzīvojusi ko tādu, bet vienmēr lepni, galvu nepagriezusi, soļoja tālāk. Ar svešiem vīriešiem kārtīgas meitenes nerunā – tā mācīja vecāmāte. Māte savukārt pabiedēja ar neizbēgamu izvarošanu un sagriešanu gabalos Pierīgas mežiņā. Šoreiz Gunitra pagrieza galvu un nopētīja vizināt solītāju. Gados pajauns puisis ar stipri īsiem matiem, kurš, droši vien nebija „krutā” merša īpašnieks, bet drīzāk šoferis, kas pa kluso no saimnieka nolēmis pabaudīt pavasara vakara smaržas iedvesmotu sekspiedzīvojumu. Novērtējusi situāciju, jaunā sieviete pieklājīgi atteica un, lai saruna neturpinātos, iemuka tuvākajā vārtrūmē, kas par laimi nebija aizslēgta.

Stāvot svešā pagalmā atbalstījusies pret sienu un veroties zilum zilās vakara debesīs, Gunitra pamazām atskārta, ka viņa taču ir pievilcīga sieviete, kurai piedāvāts, iespējams, gadījuma sakars. Viņa nosarka. Šķiet, nosarka arī tur - vēdera galā. Sirds sāka sisties straujāk. Gunitra pavērās apkārt, lai novērtētu, vai kāds nav redzējis viņas reakciju uz savu atklāsmi, it kā no malas varētu redzēt, ka kādam zem apģērba nosvīdusi kājstarpe. Sajūtas bija patīkamas. Citādāk patīkamas, nekā kādreiz skūpstoties ar bijušo, kad viņš pat vēl nebija viņas vīrs. Citādāk patīkamas, nekā kad viņa mīlējās ar Vari. Tad Gunitrai daudz vairāk patika viss, kas notika pirms seksa – sajūta, ka viņai ir mīļotais, ka viņš grib būt kopā. Līdz šim viņai neviena sajūta nešķita tik vērtīga kā tā, kas radās, kad Varis izteica vēlmi viņu precēt. Un vēl, protams, lepnums pēc meitiņas piedzimšanas. Gunitra nezināja, kas ir orgasms. Tāpat kā nezināja, kas ir orgasms, arī viņas māte, kura mēdza apgalvot, ka baudu no TĀ gūstot tikai ļoti sliktas sievietes. Gunitra negribēja būt ļoti slikta sieviete.

Tas, ko jaunā sieviete sajuta stāvot svešajā pagalmā, nebija orgasms. Vienkārši hormonu pastiprināta darbība, kas lika asinīm nedaudz vairāk ieplūst iegurnī, ko savukārt ietekmēja Gunitrai vien svarīgs ārējais psihes kairinājums kombinācijā ar iepriekšējo dzīves pieredzi.

Tad pamazām no jaunās sievietes apziņas dzīlēm sāka iznirt doma par seksu, par to, ka modernai mūsdienu sievietei seksam ir jābūt. Seksam seksa dēļ! Vārdu “sekss” viņa klusībā atkārtoja  vēl vairākas reizes. Tad pāris reižu nočukstējusi, jo skaļi pateikt TO Gunitra tomēr neatļāvās, viņa devās mājup. Lēmums bija pieņemts. Pirms tam bažīgi palūrēja ap stūri, vai mersedess joprojām neatrodas kaut kur tuvumā. Ietves malā neviens autiņš nestāvēja.

Kā lai tiek pie seksa seksa dēļ? Gunitras atmiņā uzpeldēja ainas no redzētām filmām, kur neatkarīgas sievietes bāros vai klubos sapazīstas ar vīrišķīgiem vīriešiem vienas nakts sakaram. Nākošais kadrs – viņi kaislīgi mīlējas jutekliskas mūzikas pavadījumā. Nākošais kadrs – viņš viņu mēģina satikt atkal, bet viņa vēsi atraida. Tātad - bāri un klubi!

Gunitra ļoti rūpīgi gatavojās pirmajam izgājienam: pārdomāja, ko vilks mugurā, lai skaisti un eleganti varētu to novilkt, kad pienāks vajadzīgais brīdis. Izvēle krita uz melnu, puscaurspīdīgas trikotāžas jaciņu un svārkiem pietiekami pieklājīgā garumā. Nez vai izdosies pietiekami glīti tikt ārā no džinsām. Protams, zeķes! Tad viņa mirkli grima pārdomās vai vilkt biksītes, vai atstāt tās mājās, vai varbūt tomēr ielikt somiņā. Filmās neatkarīgajām sievietēm mēdza nebūt biksīšu. Ilgi izvēlējās vietu, kurp doties. Izvēle krita uz nelielu, bet pietiekami pieklājīgu bāriņu otrā pilsētas malā. Ne tajā rajonā, kurā Gunitra dzīvoja. Nejauši satikti kaimiņi un paziņas varētu visu tikai sabojāt.

Viņa ilgi sēdēja pie bāra letes, pārmetusi kāju pār kāju. Uz otrās stundas beigām sajutās kā pilnīga muļķe. Šo sajūtu pastiprināja reibums no izdzertā kokteiļu daudzuma. Tiklīdz Gunitra nolēma, ka viņas plāns ir smagi izgāzies un sāka meklēt maciņu, lai norēķinātos par dzērieniem, blakus piesēdās puisis un pajautāja, vai viņai nav šķiltavas. Rakājoties pa somiņu, Gunitra ar stīvu mēli atrauca, ka nesmēķējot. Puisis pavēstīja, ka tas ir labi un veselīgi. Īsāk sakot, banāla iepazīšanās saruna bija sākusies. Tikpat vienkāršs, kāda bija saruna, bija arī puisis. Mati latviešu pelēkie, acis tāpat, vaibsti, kas nepaliek atmiņā. Kopumā iespaids drīzāk labs nekā nekāds. Vēl pāris kokteiļu un Gunitra, aiz pleciem pieturēta, stāvēja uz ielas blakus puisim gaidot taksi. Nākamais kadrs pie puiša dzīvokļa durvīm. Nākamais kadrs priekšnamā – it kā kaislīgi skūpsti. Nākamais kadrs uz dīvāna – viņš guļ uz viņas un veic monotonus grūdienu. Kā izrādījās, biksīšu atrašanās vietai nebija nekādas nozīmes. Viss notika vienkārši. Ne tā kā filmās.

Izdzertā alkohola dēļ seksa laikā nāca vēmiens, tāpēc Gunitra nogrūda vīrieša gabalu no sevis un apgriezusies otrādi nostājās četrrāpus, lai vismaz nespiestu kuņģi, kas nodevīgi draudēja izgrūst no sevis ārā visu, kas tur atradās. Puisis noelsās, ar to apliecinādams, ka šāds notikumu pavērsiens viņu stipri iepriecina, iekārtojās no mugurpuses un monotonie grūdieni atsākās. Lai ieilgušais process ātrāk beigtos, Gunitra drusku paelsa un pastenēja. Tas līdzēja. Paldies Dievam, viss beidzās un, paldies Dievam, puisis bija izmantojis prezervatīvu. Gunitra acumirklī atslēdzās.
No rīta pamostoties viņu pārņēma lepnums par padarīto, ko pamazām nomāca morālās paģiras. Nevarēja saprast, vai nelabums ir lielāks no iepriekšējā vakarā izdzertā alkohola vai vainas sajūtas par seksu ar svešinieku. Sasodīts, Gunitra pat neatcerējās viņa vārdu! Klusi izslīdot no guļvietas, viņa savāca izmētātos apģērba gabalus, priekšnamā aši apģērbās un šmauca prom.

Nedēļu pēc notikušā Gunitra sev nepieļāva pat domu ko tādu atkārtot, bet vēl pēc nedēļas apņemšanās sāka bālēt. Pagāja vēl dažas dienas un viņas prāts jau kala plānu nākošajam piedzīvojumam. Tikai šoreiz jaunā sieviete tomēr nolēma „nodarboties ar seksu” nevis „dzērumā nogrūsties”. Šoreiz Gunitra devās uz klubu „Četri balti krekli”, labi zinot, ka viņas paziņas tamlīdzīgas vietas neapmeklē, bet publika šeit apgrozās samērā sakarīga. Paņēmusi bārā glāzi šampanieša, viņa sagaidīja pirmo uzaicinājumu dejot. Vienai iet dejot Gunitrai neļāva kautrība, tāpēc viņa piekopa vecmodīgu taktiku. Pirmais dancinātājs nešķita ievērības cienīgs, bet trešais – tumšmatis ādas biksēs -  gan varētu labi noderēt jaunās sievietes vēlmju piepildīšanā. Lai puisis saprastu viņas nodomus, Gunitra dejojot nepārprotami paberzējās ar gurniem gar ādas bikšu priekšu. Sareibusi no savas drosmes un adrenalīna, viņa sev par pārsteigumu uzvedās aizvien izaicinošāk un izaicinošāk. Puisis mājienus labi saprata. Nakts pagāja, braši vingrojot viesnīcas numurā. Kamasutras pozu izgudrotāji varētu palikt apmierināti ar šo divu mīlnieku izpildījumu. Gunitra pat brīžam sajutās lepna par sevi,  domās vērojot notiekošo no malas. Nu gan, patiešām notika sekss seksa dēļ! Tikai orgasma nebija. Nākamajā dienā Gunitrai pat nebija morālo paģiru, puisis atvadoties apsolījās piezvanīt. Tā viņš laikam darīja vienmēr – apsolīja un nezvanīja.

Pagāja dažas dienas un Gunitras prieku nomainīja viegla vilšanās sajūta, kas pamazām pieņēmās spēkā, rosinot uz nākamo piedzīvojumu.

Kādi tik viņi nebija gultas biedri – tumšmataini, rudi un gaišmataini, lieli, mazāki, slaidi un druknāki. Nomedīti bāros, klubos un internetā. Sekss seksa dēļ bija, bet gandarījuma nebija. Nekāda – ne fiziska, ne morāla. Viss noritēja pēc ierasta scenārija: pēc piedzīvojuma, nedēļas sākumā, Gunitra sevi šaustīja par bijušo, bet uz nedēļas beigām jau atkal sāka plānot, kurp dosies medībās.

Jānis bija kārtējais gadījuma sakars. Tik pacietīgu partneri viņa vēl nebija satikusi. Jānis mācēja uzspiest uz tādām podziņām, ka Gunitras klēpis burtiski svila un viņa nevarēja sagaidīt, kad beidzot sāksies „īstais” sekss. Un tad nāca tās bezgalīgi dziļās labās sajūtas. Kaut kas karsts Gunitras dzīlēs cēlās un izplūda pa asinsvadiem. Tirpa pakausis un lūpas. Gribējās kliegt. Tas bija orgasms! Pēc tā jaunajā sievietē uzjundīja pateicības vētra. Viņa gribēja partnerim izdarīt visu, ko vien viņš vēlētos. Viņa gribēja palikt ar viņu kopā mūžam. Viņa karsti skūpstīja, laizīja un sūkāja. Jānis nesaprata Gunitras kvēli, pieklājīgi, bet samērā vēsi atvadījās un vairs nekad viņas dzīvē neparādījās. Nākamajā nedēļā Gunitra mēģināja atkal tikt pie kaut kā tamlīdzīga. Nesanāca! Kārtējais partneris bija gana piedzēries un gana steidzīgs. Pāris reižu nolaizījis viņas kājstarpi, drudžaini uzsāka un tikpat drudžaini nobeidza.

Pēc pēdējā piedzīvojuma viss Gunitras prātā sagriezās. Viņa vairs nekad negāja uz bāriem un klubiem, nemeklējās iepazīšanās portālos. Nē, viņa nesēroja pēc Jāņa, viņa saprata, ka jāatrod tāds vīrietis, kuru viņai gribēsies mīlēt nevis par to, ka viņš grib būt kopā ar viņu, bet tādu, kas spēs sagādāt viņai orgasmu. Tikai jāmeklē citur.

Kur - to Gunitra pagaidām nezināja.  
 

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

Pinder

2012-11-14 20:41:59

Ziņot

Klausījos kopā ar savu vecmammu Alisi. visu laiku domāju, ka jāpublicē plašākai adirtouijai šī saite, bet tad sapratu, ka sprediķis tomēr domāts man pašam personīgi. Tas kas mani uzrunāja ir: uzzināju jaunumus kā Bībelē ir pierādīts, ka pasauli Dievs radīja 6 dienās, ka tas rakstīts bauslībā un praviešos un beidzot ar vēstulēm. Uzrunāja sadaļa par debesīm, ka tās radītas logosa spēkā no nekā un, ka tās daudzina Dieva godu. Paldies par kalpošanu visiem kas man deva iespēju noklausīties šo sprediķi!

Jolanta

2012-03-22 19:24:39

Ziņot

Labs raksts. No šitā var mācīties un izlaist savā dzīvē bezjēdzīgās vīriešu medības. Bet, kur meklēt, paliek atklāts jautājums.

Vārds

2012-03-22 13:30:50

Ziņot

Man patika raksts. Mani kaut kā biedē variants ar mazpazīstamiem vīriešiem no bāriem, vai neta. Ka nesaķer kādu infekciju, principā tas ir vienīgais kas mani atur...

Vārds

2012-03-22 13:30:37

Ziņot

Man patika raksts. Mani kaut kā biedē variants ar mazpazīstamiem vīriešiem no bāriem, vai neta. Ka nesaķer kādu infekciju, principā tas ir vienīgais kas mani atur...

Liene

2012-03-22 12:18:21

Ziņot

Loti labs raksts...izjusts..domu raisoss..tikai beigas gribejas..

es

2012-03-22 11:46:17

Ziņot

Tad redz, kāpēc meitenes bāros vienas sēž...

Latvijā

Pieci ieroči cīņai ar “pavasara alerģiju” (17)

Pavasarī, sākoties koku un krūmu ziedēšanas laikam, daudziem cilvēkiem aktualizējas respiratorā jeb ziedputekšņu alerģija, kas izpaužas kā šķavas, iesnas, klepus, niezošas un asarojošas acis. Kā mazināt nepatīkamās sajūtas, konsultē speciāliste.

12 pazīmes, kas liecina, ka jums nepieciešams atvaļinājums (5)

Netiec galā ar lieko svaru? Iespējams, vaina nav kūkās  (2)

Latvietis iekļuvis Harley Davidson Discover More 2015 competition finālā  (3)

Latvijā svin Lieldienas (2)

Spītējot drēgnajam laikam, Brīvdabas muzejā notiek Lieldienu pasākumi (3)

Kā nesabojāt Lieldienu priekus (1)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Sieviešu biksīšu mīļotāja atklāsme (9)

Četrdesmittrīsgadīgais Viesturs, kādas palielas Latvijas pilsētas iedzīvotājs, ir fanātisks sieviešu biksīšu mīļotājs. Un savu mīlestību ar manu starpniecību viņš vēlējies paust plašākai auditorijai.

Atklāti par to, ko vīrieši jau sen vēlas pavaicāt savai sievietei (2)

Kā panākt, lai vīrieti iekāro visas sievietes (10)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv