Trešdiena, 2021. gada 16. jūnijs

Justīne, Juta

25. oktobris (2014) 10:15

Situētu pusmūža sieviešu izklaide - seksa tūrisms Āfrikā FOTO (8) 

Fotogrāfes Sofijas Amālijas Klugartas fotoreportāžu par salīdzinoši jaunu parādību - Eiropas sieviešu tā dēvēto „romantisko tūrismu” Kenijā un citās Āfrikas valstīs.

Bagātas, nobriedušas sievietes no Eiropas dodas uz Āfriku, lai atrastu nabadzīgo  vietējo iedzīvotāju vidū sev „kompanjonu”, kurš būs ar mieru, atalgojumā saņemot dāvanas un nelielu samaksu, padarīt košāku dāmu dzīvi, īstenojot jebkuru kaprīzi.Ierodoties Kenijā, Amāliju Klugarti izbrīnīja lielais daudzums padzīvojušu eiropeiska izskata sieviešu, kas gozējās pludmalē jaunu afrikāņu sabiedrībā. Arī viesnīcās fotogrāfe ieraudzīja tādu pašu ainu. It nevienu nemulsināja balto viešņu un vietējo vīriešu „ciešās” attiecības.Luīze ir viena no fotoreportāžas centrālajiem tēliem. Viņa pirmoreiz Kenijā ieradās jau 1997.gadā. Vispirms strādāja par gidi, bet vēlāk viņai izveidojās romantiskas attiecības ar kādu vietējo un sieviete kļuva grūta.Pāris devās uz Franciju, kur viņiem piedzima dēls. Tomēr kopdzīve nebija ilga  – Luīze izdzina mīļāko, jo tas viņu krāpa ar citām sievietēm. Pēc tam viņa pārcēlās uz dzīvi Kenijā, lai dēls nezaudētu saikni ar sava tēva tautu. Šobrīd Luīze regulāri satiekas ar diviem vietējiem vīriešiem, taču tie ir tikai seksa sakari, bez jebkādiem tālākiem plāniem.


 
Kā paskaidrojusi Luīze, eiropietes šurp brauc vientulības dzītas, bet vietējie vīrieši, kuriem nav nekādu ienākumu avotu, cenšas izdabāt labi situētajām dāmām. Un ne velti – sievietes savus „kavalierus” atalgo ar gardu ēdienu, mīkstu gultu un dāvanām, kuras vīrieši lielākoties pārdod. Visbiežāk uz Āfriku „romantiskos braucienos” dodas pavecas, apaļīgas sievietes no Vācijas, Lielbritānijas un Šveices.Par naudu tādās attiecībās nav pieņemts runāt, ļaujot sievietei saglabāt īsta romāniņa ilūziju. Tomēr mēdz gadīties, ka samaksa tiek veikta uzreiz pēc seksa.Viena no sievietēm, ar kuru sarunājās fotogrāfiju autore, uz Keniju atbrauc katru gadu un uzturas šeit vairākas nedēļas. Viņa satiekas ar vienu un to pašu vīrieti.


 
Sieviete dod „savam” afrikānim lielas naudas summas, lai viņš varētu samaksāt rēķinus abu kopīgās atpūtas laikā, kā arī atstāj naudu aizbraucot, lai viņš varētu normāli dzīvot līdz brīdim, kad „mīļotā” atgriezīsies. Bez tam, Kenijas vīriešiem šādas attiecības vieš cerību, ka varētu rasties iespēja pārcelties uz dzīvi Eiropā… 
…jo “romantiskie braucieni” var pārtapt nopietnās attiecībās, kaut gan tā notiek ļoti reti.

 


Mēdz gadīties, ka sievietes sāk dzīvot savu fantāziju pasaulē, zaudējot realitātes sajūtu un aizmirstot, ka šādas attiecības ir visnotaļ abpusēji izdevīgs darījums, un pārdzīvo brīdī, kad nākas apjaust īstenību.
Taču lielākā daļa sieviešu skaidri apzinās, ka gan viņš, gan viņa vienkārši izmanto viens otru.

 
 
Piemēram, viena no sievietēm pēc vīra nāves sāka regulāri braukt uz Keniju, lai aizbēgtu no atmiņām par aizgājušo dzīvesbiedru. Viņa nevēlas jaunas attiecības un  patēvu saviem bērniem, viņai vienkārši ir vajadzīgs vīrietis, kurš uzklausa, un Kenijā viņa tādu ir atradusi.Jāpiebilst, ka tādus pakalpojumus var atrast ne tikai Kenijā, bet arī citur Āfrikā Karību jūras nabadzīgo valstu kūrortos. Pieprasījums rada piedāvājumu, maksājiet naudu un tiks apmierināta ikviena jūsu kaprīze.Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

Bažas

2014-11-30 20:38:14

Ziņot

Ka ĀM nesanāk klope par tiesībām pārstāvēt Latviju Kenijā

pedrumgs

2014-11-10 12:15:25

Ziņot

alternatīva pienācīga latvju bāleliņiem ar nošļukušiem locekļiem un bērni arī sanāk skaistāki turklāt atzīstu derīgi ...

pedrumgs

2014-11-10 12:15:03

Ziņot

alternatīva pienācīga latvju bāleliņiem ar nošļukušiem locekļiem un bērni arī sanāk skaistāki turklāt atzīstu derīgi ...

Moralis

2014-10-28 12:36:15

Ziņot

Padavznieces!!!

Viesturs

2014-10-26 21:02:19

Ziņot

katrs dzīvnieciņš (tai skaitā cilvēciņi) grib [email protected] Tas ir tikai normāli, abiem dzimumiem :) Es pats atceros, ka tīņa gados bāzos virsū arī piecdesmitgadīgām :D:D:D (pāris reizes pat veiksmīgi) uz kurām tagad pat i aci neuzmetu un seksa ziņā neko izņemot pilnīgu vienaldzību neizjūtu. Bet tantukam arī taču gribās :))

Kārlis

2014-10-26 20:26:49

Ziņot

He, un kā tad dēvēt tos večus kas bariem no Eiropas dodas no[cenzēts] uz Taizemi ? Padauži ja?

He

2014-10-26 13:18:45

Ziņot

Tad lūk no kurienes un kas ievazā Eiropā AIDS ,un pārējās slimības. Kārtējo reiz parāda to kad baltās sievietes tomēr ir lētas padauzas. Ja kāds nepiekrīt tad lai pasaka kādu piemēru,kad [cenzēts]etes brauktu uz Eiropu kā seksa meklētājas ! Nesanāks,jo [cenzēts]etēm tomēr ir lielāka pašcieņa.

Latvijā

Pieci ieroči cīņai ar “pavasara alerģiju” (17)

Pavasarī, sākoties koku un krūmu ziedēšanas laikam, daudziem cilvēkiem aktualizējas respiratorā jeb ziedputekšņu alerģija, kas izpaužas kā šķavas, iesnas, klepus, niezošas un asarojošas acis. Kā mazināt nepatīkamās sajūtas, konsultē speciāliste.

12 pazīmes, kas liecina, ka jums nepieciešams atvaļinājums (5)

Netiec galā ar lieko svaru? Iespējams, vaina nav kūkās  (2)

Latvietis iekļuvis Harley Davidson Discover More 2015 competition finālā  (3)

Latvijā svin Lieldienas (2)

Spītējot drēgnajam laikam, Brīvdabas muzejā notiek Lieldienu pasākumi (3)

Kā nesabojāt Lieldienu priekus (1)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Sieviešu biksīšu mīļotāja atklāsme (9)

Četrdesmittrīsgadīgais Viesturs, kādas palielas Latvijas pilsētas iedzīvotājs, ir fanātisks sieviešu biksīšu mīļotājs. Un savu mīlestību ar manu starpniecību viņš vēlējies paust plašākai auditorijai.

Atklāti par to, ko vīrieši jau sen vēlas pavaicāt savai sievietei (2)

Kā panākt, lai vīrieti iekāro visas sievietes (10)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv