Svētdiena, 2021. gada 20. jūnijs

Rasa, Rasma, Maira

Visi autora raksti

Otrdiena, 24. jūlijs (2012) 11:20

Rita un Agnese Lasmanes

Valdis Melderis: Ja tevi mīl, tu vari visu, tu esi supermens (543) 

Puaro.lv


Cik patīkami sarunāties ar cilvēku, kurš neslēpj ne savas labās, ne sliktās īpašības, neizliekas par „sarežģīto zvirbulēnu” un spēj diskutēt par viskutelīgākajiem jautājumiem. Valdis Melderis - ilggadējs Radio Skonto programmu direktors un ētera balss, savukārt tviterī Melderis pats sevi prezentē kā vīru, kura profesija ir Dialogu dizaineris un Notikumu vadītājs. Ko viņš domā par attiecībām un mīlestību?

Rita: Ko tu domā par rutīnu dzīvē, darbā un attiecībās?

Valdis: Visur vienmēr ir kāds nemainīgs lielums – kaut kāda stabila vērtība – kurai tu laiku pa laikam pievieno kaut ko jaunu. Tas ir kā ar bērnu, viens var atpakaļ neskatoties kaut kur aizklīst, jo zina, ka mamma nekur nepazudīs. Otrs visu laiku turas mammai svārku stērbelē, jo gadījies mammu pazaudēt. Ar darbu ir tāpat. Ja man ir tā nemainīgā un stabilā daļa, tad varu atļauties kuģot plašās jūrās un zināt, ka man vienmēr ir kur atgriezties. Es nupat piecus mēnešus biju paņēmis bezalgas atvaļinājumu radio un strādāju bankā par pasniedzēju. Es to varēju atļauties, jo zināju, ka ir tāda stabila vieta, kur strādāju jau deviņpadsmito gadu un varu tur atgriezties. Es domāju, ka īsti laimīgi ceļotāji un piedzīvojumu meklētāji ir tie, kas zina, kur atgriezties, nevis tādi, kas dodas plašajā pasaulē, nezinot, kur galvu noliks.

Agnese: Bet arī tādi ir un tāpat apgalvo, ka esot laimīgi.

V.: Droši vien! Bet iespējams, ka par to visu es šādi izrunājos tāpēc, ka man nav tādas drosmes atļauties.

R.: Kā tad ir ar rutīnu attiecībās? Lielākā daļa, kas nodzīvojuši attiecībās ilgāk par četriem gadiem, sāk žēloties par pieradumu.

V.: Esmu mēģinājis to kliedēt, bet agri vai vēlu nonācu turpat, kur biju. Tu, cilvēk, jau sevi nes līdzi! Cilvēki mēdz iedomāties, ka, nomainot otru personu, būs kaut kā citādi, nesaprotot, ka viņš sevi ir paņēmis līdzi un veido tādas pašas attiecības, kādas ir bijušas. Mēs uzskatām, ka, ja ir attiecības ar vienu cilvēku, tad ar vienu. Bet patiesībā esam attiecībās ar ļoti daudziem. Vismaz man, piemēram, ir attiecības ar ļoti daudziem. Man patīk ārkārtīgi daudz dažādi cilvēki, un daudzas ir sievietes. Katrā no viņām ir kaut kas cits, kas man patīk. Līdz ar to varu teikt, ka attiecībās ir tāpat kā ar darbu: ir stabilas partnerattiecības un ir jaunas attiecības, kas kompensē rutīnu. Tās ir jaunās enerģijas, ko es nepārtraukti saņemu. Manā darbā tas ir absolūti ideāls variants. Katrreiz pasākumā ir kāds, ar ko iepazīties, parunāt un uzzināt ko jaunu. Sociālie tīkli ir lieliska lieta – es tik daudz neparastu un interesantu cilvēku esmu saticis, par kuru eksistenci man nebija ne mazākās nojausmas. Man likās, ka visus lieliskos cilvēkus Latvijā jau pazīstu! Man pēdējie trīs četri gadi attiecību ziņā ir bijuši tik intensīvi kā nekad agrāk. Mēs ar sievu dzīvojam kopā jau divpadsmito gadu, rutīnai vajadzētu būt jau apogejā... bet tad mēs abi kopīgi sākam mācīties braukt ar močiem. Tas notika pirms četriem gadiem. Parādījās kas jauns, jaunas izjūtas.

R.: Bet, ja cilvēks strādā, piemēram, bankā, kur viņš komunicē tikai ar dažiem darba kolēģiem. Jaunu pazīšanos viņam nav. Tā kā darbs ir labi apmaksāts, viņš negrib šajā ziņā neko mainīt. Ko tādam cilvēkam darīt ar rutīnu, kurā neizbēgami grimst?

V.: Tas nu ir fakts – darbs gadu gadiem no deviņiem līdz pieciem ik darba dienu ir kaut kas pretdabīgs. Es nevarētu tā. Galu galā, cilvēkam taču ir jābūt tiesībām pēkšņi dienas vidū sagribēt divas stundas pasēdēt džakuzī un palasīt grāmatu. Vai doties pusdienās un izdzert nevis vienu glāzi vīna, bet vairākas un neatgriezties darbā. Tā es redzu dzīvi. (Pasmaida). Ar attiecībām ir tāpat. Protams, ir pienākumi, protams, ir lietas, ko otrs no tevis sagaida....Mēs ar sievu esam par to runājuši: ja kaut kas notiek, ja pazūd pats galvenais, kas mūs vieno, tad mēs noteikti par to runājam.

R.: Jums ir vienošanās?

V.: To tā varētu nosaukt, bet es pavisam neesmu drošs, ka to ir tik viegli izpildīt.

A.: Ļoti sakrīt ar manu attiecību filozofiju: nevis zvērēt mūžīgu uzticību, bet būs baigi forši, ja mums izdosies palikt kopā līdz mūža galam.

V.: Mēs vienmēr sevi mierinām ar domu, ka apņemsimies un noteikti izdarīsim. Arī es mēdzu nodomāt: nu ko tad es sāpināšu to otru, labāk noklusēšu, neteikšu, noslēpšu, gan jau tā būs labāk mums visiem.

R.: Tāpat kā ar solījumu pie altāra – mīlēt visu mūžu, kamēr nāve šķir?

V.: Tā jau ir mīlestības nāve, nevis fiziskā.

R.: Vai, cik skaisti! Un cik attaisnojoši!

V.: Tas nav skaisti, to sauc par racionalizāciju. Es atrodu sev pieņemamu atbildi, kas man ļauj sadzīvot ar sabiedrības uzspiestām normām.

R.: Bet sabiedrībai jau šīs normas ir vajadzīgas.

V.: Protams! Ja septiņdesmit procentu cilvēku nebūtu konformisti, tad valsts nevarētu pastāvēt. Es arī piederu pie šiem procentiem, kas dara visu kā liek, lai tikai būtu labi: lai attiecības būtu labas, lai nebūtu jāstrīdas.

R.: Runājot par racionalizāciju, ko tu domā par mīlestību?

V.: Mīlestība man bija milzīgs piedzīvojums, kuru es absolūti izbaudīju. Es biju pilnīgā sajūsmā un man bija vienalga - plīst vai lūzt. Es biju gatavs zaudēt visus draugus un sākt visu no nulles. Es to izdarīju, jo tas bija tā vērts. Un tādā brīdī tu skaidri apzinies, ka citādi vienkārši nav iespējams. Mani brīdināja, ka prātīgi tas nav, bet vienalga  - tas bija tā vērts. Un vēl par ko mani brīdināja un tā arī notika, mans organisms nomierinājās, it kā sakot: bija forši, bet es ilgi nevaru tā turēt, ej, vecīt, proties! Tā ir – mīlestība ar laiku nomierinās. Var par to runāt filozofiski, vai tā ir kaisle vai iekāre, vai iemīlēšanās. Es neesmu tāds speciālists, lai tādas lietas atdalītu.

A.: Tev izdevās mīlestību aizvest pie altāra?

V.: Altāris... zinu, no mana viedokļa tā bija formalitāte. Man bija tāda sajūta: ja tas padara prātu mierīgāku, ja kādam tas atrisina kādu problēmu, tad tam ir jāļaujas.

A.: Ir tā, ka vīriešiem laulības ir vienaldzīgas? Mierīgi var neprecēties. Labi, mīļā, ja tev to tik ļoti vajag.

V.: Nebūtu godīgi no manas puses teikt, ka es to izdarīju tikai tāpēc, ka mana sieva tā gribēja. Bija tāds gadījums: vajadzēja braukt uz slimnīcu un uzņemšanas nodaļā es visur viņai gāju līdzi, vai ginekologs, vai dzemdības, jo mēs esam kopā. Un tad vienā brīdī man prasa: - kas jūs būtu? Man “uzkārās kompis” - draugs, dzīvesbiedrs, partneris? Tā bija drausmīga sajūta. Man daudz vienkāršāk būtu bijis ar lepnumu pateikt: - es esmu vīrs, paej malā! Es varu izlikties ļoti neatkarīgs, bet tajā pašā laikā audzināšana un sabiedrības spiediens dara savu. Un tas ir jāatzīst.

A.: Vai tev patīk būt precētam?

V.: Ja vīrietim nav pastāvīgu attiecību, reproduktīvajā vecumā viņš kā nosiekalojies suns skraida apkārt un domā: varbūt šito, bet varbūt to, kā lai labāk izdara, kur tagad likties. Ja ir pastāvīgas attiecības, tas ļauj vīrietim saglabāt pašcieņu. Vai man patīk būt precētam? Šī ir tā bāzes vieta, no kuras startēt un meklēt piedzīvojumus.

R.: Daudzās intervijās ar tevi varam lasīt, ka esi vienīgais vīrietis ģimenē, jo tev ir trīs meitas. Vai tu saproti sievietes? Vai vīrietim vispār ir jāsaprot šīs būtnes?

V.: Pirmkārt, to nevar saprast, ja cilvēks pats sevi nesaprot, ja viņš nevar atbildēt uz jautājumu, kas viņš tāds ir un ko viņam vajag. Otrs, mēģināt pieņemt citu cilvēku, kāds viņš ir. Divpadsmit gadus trenējos “neņemt pierē” savu sievu, kad viņa dusmojas. Es zinu, ka tas pāries, zinu, ka vienreiz man būs taisnība, citreiz viņai. Katrreiz es viņas dusmošanos uzņemu ļoti jūtīgi. Ikreiz šķiet – nu, šis ir pavisam nopietni. Katrreiz sev atgādinu, ka zinu taču - dusmas nāk un iet. Galvenais ir nogaidīt un tad viss būs labi. Bet nē – vienmēr uzraujos. Vienu esmu sapratis – vīrieši no sievietēm atšķiras tikai fiziski, nekādā citā veidā. Galvenais ir apziņa no bērnības, ka viņus mīl. Ja šī sajūta ir, tu vari visu, tu esi supermens, tu esi neievainojams. Gan vīriešiem, gan sievietēm šajā ziņā nav nekādu atšķirību. Varbūt atšķiras veids, kā viņi to panāk. Bet, runājot par sievietēm, tas ir baiss pārbaudījums. Reizēm, kad ar sievu sastrīdamies, es kļūstu par absolūtu seksistu, reizēm gribu apgalvot, ka visas viņas ir vienādas. Tad tas pāriet. Un krūtis viņām smukākas.

A.: Vai mazajās meitenēs jau nojaušama sieviete? Ko nozīmē “princesošanās”?

V.: Mums ar abām jaunākajām meitām bija ļoti principiāla diskusija, vai princeses drīkst spēlēt futbolu? Sešgadīgā meita teica, ka nedrīkst, bet astoņgadīgā, ka drīkst. Varbūt otrādi, neatceros. Acīmredzot, tas bija identitātes jautājums. Viņas abas bija saģērbušās princešu kleitās, kad televīzija pārraidīja futbola čempionātu. Man ar tvitera palīdzību vajadzēja noskaidrot šo svarīgo jautājumu. Saņēmu bildes, kurās princese Diāna spēlē futbolu, tāpat arī vēl citas princeses. Par sievišķību runājot, kleitām jābūt noteikti. Bārbiju periods, par kuru es “besījos”, bet meitu krustmāte, kas piegādā visu to produkciju, teica, lai labāk izslimo bērnībā  kā masalas vai cūciņas un aizmirst, nedod dies’, ja ar to slimos pieaugušā vecumā. Dažai labai tā bārbijslimība piemetas piecdesmit gadu vecumā. Nu tad es ļaujos, lai meitas izslimo šo periodu un tad kļūst par sevi.

A.: Tagad viņas ir Bārbijas?

V.: (Dedzīgi) Tagad viņas ir Bārbijas, tad viņas gribētu būt tas un tad šitas. Es saku, cilvēki kļūst par kaut ko īpašu tad, kad pārsteidz citus ar kaut ko atšķirīgu. Kļūt par slavenu vai populāru var tikai tad, ja esi tu pats. Pašlaik meitām tas vēl nav aktuāli. Šobrīd viņām tas ceļš ejams šādi. Bet sievišķība ir, un tās ir daudz – kleitas, svārki, princeses, puiši jau patīk.

A.: Dzīve nav garlaicīga ar trim princesēm.

V.: Vienu brīdi man bija sešas princeses – esošā un bijušā sieva, sievas mātes un meitas – ģimenes ārste man teica, Melderi, paņem atvaļinājumu, noej nedēļu mežā, palasi grāmatas. Es pajautāju, vai viens? Viņa teica – viens gan. Sieva pacietīsies. Tas ir labāk, nekā divus mēnešus staigāt pie tevis uz slimnīcu. Būt ar sievietēm tomēr ir baisā slodze. Pastrādājot bankas projektā, es sapratu, ka tomēr ir nepieciešams brīžam pastrādāt vīriešu kolektīvā, kur ir bišķi vairāk racionalitātes. Man ļoti patīk emocionalitāte, ja cilvēkam nav emociju, tas rada aizdomas. Cietie tipi ir aizdomīgi, kaut kādā brīdī viņi uzsprāgst un visus apšļāc ar mēsliem. 

R.: Tā nevarētu būt, ka sievietēm ir sava racionalitāte, bet vīriešiem sava?

V.: Ir... ir! Nerunājot par sieviešu prāta spējām, sievietes ir labākas stratēģes un taktiķes nekā veči. Vīrieši bieži vien rīkojas daudz spontānāk, jo var to atļauties. Sievietes domā ilgtermiņā. Vīrietis veic varoņdarbu un atslābst. Sieviete veic varoņdarbu katru dienu, tāpēc tādā ziņā viņa ir daudz racionālāka, jo domā kā māte – ilgtermiņā. Vīrieši arī tik daudz neiespringst uz sīkumiem, atsevišķas frāzes viņiem nerada problēmas. Iedomājieties situāciju – mana sieva ir slima, guļ mājās, es esmu sagādājis biļetes uz Jauno Rīgas teātri nākamajā dienā. Ir ar ko palepoties. Es viņai zvanu un jautāju: - Vai tu tiksi rītvakar uz teātri? Viņa apvainojas: “Es domāju – redz, mans mīļums zvana, lai  pajautātu, kā es jūtos. Bet tu man par teātri!”. Bet es taču jautāju, kā viņa jūtas - manā jautājumā ir divas lietas: vai tev ir gana labi, lai varētu doties rīt uz teātri, un vai tev tam būs laiks! Es jautāju, kā tev klājas un vai tu tiksi uz teātri! Bet, redz, ja ir runa par attiecībām, man vispirms jāpajautā, kā viņa jūtas. It kā sīkums, niecīgs jautājums. Protams, ka man rūp viņas veselība, bet tad tieši tā arī jāpajautā.

R.: Tāpat, kā ar puķēm. Sievietes vienmēr grib, lai viņām stiepj tās stulbās, vīriešuprāt, puķes.

V.: Tas ir attieksmes jautājums. Vīrieši jau arī grib, lai viņus mīl, lai ir kaut kādas izpausmes, kas to apliecina.

R.: Kas jādara vīrietim, lai sievietei būtu labi un kas sievietei, lai vīrietis tā justos?

V.: Nelasiet grāmatas, kā kļūt laimīgam, jo tā ir grāmata par to, kā viens cilvēks konkrētā situācijā ir kļuvis laimīgs. Kas kādam cilvēkam konkrētā situācijā ir nostrādājis, tas nekādā veidā neattiecas uz pārējiem cilvēkiem. Tad, kad pats spēj atbildēt uz jautājumu, kas esi, kas dzīvē ir svarīgākais, tad arī atrodas atbilstošs cilvēks. Kamēr mēs mēģinām izlikties par to, kas neesam, uzraujamies uz neatbilstošiem cilvēkiem. Tad uz viņiem dusmojamies, ka nav tādi, kādi mums vajadzīgi. Vienīgais jautājums, uz ko atbildēt - kas tu esi, tad viss pats no sevis sakārtojas. Un vēl, ja saproti, kas tu esi, nav ne pareizi, ne nepareizi, līdz ar to, runājot atklāti par lietām, kas patīk un interesē, cilvēks sevi pasargā no vilšanās. Tik daudz es esmu sapratis – nav nekā perversa, ja tas patīk abiem.   

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

Faith Adams

[email protected]

2021-06-18 15:03:07

Ziņot

Es nekad neticēju maģijai vai burvestībām, līdz es satiku šo īpašo burvestību ar nosaukumu Dr.Obo. Vīrietis, kuru vēlējos apprecēt, atstāja mani 3 mēnešus mūsu kāzu ceremonijai, un mana dzīve bija otrādi. Viņš ir bijis ar mani 4 gadus, un es tiešām viņu tik ļoti mīlu. viņš bez iemesla atstāja mani citas sievietes dēļ. kad es viņam piezvanīju, viņš nekad neatbildēja uz maniem zvaniem un nevēlējās redzēt mani sev apkārt. tāpēc, kad es pastāstīju vīrietim, kas notika. viņš man palīdzēja ar dažiem lasījumiem, un pēc šiem lasījumiem viņš man lika saprast, ka otra sieviete ir uzlicusi dažus burvestības manam Vīram, tāpēc viņš mani pameta ... viņš man teica, ka viņš palīdzēs man uzburt, lai viņu atgrieztu. Sākumā es biju skeptiska, bet es to vienkārši izmēģināju un 2 dienu laikā mans vīrs pats man piezvanīja un ieradās atvainoties. Es nespēju noticēt, ka viņš reizēm var atgriezties pie manis, bet tagad esmu laimīga, ka viņš ir atgriezies, un tagad mēs esam precējušies un dzīvojam kā laimīga ģimene. Es ievietoju to forumā, ja kādam nepieciešama šī vīrieša palīdzība. Jūs varat sazināties ar viņu, izmantojot šo WhatsApp: +2348115365326 vai e-pastu: [email protected]

Ken Jennifer

[email protected]

2021-06-18 04:14:52

Ziņot

Liels paldies jums dr.obo par palīdzību man atgūt vīru, lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar: [email protected]

Mary Steve

[email protected]

2021-06-18 04:12:46

Ziņot

Es vēlos izmantot šo iespēju, lai pateiktos Dr.obo par viņa palīdzību, par palīdzību man atgūt vīru pie manis, kad viņš mani atstāja citas sievietes dēļ. Es sazinājos ar [email protected], viņš man pastāstīja lietas, kas man jādara, un kas man jāsaņem, un 48 stundu laikā mans vīrs atnāk pie jums. Kad es 48 stundu laikā bez šaubām darīju to, ko viņš teica, viņš man piezvanīja un lūdza, vai viņš var atgriezties mājās, es biju tik pārsteigts. Jūs varat sazināties ar Dr.obo lai saņemtu palīdzību ar viņa datiem, WhatsApp +2348115365326 vai e-pastu: [email protected]

Rita francis

[email protected]

2021-06-18 04:11:19

Ziņot

Es tagad esmu laimīgs cilvēks, pateicoties DR.OBO, kuru apprecējos 2014. gadā. Es nevarēju dzemdēt piecus gadus. Mana Vīra uztraucās un plānoja mani sūtīt no savas mājas, viņš man teica, ka šķirsies no manis. Tas viss manā sirdī rada daudz sāpju. Ar sāpēm sirdī es šeit dalos savā problēmā ar draugu, par kuru zinu, ka ir bijušas arī laulības problēmas. Viņa teica, ka viņas grūtajā laikā sazinājās ar DR. OBO , un DR.OBO atveda vīru 3 dienu laikā, un viņi abi atkal ir laimīgi. Es paņēmu no viņas DR.OBO kontaktu un sarunājos ar DR.OBO vietnē WhatsApp +2348115365326. Es pastāstīju DR OBO visu, kas traucēja sirdij, un viņš man teica, lai es vairs neraudātu. DR. OBO pēc dažiem mēnešiem man uzburta burvestību. Pareizrakstības burvestība man bija stāvoklī. 2019. gadā es dzemdēju bērnu, mans vīrs bija laimīgs, un mēs dzīvojam laimīgi. Tātad, ja jums nepieciešama steidzama palīdzība problēmu risināšanā, jūs esat īstā persona DR OBO, pie kuras vērsties. E-pasts: [email protected] VAI WhatsApp +2348115365326.

Helen

[email protected]

2021-06-16 14:42:57

Ziņot

Sveiki, visi esmu šeit, lai liecinātu par to, kā mans vīrs atstāja mani bijušās sievas dēļ. Šie bija tikai 3 gadi mūsu laulībā. Sāpīgākais bija tas, ka es biju stāvoklī ar mūsu pirmo bērnu. Es tiešām domāju, ka ir beidzies, ka es to pazaudēju. es darīju visu, kas man bija pa spēkam, lai viņu atgrieztu, bet viss bija veltīgi, es tik ļoti gribēju viņu atgriezt mīlestības dēļ, kas man bija pret viņu, es visu lūdzu, es apsolīju, bet viņš atteicās, es izskaidroju savu problēmu savai draudzenei, un viņa ieteica man drīzāk sazināties ar burvestības ritentiņu, kas varētu man palīdzēt uzvest burvestību, lai viņu atgrieztu, man nebija citas izvēles, kā izmēģināt. Es nosūtīju ziņu burvestības saucējam Dr Fayosa, un viņš mani pārliecināja, ka nav problēma un ka pēc 48 stundām viss būs kārtībā, Viņš uzbur burvību un pārsteidzoši pēc 48 stundām mans vīrs man piezvanīja un atvainojās par visu, ko viņš bija izdarījis, es biju tik pārsteigts, ka viņš man piezvanīja, un viņš teica, ka viņam bija tik žēl par visu tas bija noticis, un viņš gribēja, lai es atgrieztos pie viņa, es kā tik laimīgs un devos pie viņa, tas bija tas, kā mēs atkal sākām dzīvot kopā laimīgi, pateicoties Dr Fayosa, es visiem iesaku par to pašu problēmu, sazinieties ar Dr Fayosa. E-pasta adrese ir ([email protected]) vai tieši whats-app +2348151918774

Helen

[email protected]

2021-06-16 14:34:59

Ziņot

Sveiki, visi esmu šeit, lai liecinātu par to, kā mans vīrs atstāja mani bijušās sievas dēļ. Šie bija tikai 3 gadi mūsu laulībā. Sāpīgākais bija tas, ka es biju stāvoklī ar mūsu pirmo bērnu. Es tiešām domāju, ka ir beidzies, ka es to pazaudēju. es darīju visu, kas man bija pa spēkam, lai viņu atgrieztu, bet viss bija veltīgi, es tik ļoti gribēju viņu atgriezt mīlestības dēļ, kas man bija pret viņu, es visu lūdzu, es apsolīju, bet viņš atteicās, es izskaidroju savu problēmu savai draudzenei, un viņa ieteica man drīzāk sazināties ar burvestības ritentiņu, kas varētu man palīdzēt uzvest burvestību, lai viņu atgrieztu, man nebija citas izvēles, kā izmēģināt. Es nosūtīju ziņu burvestības saucējam Dr Fayosa, un viņš mani pārliecināja, ka nav problēma un ka pēc 48 stundām viss būs kārtībā, Viņš uzbur burvību un pārsteidzoši pēc 48 stundām mans vīrs man piezvanīja un atvainojās par visu, ko viņš bija izdarījis, es biju tik pārsteigts, ka viņš man piezvanīja, un viņš teica, ka viņam bija tik žēl par visu tas bija noticis, un viņš gribēja, lai es atgrieztos pie viņa, es kā tik laimīgs un devos pie viņa, tas bija tas, kā mēs atkal sākām dzīvot kopā laimīgi, pateicoties Dr Fayosa, es visiem iesaku par to pašu problēmu, sazinieties ar Dr Fayosa. E-pasta adrese ir ([email protected]) vai tieši whats-app +2348151918774

chief dodoru

[email protected]

2021-06-13 17:12:07

Ziņot

Vai jūs saskaras ar kādām grūtībām dzīvē un vēlaties palīdzību no burvestības, vai jūs šķiraties un vēlaties izlīgumu? Tēvs Eli ir godīgs un patiess vīrietis šim darbam, viņš patiešām ir labs tajā, ko dara, jo viņš arī palīdzēja man atgūt savu vīru pēc šķiršanās, sazinieties ar viņu vietnē Whatsapp: +2348085240869 Jūs varat viņu sasniegt, lai veiktu šādu burvestību darbu mīlas burvestība, Pareizrakstības burvestība, loterijas burvestība, augu izcelsmes zāles jebkura veida veselības problēmām

Rosanna

[email protected]

2021-05-24 13:01:54

Ziņot

Pirms neilga laika mans draugs un es izšķīrāmies, es biju izpostīta, es devos tiešsaistē un atradu dažas liecības par mīlas ritentiņu Dr Fayosa, kurš dažiem cilvēkiem bija palīdzējis atgriezt savus mīļotājus, es domāju, ka sākumā tā bija krāpšanās, bet pēc izlasot vairāk par to, es nolēmu izmēģināt to, es sazinājos ar Dr Fayosa, lai palīdzētu man atkal apvienot savu bijušo draugu un mani, un viņš man teica, ka man vajadzētu gaidīt, kamēr mans draugs atgriezīsies pie manis 48 stundu laikā pēc burvestības pabeigšanas , Nākamajā dienā mans puisis man sūtīja īsziņu, lūdzot mani viņu aizvest. Tagad mēs esam atkal kopā un atkal esam laimīgi. Ja es neredzētu šīs liecības, es nekad nebūtu zinājis, ka kaut kas tāds ir iespējams, tāpēc es nolēmu lai dalītos manā liecībā, lai kāds cits, kam tas nepieciešams, varētu ar viņu sazināties arī bez bailēm, krāpšanas vai cita veida, sazinieties ar viņu pa e-pastu: [email protected] vai Whatsapp +2348151918774

Rosanna

[email protected]

2021-05-24 12:59:42

Ziņot

Pirms neilga laika mans draugs un es izšķīrāmies, es biju izpostīta, es devos tiešsaistē un atradu dažas liecības par mīlas ritentiņu Dr Fayosa, kurš dažiem cilvēkiem bija palīdzējis atgriezt savus mīļotājus, es domāju, ka sākumā tā bija krāpšanās, bet pēc izlasot vairāk par to, es nolēmu izmēģināt to, es sazinājos ar Dr Fayosa, lai palīdzētu man atkal apvienot savu bijušo draugu un mani, un viņš man teica, ka man vajadzētu gaidīt, kamēr mans draugs atgriezīsies pie manis 48 stundu laikā pēc burvestības pabeigšanas , Nākamajā dienā mans puisis man sūtīja īsziņu, lūdzot mani viņu aizvest. Tagad mēs esam atkal kopā un atkal esam laimīgi. Ja es neredzētu šīs liecības, es nekad nebūtu zinājis, ka kaut kas tāds ir iespējams, tāpēc es nolēmu lai dalītos manā liecībā, lai kāds cits, kam tas nepieciešams, varētu ar viņu sazināties arī bez bailēm, krāpšanas vai cita veida, sazinieties ar viņu pa e-pastu: [email protected] vai Whatsapp +2348151918774

Rosanna

[email protected]

2021-05-24 12:59:16

Ziņot

Pirms neilga laika mans draugs un es izšķīrāmies, es biju izpostīta, es devos tiešsaistē un atradu dažas liecības par mīlas ritentiņu Dr Fayosa, kurš dažiem cilvēkiem bija palīdzējis atgriezt savus mīļotājus, es domāju, ka sākumā tā bija krāpšanās, bet pēc izlasot vairāk par to, es nolēmu izmēģināt to, es sazinājos ar Dr Fayosa, lai palīdzētu man atkal apvienot savu bijušo draugu un mani, un viņš man teica, ka man vajadzētu gaidīt, kamēr mans draugs atgriezīsies pie manis 48 stundu laikā pēc burvestības pabeigšanas , Nākamajā dienā mans puisis man sūtīja īsziņu, lūdzot mani viņu aizvest. Tagad mēs esam atkal kopā un atkal esam laimīgi. Ja es neredzētu šīs liecības, es nekad nebūtu zinājis, ka kaut kas tāds ir iespējams, tāpēc es nolēmu lai dalītos manā liecībā, lai kāds cits, kam tas nepieciešams, varētu ar viņu sazināties arī bez bailēm, krāpšanas vai cita veida, sazinieties ar viņu pa e-pastu: [email protected] vai Whatsapp +2348151918774

Latvijā

Pieci ieroči cīņai ar “pavasara alerģiju” (17)

Pavasarī, sākoties koku un krūmu ziedēšanas laikam, daudziem cilvēkiem aktualizējas respiratorā jeb ziedputekšņu alerģija, kas izpaužas kā šķavas, iesnas, klepus, niezošas un asarojošas acis. Kā mazināt nepatīkamās sajūtas, konsultē speciāliste.

12 pazīmes, kas liecina, ka jums nepieciešams atvaļinājums (5)

Netiec galā ar lieko svaru? Iespējams, vaina nav kūkās  (2)

Latvietis iekļuvis Harley Davidson Discover More 2015 competition finālā  (3)

Latvijā svin Lieldienas (2)

Spītējot drēgnajam laikam, Brīvdabas muzejā notiek Lieldienu pasākumi (3)

Kā nesabojāt Lieldienu priekus (1)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Sieviešu biksīšu mīļotāja atklāsme (9)

Četrdesmittrīsgadīgais Viesturs, kādas palielas Latvijas pilsētas iedzīvotājs, ir fanātisks sieviešu biksīšu mīļotājs. Un savu mīlestību ar manu starpniecību viņš vēlējies paust plašākai auditorijai.

Atklāti par to, ko vīrieši jau sen vēlas pavaicāt savai sievietei (2)

Kā panākt, lai vīrieti iekāro visas sievietes (10)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv