Piektdiena, 2021. gada 18. jūnijs

Madis, Alberts

Piektdiena, 11. aprīlis (2014) 16:16

5 iemesli, kāpēc viņa tevi atraida

Saņemt no meitenes “kurvīti” nav nekas patīkams, tomēr tā ir arī iespēja uzlabot savas iemaņas saskarsmē ar sieviešu dzimumu un varbūt pat likt viņai mainīt savu “nē” pret “jā”.

1. Tava interneta draudzene izvairās no pirmā randiņa

Taktika
Ja lasot viņas atrunas tev šķiet, ka jau neskaitāmas reizes esi to dzirdējis, vai starp rindiņām vēd viņas bailes sastapties ar svešinieku, ņem iniciatīvu savās rokās. Nosūti viņai šādu ziņu: „Es nudien uzskatu, ka mums jātiekas. Nemaz tik bieži negadās atrast cilvēku, ar kuru ir tik daudz kopēja.” Uzsverot to, ka jūs esat ļoti līdzīgi, nevis tikai to, ka viņa ir simpātiska, tu strauji izvirzies visu to puišu bara priekšā, kuri visādi mēģina piesaistīt viņas uzmanību.

Stratēģija
Iepazīšanās internetā ir savi plusi, jo tur ir tik daudz vientuļu skaistuļu! Taču viņas var kļūt arī par tavu Ahileja papēdi: daudzas meitenes vienkārši mulst no plašās izvēles. „Ja 10 pirmās meitenes tevi ir noraidījušas, tad tev ir maz cerību, ka vienpadsmitais mēģinājums būs veiksmīgs”, — apgalvo Džefs Kūpers, filosofijas doktors un Dublinas Svētās Trīsvienības koledžas iepazīšanās jautājumu pētnieks. Ja tas slikti ietekmē tavu pašapziņu, tad tev jāatceras, ka viņas profils internetā ir tikai izkārtne, nevis pats cilvēks, kurš tevi ir piesaistījis. Turpmāk mēģini meklēt savu otro pusīti, pamatojoties uz kopīgām interesēm, nevis uz ārējiem dotumiem. Tādās vietnēs kā JDate un eHarmony, piemēram, ir iespējams veikt speciālus meklējumus pēc interesēm, savukārt tāda tipa portāli kā Tinder balstās tikai uz izskatu.


2. Tu vēlējies noskūpstīt viņu, bet viņa piepeši pagriež vaigu

Taktika
Viņa nevar mūžīgi teikt tev „nē”, tāpēc šādā gadījumā vienkārši uztver viņas reakciju ar izpratni. Pasmaidi un saki: „Cik tu esi veikla!”— un vairs neturpini šo tēmu. Pat tad, ja jautājumi tevi plēš vai pušu, un tu ļoti gribi saņemt atbildi. „Ja runa ir par seksu, tad labāk ir atslābināties un neuzsākt bezjēdzīgas diskusijas,”— iesaka Elena Fišere, psiholoģijas doktore un grāmatas „Kāpēc mēs iemīlamies” autore. Tad kāpēc viņa tevi tā atstūma? „Ticamākais iemesls: tu vienkārši nešķiet viņai pievilcīgs.” — Englere saka, — „Vai arī viņa ir ļoti kautrīga”. “Un vēl ir iespējams, ka viņa vēlas stabilas un ilgstošas attiecības, tāpēc negrib steigties,” — Fišere papildina.

Stratēģija
Nosūti viņai īsziņu ar jautājumu, kāpēc viņa izvairījās no tava skūpsta. Ja tu esi pārsteidzis viņu nesagatavotu vai viņa vienkārši nav bijusi tam gatava, tad pirms nākamā mēģinājuma tev labi jāsagatavo augsne.”Neizmanto skūpstu, lai pārbaudītu, vai viņa grib tevi vai ne,” — Englere iesaka, — „Pagaidi, kamēr starp jums uzšķiļas dzirkstele.” Sagatavo viņu mazajam tuvības aktam — paņem viņas roku savā un viegli pieskaries viņas mugurai. Un, kad pienāks laiks vēlēt labu nakti, viņas signāli pačukstēs tev, vai viņa vēlas kopā ar tevi dodies uz dzīvokli “iemalkot tasīti kafijas”.


3. Nedēļu pēc iepazīšanās viņa paziņo tev: „Mums nekas nesanāks”

Taktika
Tu jūties satriekts? „Iespējams, ka tu vienkārši neesi pamanījis visus viņas mājienus,”— ir pārliecināts Džastins Sitrons, filosofijas doktors un Videnera universitātes seksologs. „Iespējams, ka starp jums nav radušās jūtas,” — Englere teic.— „Vai arī viņa ir atradusi sev citu”. Ja problēma ir jūtas, tev jārīkojas tieši: „Saki viņai: „Varbūt mēs pagaidām arī nejūtam viens pret otru neko īpašu, bet mums taču patīk kopā pavadīt laiku, vei ne? Aiziesim vēl kaut kur, un varbūt mums tomēr izveidosies tā īpašā saikne,” — Englere iesaka. Attiecības veidosies, kad jūs atslābsiet un pārstāsit pastāvīgi domāt par tām.

Stratēģija
Uzlūdz meiteni uz tādu satikšanos, kas atbilstu viņas hobijiem un ļautu tev kontrolēt viņu. Piemēram, ja viņa lepojas ar savu prasmi gatavot ēdienu, uzaicini viņu vakariņās un gatavojiet tās abi kopā (neaizmirsti iegādāties pudeli vīna). Ja viņa vai jūs abi esat golfa fani, piedāvā viņai sarīkot maču ar 18 bedrītēm. „Tas ir tas, ko meitene dara, kad viņa kopā ar kādu jūtas ļoti labi,” — Englere saka. Savukārt šādi randiņi viņas acīs var neapzināti pārvērst tevi no „Svešinieka” par „Satriecošu puisi”.


4. Tava draudzene atsaka tev seksu... Atkal...

Taktika
Kad mazliet atgūsies un atdzisīsi, izmēģini citu pieeju. „Piedāvā viņai tādu seksuālu stimulāciju, kurā būtu iesaistītas jūsu ģenitālijas, piemēram, masāžu,” — iesaka daktere Englere . „Pirmkārt tas ļaus viņai atbrīvoties un padarīs viņu vairāk ieinteresētu procesā.” Bet vislabākā taktika ir nogaidīt un pateikt kaut ko tādu kā: „Tas ir interesanti, mazā. Varbūt tad vienkārši paskatīsimies filmu? Tas, ka tu cieni viņas atteikumu, var būt viņai ļoti svarīgi. Tas liecina, ka viņa ir tev svarīga.” Izvēloties kādu alternatīvu nodarbi, tu pierādīsi viņai, ka arī tā var būt tuvība, lai gan tai nav seksuālas dabas.

Stratēģija
Cik bieži filmu noskatīšanās ir tikai iegansts, lai pievērstos seksam! „Tomēr tev jāņem vērā, ka jūsu seksuālās vēlmes var nesakrist,” — brīdina Džastins Lemillers, filosofijas profesors un Hārvardas sociālais psihologs. Citiem vārdiem, jums var būt ļoti atšķirīgs libido. Englere iesaka vispirms modināt viņā seksuālas vēlmes. „Pastāsti viņai par savām fantāzijām, apraksti, kas tevi pievelk viņas ķermenī,” — viņa skaidro. Nav uzreiz jārīkojas. „Paķircini viņu, bet pēc tam meties virsū.” Tādējādi tu nedosi viņai ne mazāko iespēju atkāpties. Atceries: vispirms atmodini viņas seksuālo dziņu, ķermenis tai sekos pats.


5. Jums ir izveidojušās nopietnas attiecības, bet pēkšņi viņa pamet tevi

Taktika
Nevajag uzmākties ar attiecību skaidrošanu uzreiz pēc šķiršanās. „Tas var novest pie tā, ka tu sāc idealizēt meiteni un pazemot sevi,”— profesore Englere teic. Iespējams, ka tev būs nepārvarama vēlēšanās piezvanīt viņai vai ierasties pie viņas darbavietā. To gan nav vērts darīt. Nogaidi dažas nedēļas un parādi savai bijušajai, ka viņa ir tavas dzīves noiets etaps un tu bez atskatīšanās turpini savu ceļu.

Stratēģija
Pēc tam, kad būs pagājušas vairākas nedēļas, un tu būsi nomierinājies, pamēģini nosūtīt viņai kādu ziņu, piemēram, interesantu video , kas viņai varētu patikt. „Ja viņa reaģēs pozitīvi, droši uzaicini viņu pusdienās, lai apspriestu visas jūsu ķibeles.” — saka Toms Stīvenss, filosofijas doktors un Kalifornijas Valsts universitātes psihologs. Bet, ja viņa uzskata, ka jūs esat pārāk atšķirīgi cilvēki (piemēram, viņa ir ļoti reliģioza, bet tu — ne), tad, iespējams, ir īstais laiks pārtraukt jebkādus sakarus. Gadās, ka attiecības beidzas, un tas ne vienmēr ir slikti. „Viņa zināja, ka tā nav īpaši laba ideja, jau pirms tam, kad tu biji sācis rīkoties,”— Stīvenss teic. Ja tu vēl joprojām esi „ieciklējies”, mēģini izvirzīt sev jaunus mērķus, kas nav saistīti ar viņu un taviem pārdzīvojumiem. „Tādējādi tu iegūsi pozitīvu stimulu, lai virzītos tālāk,”— apgalvo profesore Englere.

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Latvijā

Pieci ieroči cīņai ar “pavasara alerģiju” (17)

Pavasarī, sākoties koku un krūmu ziedēšanas laikam, daudziem cilvēkiem aktualizējas respiratorā jeb ziedputekšņu alerģija, kas izpaužas kā šķavas, iesnas, klepus, niezošas un asarojošas acis. Kā mazināt nepatīkamās sajūtas, konsultē speciāliste.

12 pazīmes, kas liecina, ka jums nepieciešams atvaļinājums (5)

Netiec galā ar lieko svaru? Iespējams, vaina nav kūkās  (2)

Latvietis iekļuvis Harley Davidson Discover More 2015 competition finālā  (3)

Latvijā svin Lieldienas (2)

Spītējot drēgnajam laikam, Brīvdabas muzejā notiek Lieldienu pasākumi (3)

Kā nesabojāt Lieldienu priekus (1)

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (8)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors (5)

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Intervijas

Kā ietaupīt laiku un naudu, iegādājoties mājokli (3)

Kristīne Kilupa ir nekustamo īpašumu aģente vienā no lielākajiem šīs jomas uzņēmumiem Latvijā. To, kā nepakļaut riskam darījuma drošību un ietaupīt laiku, mēģinot atrast mājokli, uzzinājām sarunā.

Sieviešu biksīšu mīļotāja atklāsme (9)

Kononovs: DP nodarbojas ar izspiešanu, jumtošanu un atbalsta kontrabandu  (19)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv