Raksts no Puaro.lv

Ceturtdiena, 25. jūlijs (2013) 15:12

Zatlers uz „Jauno Vilni” atklibo +FOTOREPORTĀŽA

Mārtiņš Locāns, Puaro.lv

Pirms kāda laika eksprezidentam Valdim Zatleram tika konstatēts prostatas vēzis un 11.jūnijā veikta operācija, pēc kuras viņam bija nepieciešama intensīva ārstēšanās. Tās laikā Zatleram konstatēja vēl kādu retu slimību un viņš devās uz Briseli veikt sarežģītu operāciju. Neraugoties uz ne gluži labo veselības stāvokli, eksprezidents tomēr nolēma nelaist garām jauno izpildītāju konkursu „Jaunais Vilnis”, kaut gan ierašanās uz to viņam sagādāja acīmredzamas sāpes.

FOTOGALERIJA.


Tomēr Zatlers nolēmis veselības stāvokļa dēļ uz laiku būt mazāk aktīvs politikā. Politiķis iepriekš paziņojis: nešaubās, ka jau pēc dažiem mēnešiem atgriezīsies parlamentā un turpinās strādāt. Diemžēl portālam Puaro.lv Reformu partijas preses centrā tā arī neizdevās noskaidrot, vai politiķis atsācis pildīt savus deputāta pienākumus.

Zatlers nav vienīgais politiķis, kurš labprāt seko līdzi konkursa „Jaunais Vilnis” koncertiem. Trešdien to vērot klātienē bija ieradies arī ekspremjers Ivars Godmanis ar kundzi, bijusī valsts kontroliere Inguna Sudraba, bijušais ministrs Ainars Šlesers un daudzi citi.