Raksts no Puaro.lv

Ceturtdiena, 31. maijs (2012) 14:19

Viktorija Bekhema: Zinu, ka izskatos nožēlojami, bet patiesībā esmu laimīga!

Hollywood-treatment.com

Bijusī grupas Spice girls dalībniece, pasaules stila ikona Viktorija Bekhema (Victoria Beckham) piekrīt, ka no malas izskatās visai nožēlojami, tomēr tas ne tuvu neatbilstot patiesībai.

38 gadus vecā dziedātāja, kura sevi pierādījusi arī kā veiksmīgu modes dizaineri, intervijā vācu preses izdevumam „Interview Magazine” atzinusi, ka nereti izskatās saskābusi un neapmierināta. „Pati sev šādu tēlu esmu radījusi, tomēr tas ne tuvu neatbilst manai patiesajai būtībai,” stāsta Bekhema.


„Neuzskatu, ka man tagad vajadzētu skaļi protestēt pret savu publisko tēlu vai censties pierādīt pretējo – esmu laimīgs cilvēks. Tāpēc mani nesatrauc tas, ka apkārtējie nemitīgi spriedelē par to, cik nožēlojama izskatos,” atzīst dziedātāja. „Zinu, ka cilvēki manī saskata šo nomāktību, mani tas nepārsteidz, jo, aplūkojot fotogrāfijas, pati nevaru noliegt, ka tāda patiešām izskatos.”


Četru bērnu māmiņa muzikālās karjeras pamešanu un „mikrofona norakšanu” nenožēlojot, jo uzskatot, ka daudz lielāku labumu viņa spēj sniegt tieši modes industrijai: „Vai mūzika bija mans talants? Nē, man gan nešķiet, ka biju talantīga,” prāto Bekhema. „Mēs, visas piecas grupas meitenes, ļoti labi sastrādājāmies. Bet es - un talantīga? Tas izklausās mazliet dīvaini.”


Mīļotās veikumu modes pasaulē novērtē arī viņas vīrs futbolists Deivids Bekhems (David Beckham): „Kad pārnāku mājās, Viktorija man vienmēr atrāda savus darbus – kleitas un rokassomiņas, kuras radījusi. Bet tad es pasaku ko garlaicīgu, piemēram, kā „es šodien sakāvos”,” stāsta futbolists.

Lai arī Bekhemu bagātība mērāma 165 miljonos britu mārciņu, pārim dzīvē nauda neesot svarīga. „Mani nekad nav interesējusi nedz bagātība, nedz slava – šīm lietām man nekad nav bijusi nekāda nozīme,” atklāj sportists.