Raksts no Puaro.lv

Otrdiena, 3. jūlijs (2012) 10:54

Uz skatuves atgriežas pašmāju leģendas Mirdza Zīvere un Imants Vanzovičs

Zigmars Liepiņš un Mirdza Zīvere. Foto: LETA

Latvijas estrādes elki - Mirdza Zīvere un Imants Vanzovičs - augustā atkal būs redzami uz vienas skatuves. Viņu atgriešanās pie skatītājiem notiks komponista Zigmara Liepiņa 60 gadu jubilejas koncertos "Atgriešanās".

Uzreiz jāatzīmē, ka, lai arī līdz Zigmara Liepiņa 60 gadu jubilejas koncertiem "Atgriešanās" ir atlikuši nepilni divi mēneši, biļetes uz vienu no četriem jubilejas koncertiem (23. augustā Dzintaru koncertzālē) jau izpirktas, tāpēc skatītājiem pieejamas tikai stāvvietas. Ikviens, kurš klātienē vēlas redzēt ne tikai MIrdzu Zīveri un Imantu Vanzoviču, bet arī pārējos koncerta dalībniekus, tiek aicināts savlaikus iegādāties atlikušās biļetes uz koncertiem Liepājā (19. augustā Liepājas Olimpiskajā centrā), Valmierā (25. augustā Valmieras estrādē) un Jēkabpilī (26. augustā Krustpils Salas estrādē), kas nopērkamas visās "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā - www.bilesuparadize.lv.


Komponista Zigmara Liepiņa 60 gadu jubilejas koncertos "Atgriešanās" uz vienas skatuves tiksies dažādu paaudžu komponista iecienītākie  dziedātāji - Mirdza Zīvere, Imants Vanzovičs, Igo, Aivars Brīze, Niks Matvejevs, Fredis, Ufo, Zane Dombrovska, Ginta Krievkalna, Ieva Kerēvica un Dons, kuri dziedās populārākās Zigmara Liepiņa dziesmas no rokoperas "Lāčplēsis", muzikālajām izrādēm "Adata", "Vadonis", no operas "Parīzes Dievmātes katedrāle", kinofilmas "Vajadzīga soliste" un dažādiem dziesmu cikliem, kas ir plaši pazīstami komponista daiļrades cienītāju vidū.  

Mirdza Zīvere un Imants Vanzovičs jaunībā