Raksts no Puaro.lv

Svētdiena, 28. jūlijs (2013) 02:37

Upelniekam Toto Kutunjo portrets uz krekliņa un pēdējā vieta konkursā

Puaro.lv, LETA un Twitter.com

Lai arī Latvijas pārstāvim konkursā „Jaunais Vilnis” gaužām neveicās, viņš nolēma plinti krūmos nemest un uz visu paraudzīties no gaišās puses. Pēdējā koncertā Pēteris Upelnieks uz skatuves kāpa šķietami vienkāršā tērpā, bet priekšnesuma laikā parūpējās par amizantu pārsteigumu, paverot ādas jaku un skatam atklājot krekliņu ar itāļu mūziķa, žūrijas pārstāvja Toto Kutunjo (Toto Cutugno) attēlu uz tā.

Līdz šim Kutunjo uzmanību izpelnījās ar skopajām atzīmēm – pirmajā koncertā viņš visiem konkursantiem, izņemot Pēterim, piešķīra maksimālo vērtējumu. Toreiz Latvijas pārstāvim itāļu mūziķis ielika vien 8 punktus.Pētera joks izdevās un viņš no Kutunjo pēdējā koncertā saņēma maksimālo atzīmi – 11 punktus. Tas gan viņam daudz nelīdzēja – par trešo priekšnesumu dziedātājs ieguva vien 108 punktus, kas kopvērtējumā ar 319 punktiem viņu atstāja pēdējā vietā.

Arī trešajā koncertā līdera pozīcijas saglabāja kubietis Roberto Kel Toress, otro vietu kopvērtējumā izcīnīja Gruzijas pārstāve Salome Katamadze, bet trešo - Vjetnamas pārstāvis Vins Kuats.