Raksts no Puaro.lv

8. augusts (2013) 19:19

Tipa Orķestrī Freda pienākumus pilda Račs

Puaro.lv

Normunds Jakušonoks un Tipa Orķestris vasarā velti laiku nav tērējuši. Jau jūnija sākumā klausītāji tika iepazīstināti ar pirmo singlu „Precēties”, kas ir no topošā debijas albuma „Notikums”.

Nu laiks nākamajai dziesmai „Par to, kas man ir kabatā”. Dziesmas mūzikas autori ir pats Normunds Jakušonoks un viņa uzticamais draugs un projektu menedžeris Ģirts Lūsis, savukārt tekstu sarakstījis Guntars Račs. Līdz šim Tipa dziesmu tekstu autors bija nu jau bijušais grupas dalībnieks Fredis jeb Andris Freidenfelds.

„Šī dziesma ir kā rotaļa, kuru var spēlēt ģimenes viesībās, kāzās un zaļumballēs, bet neizslēdzu iespēju, ka būtu interesanti šo spēli spēlēt arī divvientulībā. Katrā ziņā tā atraisa fantāziju. Man šķiet, ka Edgars Liepiņš, klausoties šo dziesmu, pasmaidītu,” uzskata Ģirts Lūsis.

Darbs pie Normunda Jakušonoka un Tipa Orķestra debijas albuma „Labo ierakstu studijā” ir jau pabeigts un albums gaida savu izdošanu jau pavisam drīz, šī gada septembrī. Albumam jau dots nosaukums „Notikums” un tiek gatavoti arī jaunā albuma dziesmu iepazīstināšanas koncerti visā Latvijā.