Raksts no Puaro.lv

12. septembris (2012) 11:26

Tiek likvidēta Latvijas Blondīņu asociācija

Kristaps Bergs, Puaro.lv

Otrdienas vēlā vakarā ar negaidītu paziņojumu klajā nākusi uzņēmēja, Latvijas Blondīņu asociācijas līdere Marika Ģederte. Pēc vairāk nekā trīs gadu radošas un veiksmīgas darbības asociācija tiek likvidēta.


Nevienam nav noslēpums, ka Marikas ikdiena ir diezgan noslogota. To aizpilda pienākumi Rīgas Uzņēmēju  biedrības padomē un Rotary Rīdzene biedrībā. Tāpat nu jau bijusī Latvijas galvenā blondīne aktīvi sniedz palīdzību jaunajiem uzņēmējiem, turklāt drīzumā plāno arī uzsākt studijas doktorantūrā. Paveicamo darbu saraksts turpina pieaugt, tāpēc Marika, izvērtējot prioritātes, nolēmusi slēgt Latvijas Blondīņu asociāciju.

Šis paziņojums, protams, izraisījis neizpratni uzņēmējas draugu vidū, tomēr Marika mierina: „Go Blonde joprojām saglabāsies, vienkārši asociācija tiek slēgta.” Latvijas Blondīņu asociācija dibināta 2009. gada 5. maijā. Tās galvenais darbības akcents tika likts uz labdarību,  palīdzību bērniem ar īpašām vajadzībām. Savukārt „Go Blonde” ir atsevišķi dibināts uzņēmums, Latvijā aizsargāta preču zīme, kas galvenokārt saistīts tieši ar biedrības rīkoto festivālu. Marika neizslēdz iespēju, ka nākotnē varētu atsākt festivāla „Go Blonde” tradīciju, tikai šoreiz citā formātā.