Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 2. janvāris (2013) 14:10

Talantīgais celtnieks Skutelis būs solists Latvijas Nacionālajā operā

Puaro.lv

Šova „Latvijas zelta talanti 2008” uzvarētājs Dainis Skutelis nesen pieņēmis darba piedāvājumu Latvijas Nacionālajā operā. Kopš uzvaras šovā ar apbrīnojamu vokālu apveltītais celtnieks mērķtiecīgi virzījies pa karjeras kāpnēm un pāris gadu laikā paguvis piedalīties neskaitāmos muzikālajos projektos kopā ar citiem Latvijā augstu vērtētiem māksliniekiem.

„Man ir ļoti liels prieks par štata solista vietu Latvijas Nacionālajā operā. Esmu ticis pie vairākām lomām izrādēs un gaidāms, ka pavasarī to būs vēl vairāk,” intervijā portālam Puaro.lv cerību pauž talantīgais dziedātājs. „Sajūtas, kas pārņem, uzkāpjot uz operas skatuves, nevar salīdzināt ne ar ko citu. Popmūzikas estrāde ar to pat nav salīdzināma.”

Tomēr debija operā nav vienīgais jaunums Skuteļa dzīvē. Nu jau vairāk nekā gadu dziedātājs pilda arī tēta pienākumus – pērn pasaulē nāca viņa un draudzenes Lienes meitiņa Karlīna, kuras auklēšanas darbus gan pārsvarā uzņēmusies māmiņa. „Cik vien iespējams, cenšos braukt mājās un viņai palīdzēt. Tagad jau ir vieglāk, jo mazā sākusi apmeklēt bērnudārzu.” Jautāts, vai arī meitiņa jau liek manīt par talantu dziedāšanā, Skutelis vien noplāta rokas: „Pagaidām izskatās, ka viņa drīzāk būs liela dejotāja.”

25 gadus vecais dziedātājs ar ģimeni dzīvo Preiļos, tomēr pat garā attāluma regulārā mērošana nespēj nomākt Skuteļa entuziasmu.