Raksts no Puaro.lv

Sestdiena, 10. maijs (2014) 12:50

Tā izskatās pasaules dārgākais pašiņš FOTO

Ekrānuzņēmums

Pašiņu jeb selfiju drudzis ir pilnībā pārņēmis pasauli – ja sākumā šos savdabīgos foto atļāvās uzņemt vien drosmīgākie, tad nu tie jau kļuvuši par pavisam normālu ikdienas sastāvdaļu. Lai arī nesens amerikāņu zinātnieku pētījums apgalvoja, ka pašiņu uzņemšana saistīta ar garīgu slimību, tas joprojām netraucē gūt prieku par sevis un draugu iemūžināšanu tieši šāda veida fotouzņēmumā.

Par vienu no pēdējā laika aktuālakajiem un populārākajiem pašiņiem internetā bija kļuvis foto, ko uzņēma aktieru un TV zvaigžņu plejāde Oskara balvu pasniegšanas ceremonijas laikā. Kopš tā laika selfiju neprāts ir vien pieaudzis.

Nu tajā iesaistījušies ne vien šovbiznesa industrijas pārstāvji, bet arī ietekmīgi uzņēmēji. Lūk, arī pasaulē dārgākais pašiņš – tajā redzamo cilvēku kopējā bagātībā mērāma 143 miljardos ASV dolāru. Tajā redzami pasaulslavenās datoru tehnoloģiju korporācijas "Microsoft" dibinātājs Bils Geitss, amerikāņu investors, uzņēmējs, kompānijas „Berkshire Hathaway” vadītājs un lielākais īpašnieks Vorens Bafets un amerikāņu uzņēmējs, „Berkshire Hathaway Corporation” viceprezidents Čārlijs Mangers.

Kungus uz šo soli pamudināja CNBC reportiere Bekija Kvika intervijas laikā