Raksts no Puaro.lv

Ceturtdiena, 13. jūnijs (2013) 09:49

Sveicam Puaro.lv balvas, jauna iPad, laimētāju Jāni!

Mārtiņš Locāns, Puaro.lv

Pirms kāda laika portāls Puaro.lv saviem lasītājiem piedāvāja, iespējams, visu laiku visvieglāko un ātrāko veidu, kā tikt pie jauna Apple iPad planšetdatora. Atbildot uz trim vienkāršiem jautājumiem, mūsu lasītājiem bija iespēja piedalīties loterijā un tikt pie vērtīgās balvas. Izlozes kārtībā ir noskaidrojies uzvarētājs, kuru trešdien uzaicinājām ciemos, lai pasniegtu godam nopelnīto balvu.

Laimīgā loze krita Jānim Saukam, kurš ikdienā nodarbojas ar paša uzņēmuma attīstīšanu. „Kopumā interneta portālus nemaz nelasu, jo esmu savas jomas „fanāts”. Laika sēdēšanai internetā man nemaz neatliek,” stāsta Jānis. „Kādu vakaru, sūtot darbam nepieciešamos e-pastus, internetā pamanīju šo aptauju. Pats, iespējams, tajā nemaz nebūtu piedalījies, sieva bija tā, kura pamudināja anketu aizpildīt.”

Jaunā iPad īpašnieks pieļauj, ka nu portālā Puaro.lv varētu ielūkoties biežāk, jo planšetdators vienmēr būs pa rokai. „Mani visvairāk interesē tieši tēmas par politiku,” atklāj Jānis. „Neslēpšu, ka viens no maniem favorītiem politikā ir Ušakovs – viņš spējis savest kārtībā vairākus ar uzņēmējdarbību saistītus jautājumus, līdz ar to atvieglojot manu darbības sfēru.”