Raksts no Puaro.lv

1. novembris (2012) 11:32

Maija Rozīte un Ansis Klintsons vada radio, atrodoties pie auto stūres

MTG publicitātes foto

Radio Star FM kopā ar Nissan Juke automašīnu divu nedēļu garumā ļāvušies savdabīgam eksperimentam un tvēruši iedvesmu, vizinoties ar mašīnu. Star FM ētera personība Ansis Klintsons jau kopš 22.oktobra ik dienu vizinās ar jauno Nissan Juke, ziņojot klausītājiem, kādas sajūtas ir pie šī autiņa stūres. Vienlaikus radio klausītāji varēja balsot, kādām trakulībām Klintsonam jāļaujas. Jau šodien tiks noskaidrots, vai viņam būs jālec ar izpletni, gumiju vai jādriftē. Bet arī tas nav viss – 31.oktobrī Star FM studija pārcēlās uz Nissan Juke un ētera personības klausītājus uzrunāja no pilsētas ielām, vizinoties autiņā. 

Sākot no 22.oktobra divu nedēļu garumā radio Star FM ētera personība Ansis Klintsons devās ielās ar Nissan Juke! Viņš brauca pa Rīgas ielām, lauku neceļiem un Vecrīgas bruģi, apmeklēja saviesīgus pasākumus, kā arī veda savu ģimeni uz Siguldu pretim zelta rudenim. Par saviem piedzīvojumiem un iespaidiem Klintsons stāstīja radio klausītājiem tiešajā ēterā ik darba dienu 17:20.


Savukārt Star FM klausītāji palīdzēja Klintsonam noskaidrot, vai Nissan Juke patiešām ir auto, kas iedvesmo. Star FM mājas lapā www.starfm.lv un Nissan Latvija Facebook lapā bija jābalso par kādu no trakajām lietām, kas Klintsonam būs jādara. Iespējamie varianti bija – lēciens ar izpletni, driftēšana vai lēciens ar gumiju. 1.novembrī 17:20 balsojums noslēgsies un jau 2.novembrī Klintsons dosies īstenot neprātību, par kuru tiks saņemts vislielākais balsu skaits. Rezultātu noskaidrošana un pats iznākums būs redzams Nissan Latvija Facebook lapā. Kāds no balsotājiem laimēs Nissan Juke ar pilnu degvielas bāku uz nedēļas nogali, lai klātienē varētu pārliecināties par Juke spējām iedvesmot un saviļņot.

Notestēt Nissan Juke darbībā bija iespēja ne tikai Klintsonam, bet arī citām Star FM ētera personībām - Maijai Rozītei-Krištopānei un Atim Zviedrim. 31.oktobrī notika Star FM un Nissan Juke Mobilā diena, kuras laikā Star FM studija tika pārcelta uz Nissan Juke automobili. Rozīte un Zviedris katrs veselu stundu radio pārraidi vadīja, vizinoties Nissan Juke pa Rīgas ielām. Šo pasākumu varēja vērot arī tiešraidē Nissan Latvija Facebook lapā.