Raksts no Puaro.lv

Ceturtdiena, 20. jūnijs (2013) 07:32

Stallones māte nožēlo plastiskās operācijas: Izskatos pēc burunduka! FOTO

Celebuzz.com

Pasaulslavenā aktiera Silvestra Stallones (Sylvester Stallone) 91 gadu vecā māte Džekija Stallone (Jackie Stallone) nesen intervijā ārzemju medijiem atklājusi, ka nožēlo agrāk veiktās plastiskās operācijas. Pirms mēneša Džekija piedzīvoja jau trešo sirdslēkmi, tāpēc nu nolēmusi dalīties pārdzīvotajā, mudinot citas dāmas krietni apdomāties, pirms labprātīgi gulties uz operāciju galda.

FOTOGALERIJA.


„Ja godīgi, izskatos tā, it kā man būtu pilna mute ar riekstiem. Tā ir „Juvederm” (kosmētiskā līdzekļa) vaina, esmu to lietojusi par daudz. Nu izskatos pēc burunduka,” viņa sūkstas. Džekija skaidro, ka „Juvederm” darbojas, kā „špaktelis”, kas aizpilda nelīdzenās vietas.

Neraugoties uz savu cienījamo vecumu, Stallones māmiņa joprojām sarkanā paklāja pasākumus apmeklē, tērpusies minisvārkos un augstpapēžu kurpēs. Jautāta, kā viņa spēj savu augumu uzturēt slaidu arī vecumdienās, Džekija neslēpj: „Ik dienu apēdu veselu iepakojumu spinātu. Lietoju to brokastīs, sajaucot kopā ar olu. Tas ir arī mans ilgdzīvošanas noslēpums. Kurš gan vēl tā izskatās 91 gada vecumā?  Esmu vesela. Un te nu es esmu – ar vīru, divreiz jaunāku par mani pašu. Viņam ir 60.”