Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 13. marts (2013) 09:26

Šova vadītājs nespēj neblenzt uz Halles Berijas dekoltē FOTO

Dailymail.co.uk

Ak, šī dāmas un viņu kārdinošās formas! Kā lai nabaga kungi spēj koncentrēties darbam? Lai arī ASV sarunu šova „The Tonight Show With Jay Leno” vadītājs Džejs Leno (Jay Leno)  jau ir pieradis pie dažādu seksapīlu zvaigžņu intervēšanas, aktrise Halle Berija (Halle Berry) tomēr pamanījās 62 gadus veco TV seju krietni samulsināt.


Pirmdienas vakara raidījumā Džejs Leno nespēja atraut skatienu no aktrises sievišķīgajām formām, kuras varēja labi aplūkot Berijas izvēlētajā tērpā. Savu sajūsmu Leno pat necentās slēpt, atklājot, ka šova viešņas Oskara ceremonijas kleita viņam patikusi vislabāk, bet tad koķeti piebilda: „Bet šī man patīk vēl vairāk!”


 

„Man bija saruna ar Donatellu Versači, un es viņai skaidroju, ka Oskara ceremonijā vēlos izskatīties kā Bonda meitene,” stāstīja Halle Berija. „Viņa uzreiz uztvēra manas vēlmes. Tobrīd Versače bija ārpus valsts, tāpēc jaunā kleita man tika piegādāta ar kurjeru dienu pirms Oskaru ceremonijas. Man bija tāda sajūta, it kā mugurā būtu uzvilkusi Ferrari.”

Arī uz to Leno jau bija gatava atbilde: „Es izbaudu braukšanu ar Ferrari. Interesanti, vai tu proti vadīt auto arī ar manuālo kārbu?”

Halles Berijas Oskaru ceremonijas kleita