Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 23. janvāris (2013) 09:39

Šoreiz bez jokiem! Šakira beidzot sagaidījusi savu pirmdzimto

Dailymail.co.uk

Pērnā gada pašā nogalē ar ierakstu mikroblogu vietnē Twitter.com seksapīlā dziedātāja Šakira (Shakira) un viņas līgavainis, pazīstamais Spānijas izlases futbolists Žerārs Pikē (Gerard Pique) paziņoja priecīgu vēsti: „Pasaulē nācis mūsu dēls! Esam neizsakāmi laimīgi! Paldies visiem par īsziņām!” Neilgi pēc tam atklājās, ka tā bijusi vien āzēšanās, jo, izrādās, 27. decembris Spānijā ir joku diena.


Nu gan pāris pa īstam pasaulē sagaidījuši savu pirmdzimto – puisēnu Milānu (Milan). „Tāpat kā viņa tēvs, dēlēns Milāns kļuva par futbola kluba Bracelona sportistu jau ar dzimšanu,” vērsta oficiālais paziņojums dziedātājas mājas lapā. Pirmdzimtais pasaulē nācis 22. janvārī pulksten 21:36 Barselonas slimnīcā. Vārds Milāns (MEE-lahn) slāvu valodā nozīmē dārgs, mīlēts, žēlsirdīgs.


35 gadus vecā dziedātāja par mazuļa nākšanu pasaulē savus fanus informēja nekavējoties, vēl pirms došanās uz dzemdību palātu. Jau iepriekš intervijās kolumbiešu mūziķe neslēpa – 25 gadus vecais sportists ir labākais, kas ar viņu dzīvē ir noticis: „Un tagad vēl bērns!” – viņa jūsmoja.