Raksts no Puaro.lv

Otrdiena, 3. jūlijs (2012) 13:26

Slepus apprecējies basketbolists Andris Biedriņš

Ekrānuzņēmumi

Lai arī par basketbolista Andra Biedriņa (26) un viņa dzīvesbiedres uzņēmējas Madaras Grīnbergas (26) plānotajām kāzām sāka mēļot jau pirms kāda laika, abi vaininieki tās turēja pilnīgā slepenībā. Pāris mija gredzenus aizvadītajā piektdienā Torņkalna baznīcā.

Par vedējtēvu tika izraudzīts Andra Biedriņa tuvs draugs Edgars Jurkēvičs, bet par vedējmāti – Madaras draudzene Grēta Gorjučko. Kāzas notika aptuveni simts viesu lokā, kuri baznīcā varēja iekļūt, tikai uzrādot ielūgumus. Jaunais pāris bija aicinājis viņiem dāvināt plombīrkrāsas ziedus, bet par auto izvēlējušies baltu Čaiku.  Svinības tika turpinātas kādā viesu namā Cēsu pusē.


Andris un Madara ar ģimenes draugiem Edgaru Jurkēviču un viņa dzīvesbiedri Viktoriju Berezovsku, baudot atpūtu mājās - Sanfrancisko
 


Andra Biedriņa un Madaras Grīnbergas attiecības aizsākās 2009. gada vasarā. 2010. gada pavasarī abi publiski apstiprināja runas par saderināšanos, bet jau 2011. gada aprīlī, trīs dienas pēc Andra dzimšanas dienas, Madara savam mīļotajam dāvāja dēlu Emīlu. Nu jau vairākus gadus pāris dzīvo Sanfrancisko.


 

Privātā Dzīve un Puaro.lv