Raksts no Puaro.lv

24. septembris (2012) 11:09

Slavenības mirdz ikgadējā Emmy balvas pasniegšanas ceremonijā FOTO

Dailymail.co.uk

Nav noslēpums, ka šāda līmeņa pasākumi ik gadu liek sarosīties visiem ietekmīgākajiem pasaules modes namiem, lai pārliecinātu slavenības uz ceremoniju ierasties tieši viņu darinātos tērpos. Rezultātā notikums izvēršas par vērienīgu modes skati, kurā zvaigznes pārspēj cita citu krāšņumā un elegancē. Izņēmums nebija arī nedēļas nogalē Losandželosā notiekošā 64. Emmy balvu pasniegšanas ceremonija.

Lai arī katra daiļava izcēlās ar savu neierastu tērpa risinājumu, nevarēja nepamanīt pāris tendences, bez kurām, šķiet, šosezon neiztiks arī modes industrija. Kinozvaigžņu, modeļu un dziedātāju vakarkleitās dominēja zilie toņi, turklāt redzams, ka raibu rakstu audumi zaudējuši savu popularitāti. Drosmīgākās dāmas savas kleitas atsvaidzināja ar krāšņiem, dārgakmeņiem rotātiem izšuvumiem un fliteriem.

Nikola Kidmena (Nicole Kidman) šim vakaram bija izvēlējusies baltu Antonio Berardi kleitu, kuras jūras zilajā rakstā vizēja Fred Leighton dārgakmeņi.  Uz pasākumu aktrise ieradās kopā ar savu vītu Keitu Urbanu (Keith Urban).


Neparastu, Marchesa darinātu kleitu bija izvēlējusies arī 23 gadus vecā aktrise Haidene Panetiere (Hayden Panettiere). Jāteic, apkārtējie uz šo uzvēli raudzījās skeptiski, apgalvojot, ka viņa tērpā izskatās vecāka par saviem gadiem.


Aktrise Kristīna Hendriksa (Christina Hendricks) palika uzticīga pārbaudītām vērtībām un Emmy ceremoniju apmeklēja sava iecienītā zīmola Christian Siriano kleitā.


Sarunu šova vadītāja Elēna Dedženereza (Ellen DeGeneres) un viņas sieva Portija de Rossi (Portia de Rossi) solidarizējās, abas dodot priekšroku kostīmam, nevis kleitai.


Ar savu šarmu turpina pārsteigt dziedātāja un šovu zvaigzne Kellija Osborna (Kelly Osbourne), kura prožektoru gaismās gozējās zīmola Zac Posen purpura meistardarbā.


 

Skatiet FOTOGALERIJU.