Raksts no Puaro.lv

Ceturtdiena, 13. jūnijs (2013) 10:26

Skandāls! Kanje Vests krāpis Kardašjanu ar kanādiešu modeli?

Dailymail.co.uk

Jauns skandāls uzvirmojis šovu zvaigznes Kimas Kardašjanas (Kim Kardashian) dzīvē. Kanādiešu modele Leila Gobadi (Leyla Ghobadi) apgalvo, ka viņai bijis regulārs sekss ar Kardašjanas mīļoto vīrieti un topošā bērna tēvu reperi Kanje Vestu (Kanye West). „Tas noteikti izpostīs Kardašjanu ģimeni. Tas ir slikti. Ļoti slikti. Un apkaunojoši. Bet, ja es būtu Kima un gatavotos laist pasaulē mazuli, es vēlētos to zināt,” savu lēmumu gandrīz gadu pēc mīlas dēkas publiskot skandalozo informāciju pamato 24 gadus vecā modele.

Intervijā „Star Magazine” Leila apgalvo, ka viņa un Kanje Vesta dēka sākusies pērnā gada jūlijā un turpinājusies pat tad, kad Kima Kardašjana jau paziņoja par savu grūtniecību. Pats reperis jaunajai modelei apgalvojis, ka ar Kimu ir kopā vien „publicitātes dēļ, tas neesot nekas nopietns.”

Lai arī pats Kanje Vests dēku ar modeli noliedz, fakti apstiprina, ka pērn pēc kāda no saviem koncertiem reperis bija palūdzis apsardzes darbinieku uzmeklēt meiteni, ko viņš bija pamanījis pūlī, un uzaicināt viņu aizkulisēs. Vēlāk abi iemalkojuši kokteiļus kādā prestižā naktsklubā, pēc kura apmeklējuma Kanje Vests pavadoni uzaicinājis uz savu viesnīcas numuriņu.

„Sākumā es atteicos, jo biju pārāk apjukusi,” apgalvo Leila, tomēr drīz vien viņa pārdomāja. „Nākamā lieta, ko atceros – mēs abi jau bijām kaili un nodarbojāmies ar seksu.”

Modele apgalvo, ka Kanje Vests ar viņu regulāri sazinājies, pēdējo reizi pat piedāvājot „satikties” pagājušajā nedēļā.


Līdzīgas! Leila Gobadi (no kreisās) un Kima Kardašajana