Raksts no Puaro.lv

11. augusts (2013) 12:17

Skaistumkonkursu laureāti viesojas cietumā FOTO

Viktors Ozoliņš, Puaro.lv

Sestdienas pēcpusdienā Iļģuciema sieviešu cietumā viesojās Mis un Misters konkursu laureāti un finālisti, kā arī Latvijā un pasaulē populārie iluzionisti Dace un Enriko Pecolli, lai atsvaidzinātu ieslodzīto ikdienu ar jaukiem un neticamiem priekšnesumiem, uz pāris stundām uzburot svētku atmosfēru cietuma mūros.

FOTOGALERIJA.


Dziesmas, dejas, poēmas un, protams, burvju triki – ikkatru priekšnesumu ieslodzītās uzņēma ar nerimstošām ovācijām. Īpaši viņu atbalsts noderēja šī gada konkursa Mis un Misters Rēzekne finālistiem, kuri jau nākamnedēļ cīnīsies par savas pilsētās daiļāko jauniešu tituliem.

Kamēr skaistumkonkursu dalībnieki demonstrēja savus talantus, burvju mākslinieki ļāva cietumniecēm ielūkoties maģija pasaulē, izpildot gan savu ierasto triku ar lidojošo galdiņu, gan iepriekš neredzētus pārsteigumos, kuros iesaistīja arī skatītājus.

Starplaikā starp ģenerālmēģinājumu un koncertu, uz cietumu sabraukušie mākslinieki devās uz cietuma ēdnīcu, kur labprāt ieturēja maltīti ar ieslodzītajām. Pārvietošanās pa cietuma teritoriju gan notika stingrā likumsargu uzraudzībā – viņu modrā acs vēroja ne tikai apcietinātās, bet arī ikkatru dzeloņdrātīs ielenktās ēkas apmeklētāju.