Raksts no Puaro.lv

19. septembris (2012) 10:30

Seriāla Gossip Girl zvaigznei laulību gredzens par 2 miljoniem

Celebuzz.com

Šī mēneša sākumā slepus laulības ostā iestūrēja populārā seriāla „Gossip Girl” (Intrigante) zvaigzne Bleika Livlija (Blake Lively) un viens no veiksmīgākajiem kanādiešu izcelsmes Holivudas aktieriem Raiens Reinolds (Ryan Reynolds). Lai arī pašu kāzu norise joprojām ir noslēpumā tīta, skaidrs ir viens – ja tā bijusi kaut uz pusi tik iespaidīga, cik Livlijas gredzens, tautai būtu par ko trīt mēles vēl gadiem.

Pamanījuši pāri kaislīgi skūpstāmies uz ielas, garāmgājēji, tā vietā, lai mīlnieku sejās sazīmētu pasaulslavenas kinozgaigznes, nespēja ne acu atraut no Livlijas ekskluzīvā laulību gredzena. Kā nu ne – neba katras dāmas pirkstu rotā divus miljonus ASV dolāru vērts aksesuārs.


Gredzena cenu nosaka īpašais ovālās formas 12 karātu „Lorraine Schwartz” dimants. Šādu dārgakmeņu minimālā cena ir 1,2 miljonu dolāru, viss atkarīgs no tā dzidruma un krāsas. Šī konkrētā akmens cena esot ne zemāka par diviem miljoniem, jo tas esot tuvu ideālam.


Pāris tikai pēc gada ilgas draudzības apprecējās 9. septembrī Dienvidkarolīnā, 60 tuvāko draugu un ģimenes locekļu klātbūtnē.