Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 13. februāris (2013) 07:27

Santa Bindemane-Mihelsone iesaka romantiskas dāvanas kaislīgai Valentīndienai

LETA un publicitātes foto

Tiem, kuri Valentīndienas dāvanu iegādi atstāj uz pēdējo brīdi, Kids Gazette blogere, Prāta Vētras mūziķa Māra Mihelsona sieva Santa Bindemane-Mihelsone, kura nesen uzņēmusies arī tirdzniecības centra Domina Shopping stilistes amatu, dalās ieteikumos, kā pārsteigt savu mīļoto šajā sirsnīgajā un romantiskajā datumā.

Bildes telefonā ir ierasta lieta, bet kā būtu ar jaunu tradīciju ik gadu iemūžināt sevi un mīļoto cilvēku četros momentuzņēmumos? Kā vienu no idejām Santa iesaka jautru sesiju foto kabīnē.

Pārsteidz savu mīļoto ar romantisku un klasisku mīlas stāstu oriģinālvalodā! Kamēr kinoteātros aktuāla Tolstoja Kareņina, stiliste rosina konfekšu kastes vietā izvēlies Puškina Oņeginu, ko var iegādāties grāmatnīcā Polaris.


Uzdāvini mīļotajam pulksteni ar piebildi: „Vēl palikušas pāris stundas, un mēs atkal tiksimies.”


 


„Katrs kaut reizi ir sapņojis par brīvdienu rītu, kas sāktos ar glāzi dzirkstoša vīna, pasniegtu turpat, gultā,” uzskata Santa. Viņa iesaka to baudīt kopā ar svaigām avenēm un kruasāniem.


Saņemt dāvanā no vīrieša apakšveļu nav pārlieku oriģināli.Tāpēc blogere iesaka iegādāties to pašai un Valentīndienā nosūtīt mīļotajam īsziņu ar naivu jautājumu "Jā vai nē?", pievienojot bildi, kurā esat šajā apakšveļā.Jebkura dāma spēj novērtēt Chanel. Lai šoreiz tā ir sarkana lūpu krāsa, kas pieklusinātā sveču gaismā piestāv ikvienai par sevi pārliecinātai sievietei. Santas izvēle - Chanel Allure Velvet Red.


„Sagādājiet viens otram patīkamus brīžus,” rosina stiliste. Ja nokavēji izdevīgu piedāvājumu aromātiskai masāžas procedūrai, universāls risinājums ir masāžas eļļa no Stenders. Nedaudz izdomas, romantiskas mūzikas un tavs mīļotais cilvēks jutīsies kā SPA kūrortā.


„Esmu pļavas puķu piekritēja, tomēr Valentīna dienā būtu patīkami pārsteigta par milzīgu sarkanu rožu klēpi. Banāli, bet, ai, cik romantiski!” – jūsmo Santa.


Ja ikdienā gatavojat mājās, tad šī diena ir kā radīta, lai vakariņotu ārpus tām. Ļaujiet par sevi parūpēties citiem, bet pasūtot saldo ēdienu, palūdziet: "Desertu , lūdzu, iesaiņojiet līdzi ņemšanai!"

Turklāt, lai Valentīndienu padarītu jo īpaši neaizmirstamu, ikviens tirdzniecības centra Domina Shopping apmeklētājs no 11. līdz 14. februārim aicināts virtuālajā mīlestības sveicienu studijā ierakstīt savu video sveicienu kādam mīļam un tuvam cilvēkam. Sveicienu studija Domina Shopping būs atvērta katru dienu no plkst. 16:00 līdz 20:00 skvērā pie restorāna Vairāk Saules.