Raksts no Puaro.lv

Pirmdiena, 26. maijs (2014) 12:18

Sandis Ozoliņš Saeimas vēlēšanās varētu startēt Repšes partijā

Ekrānuzņēmums

Spekulācijas par to, ka leģendārais hokejists Sandis Ozoliņš pēc sportista karjeras beigšanas varētu iesaistīties politikā, parādījās pēc intervijas žurnālā “Ir” pagājušajā ceturtdienā. Pats Ozoliņš par to pagaidām vēl klusē, tomēr Latvijas bukmeikeri jau izteikuši savas prognozes.

Sporta totalizators Viensviens.lv prognozē: ja izcilais latviešu hokejists Sandis Ozoliņš līdz ar sportista karjeras beigšanu iesaistīsies politikā, tad, visticamāk, rudenī notiekošajās Saeimas vēlēšanās viņš startēs no partijas “Latvijas attīstībai”. Varbūtība, ka viņš pārstāvēs tieši šo politisko spēku ir gandrīz 40%, taču tikpat liela ir iespēja, ka Ozoliņš 12. Saeimas vēlēšanās nestartēs vispār.

“Sandis Ozoliņš ir hokeja leģenda - sabiedrībā atpazīstams un cienījams sportists. Viņam noteikti ir ambīcijas un harisma, un politiskajām partijām, kas Latvijā nebauda iedzīvotāju uzticību, šādi cilvēki ir vajadzīgi kā “āķi”, lai piesaistītu vēlētājus,” hokejista iespējamo iesaistīšanos politikā pamato Viensviens.lv sporta totalizatora vadītājs Arvīds Rasa.

Pēc sporta totalizatora prognozēm bijušais Rīgas “Dinamo” komandas kapteinis, visticamāk, pievienosies Einara Repšes vadītajai partijai “Latvijas attīstībai”. Varbūtība, ka viņu pirms rudenī gaidāmajām Saeimas vēlēšanām redzēsim tieši šīs partijas deputātu kandidātu listē ir 38.5 procenti.

“Cilvēkam bez politiskās pieredzes, bet ar gana lielām ambīcijām, daudz vienkāršāk būs sevi realizēt tieši jaunā politiskā spēkā, un pēc popularitātes reitingiem “Latvijas attīstībai” no tādām pašlaik ir vislielākais sabiedrības atbalsts. Taču līdz Saeimas vēlēšanām ir vairāki mēneši, tādēļ nav izslēgts, ka šajā laikā Sandis Ozoliņš saņems labu piedāvājumu un paliks sportā. Tāpat viņš noteikti rūpīgi izvērtēs, kurā partijā stāties, lai Saeimā tiešām iekļūtu,” uzsver Rasa.