Raksts no Puaro.lv

20. septembris (2012) 01:00

Samanta Tīna izbaudījusi Norvēģijas dabu un gatavojas koncertam Baltijas jūrā

Publicitātes foto

Nupat no trīs dienu atpūtas Norvēģijā atgriezusies dziedātāja Samanta Tīna. Jau iepriekš ziņojām, ka jaunajai izpildītājai no nemitīgā ikdienas skrējiena un daudzajiem pienākumiem bija saasinājušās veselības problēmas, tādēļ atpūta krāšņajā zemē šoreiz nākusi tikai par labu.

Norvēģijā Samanta viesojās pie savas draudzenes, kura mitinās gleznainajā ciematiņā Geirangerā Norvēģijas fjordos. Tur dziedātāja ne tikai atpūtusies karstā āra burbuļvannā, sajūsminoties par apkārtējām ainavām un vērojot krītošo sniegu tuvējo kalnu virsotnēs, bet arī paguvusi izbaudīt vietējās nakts dzīves piedāvātās izklaides.

Neraugoties uz lieliski pavadīto laiku Norvēģijā, ceļojuma mājupceļš gan izvērties krietni nepatīkamāks, jo pavadītas divpadsmit stundas automašīnā, mērojot ceļu uz Stokholmu. Tomēr dziedātāja par neērtībām nebēdā un ir atgriezusies enerģijas pilna un gatava jauniem darbiem un projektiem.

Jau pēc mēneša Samanta Tīna savus fanus aicina uz rudens ekstremālāko jauniešu ballīti Baltijas jūrā – “Samantas Dance Party”, kuru papildinās īpašie viesi un ielu vingrošanas šovs.

Ballīte sāksies ar dejām DJ Japāņa vadībā, bet turpināsies ar jaunās puišu grupas “Boys band Mono” uzstāšanos, kā arī pašas Samantas Tīnas koncertprogrammu, kurā skanēs populārākās 80. gadu diskotēku un 90. gadu klubu himnas, kā arī pašas dziedātājas populārākie hīti.