Raksts no Puaro.lv

13. augusts (2013) 10:43

Saimons Kauels: Vēlos ēst saldējumu no Nikolas Šērzingeres auguma

Bulls Press

Nesen pasaules šovbiznesu satricināja ziņa, ka pārliecinošais vecpuisis, mūzikas magnāts Saimons Kauels (Simon Cowell) 53 gadu vecumā beidzot kļūs par tēti. Tas, iespējams, nebūtu nekas ievērības cienīgs, ja vien sieviete, kas miljardierim dāvās pirmdzimto, nebūtu viņa drauga sieva. Kamēr Kauelu uz katra soļa pavada dažādas tenkas par un ap mantrausīgo drauga sieva, pats mūzikas producents sapņo par ko pavisam citu.

Saimons Kauels, jautāts, ko tādu, par nekādu naudu nenopērkamu, viņš savā dzīvē vēlētos, miljardieris atbildēja: „Es vienkārši teikšu pirmo, kas man iešaujas prātā... Iztēlojos Nikolu [Šērzingeri] ar milzīgu pusdienu šķīvi, un es vēlos ēst saldējumu no viņas auguma. Par naudu to nenopirksi, un es to vēlētos.”

Līdz šim gan attiecības Kauela un kolēģes, X Factor tiesneses Nikolas Šērzingeres (Nicole Scherzinger) starpā ir bijušas visai saspīlētas. Mūzikas magnāts nav baidījies publiski paust savu viedokli par to, ka Šērzingere ir vien kārtējā dziedātāja, kura „izbraukusi ar savu izskatu”. Par to gan viņam nācās trūkties miljoniem skatītāju priekšā, kad Šērzingere pierādīja savu spēcīgo vokālu.