Raksts no Puaro.lv

23. augusts (2013) 12:18

Roberts Patinsons nokaitinājis fanus

Bulls Press

Krēslas sāgas filmas tās aktieriem atnesušas pasaules slavu. Tai, protams, ir gan savi plusi, gan mīnusi. Lai arī lielākā daļa sabiedrības uzskata, ka šo filmu sēriju pamata auditorija ir pusaudži, izrādās, tā nemaz nav. Galvenās lomas atveidotājs Roberts Patninsons (Robert Pattinson) spiež, ka tie ir cilvēki, kuriem nav nekā cita labāka, ko darīt, kā tikai rakstīt naidīgus komentārus.

„Interesanti, ka filmas fani nav tikai jaunieši. Patiesībā, lielākā daļa viņu ir krietni vecāki. Krēsla ir kā paralēlā pasaule, kurai pieder pašai savs fanu loks. Turklāt tas sāka veidoties internetā jau no pirmās filmas uzņemšanas dienas,” stāsta 27 gadus vecais aktieris. „Šāda veida kustība nav novērota nekad iepriekš. Dažkārt es prātoju – ko gan visi šie cilvēki dara ikdienā? Šķiet, viņi visu dienu to vien dara kā sēž pie datora un komentē visu pēc kārtas, pat to, kam nav nekāda sakara ar Krēslu.”

Patinsons allaž vaļsirdīgi klāstījis visu, kas uz sirds, tāpēc pieder pie tiem aktieriem, kurš no naidīgiem interneta komentāriem cieš visvairāk. Viņš iepriekš pamanījies apvainot Krēslas grāmatu autori, rakstnieci Stefāniju Meieri (Stephanie Meyer), apgalvojot, ka „šīs grāmatas nav paredzētas publicēšanai”, bet reiz personu, kas viņam piešķīrusi iesaku R-Patz, raksturojis kā „kādu resnu blogeri, kurš raksta par slavenībām.”