Raksts no Puaro.lv

Pirmdiena, 22. aprīlis (2013) 12:30

Rīzu Viterspūnu un vīru arestē. Aktrise sarīko pamatīgu jandāliņu


Lai pasaules slava nereti sniedz daudzas priekšrocības, likuma priekšā zvaigznes ir vien parasti pilsoņi. Diemžēl Holivudas aktrise Rīza Viterspūna (Reese Witherspoon) ar to samierināties negrasījās un piektdienas rītā sarīkoja pamatīgu jandāliņu brīdī, kad policija paziņoja par viņas un vīra arestu.

Aizvadītajā piektdienā Atlantā policija apturēja aktrises un viņas vīrā Džima Tosa (Jim Toth) sudraba Ford markas automašīnu, kuras vadītājs acīmredzami nespēja auto noturēt savā brauktuves pusē. Palūguši šoferim izkāpt no mašīnas, policija konstatēja, ka vīrietis spēcīgi ož pēc alkohola, kā arī viņa acis ir miglainas ar izteiktiem asinsvadu dzīslojumiem.


Brīdī, kad likumsargi paziņoja, ka auto vadītājam nāksies doties uz policijas iecirkni, sarunā iesaistījās balkussēdēja. Pamatīgi satraukusies, viņa sāka draudēt policijas darbiniekiem. „Vai jūs vispār zināt, kas es esmu?” – viņa jautāja. Kad likumsargi atbildēja noliedzoši, dāma turpināja. „Jūs tūlīt pat to uzzināsiet... Pavisam drīz būsiet nacionālajās ziņās!” – brīdināja blakussēdētāja, demonstratīvi vicinot savu slavenības identitātes karti.

Vēlāk izrādījās, ka agresīvā sieviete ir aktrise Rīza Viterspūna. Neraugoties uz to, viņa kopā ar vīru tika nogādāta policijas iecirknī, kur vīra asinīs konstatēja 1.39 promiles alkohola.

Sarunā ar presi aktrise atzina: „Ņemot vērā situāciju, es šobrīd nevaru komentēt visu informāciju, kas cirkulē presē, tomēr atzīšu, ka todien izdzēru vienu kokteili par daudz. Man tiešām kauns par lietām, ko piektdien sarunāju. Biju pārbijusies par vīru, bet zinu, ka tas nebija attaisnojums manai rīcībai. Es izrādīju klaju necieņu pret policijas darbinieku, kas tikai darīja savu darbu. Man tiešām ļoti žēl par savu uzvedību.”