Raksts no Puaro.lv

Piektdiena, 15. marts (2013) 11:02

Rīgas zelta saules kora dalībniece laidusi pasaulē meitiņu. Sveicam!

Draugiem.lv un Billija Loca

Jau divas svētdienas mūs TV ekrānos priecē jestrā Koru Karu cīņa. Daudzi noteikti būs pamanījuši arī vienu Normunda Jakušonoka vadītā Rīgas Zelta saules kora dalībniecēm Katrīni Kreili, kura uz skatuves kāpa ar iespaidīgu punci. Dzemdības varēja sākties kuru katru brīdi!


Bērniņš tomēr ļāva savai māmiņai veiksmīgi aizvadīt divus raidījumus, un sevi pasaulē pieteica aizvadītajā naktī. Šorīt, viesojoties STAR FM ēterā, raidījumā Zoopasta priecīgos jaunumus apstiprināja kora vadītājs Normunds Jakušonoks.

Meitenīte Kerija pasaulē nāca vakarnakt, plkst. 23:17. Katrīne ir bērnudārza muzikālā audzinātāja. Viņas hobiji ir muzicēšana un peldēšana. Kopā ar viņu dziedošajā konkursā piedalās arī vīrs Edgars Kreilis. Abi mūziķi nodibinājuši grupu „Bilde no rītdienas”. Pāris gredzenus mija pērnā gada 17. novembrī.

Par to, ka korī tagad būs „robs”, uztraukties nav pamata. „Visus šo laiku kora mēģinājumos piedalījās un visus raidījumus apmeklēja arī  dziedātāja rezerviste, kura nu aizvietos Katrīni,” raidījumam Zoopasta pastāstīja Jakušonoks.