Raksts no Puaro.lv

Pirmdiena, 22. aprīlis (2013) 11:54

Rīgā slepus ballējas slavenā hīta „Call Me Maybe” izpildītāja

Gettyimages.com, Pestivals.lv

Aizvadītajā nedēļā koncertzālē Palladium ar koncertu viesojās pasaulslavenā dziedātāja Elija Goldinga (Ellie Goulding). Mākslinieces uzstāšanos iesildīja ņujorkietis Metjū Koma (Matthew Koma), kurš ir oficiālais Elijas Goldingas pasaules turnejas „The Halcyon Days Tour” atbalstošais mūziķis, kā arī dziedātājas Karlijas Rejas Džepsenas (Carly Rae Jepsen) mīļotais vīrietis.

17.aprīlī kopā ar savu draugu Rīgā ieradās arī hīta „Call Me Maybe” dziedātāja. Par viņas ierašanos nezināja pat koncerta organizatori. Lielāko dienas daļu līdz kāpšanai uz skatuves abi pavadīja divatā vai kopā ar citiem atbalsta grupas dalībniekiem. Pēcpusdienā mūziķu pāris devās pastaigā pa Rīgas centru, iegriežoties vietējās kafejnīcās, veikalos un pat frizētavā.


Vakarā, iepriekš Koma devās uz skatuves, lai iesildītu publiku pirms Goldingas uzstāšanās, Džepsena atvadījās no drauga un pievienojās publikai, lai kopā ar pārējiem koncerta apmeklētājiem izbaudītu Komas un grupas uzstāšanos. Pēc koncerta pāris atkal atgriezās aizskatuvē, kur pavadīja gandrīz visu vakaru.

Jaunais un talantīgais dziedātājs un producents Metjū Koma 2012. gada maijā laida klajā mini albumu „Parachute”, kurā bija 4 dziesmas un ir kā treileris klausītājiem pirms debijas albuma „Propaganda” nākšanas klajā 2013. gadā. Par saviem elkiem mūzikā dziedātājs dēvē britu mūziķi Evis Castello un leģendāro amerikāni Bruce Springsteen.


Līdz šim mūziķim izveidojusies veiksmīga sadarbība ar „Swedish House Mafia” producentiem Sebastian Ingrosso un Alesso dziesmā „Calling (Lose My Mind)”, kā arī jaunais mūziķis piedalījies „Sorry For Party Rocking” turnejā kopā ar saviem ierakstu kompānijas „CherryTree Records” kolēģiem LMFAO (apmeklēja Rīgu 2012. gada decembrī),  Far East Movement, The Quest Crew, Sidney Samson un  Eva Simons. Metjū, tāpat kā Ellie Goulding, pārstāv ierakstu studiju „CherryTree Records” kopā ar tādiem mūziķiem kā  Keane’s, Natalia Kills, Robyn, Sting un daudziem citiem.

Elijas Goldingas šovs Rīgā notika festivāla «Pestivals» koncertu sesijas ietvaros, mūziķei iegriežoties Rīgā sava albuma «Halcyon» atbalsta turnejas laikā.