Raksts no Puaro.lv

Svētdiena, 26. maijs (2013) 12:29

Rīgā noticis Čempionu līgas finālspēles skatīšanās VIP pasākums FOTO

Mārtiņš Locāns, Puaro.lv

Lai kopīgi ļautos īstiem futbola baudīšanas svētkiem, sestdien „Sapņu fabrikā” notika Baltijā pirmais ekskluzīvais UEFA Čempionu līgas finālspēles skatīšanās VIP pasākums. Eiropā ierastā tradīcija kopīgi vērot UEFA Čempionu finālspēles tiešraidi īpašā „Heineken” pasākumā nu arī Latvijā pulcē lielākās valsts futbola zvaigznes, mūziķus, TV sejas un citus futbola cienītājus.

Šogad UEFA Čempionu līgas finālspēle Londonā, leģendārajā Vemblija stadionā bija īpaši spraiga, jo tajā nepiedalījās neviens no zināmajiem Anglijas futbola klubiem, bet tā vietā finālspēlē spēkojās divas vācu komandas – „Bayern” un „Borussia”. Lai kopā ar citiem futbola cienītājiem vērotu spraigo futbola spēli, izbaudītu muzikālos priekšnesumus, dažādas patīkamas veltes un atrakcijas pasākuma laikā, „Sapņu fabrikā” pulcējās sabiedrībā zināmi ļaudis, tostarp dejotāja Aleksandra Kurusova, sporta žurnālists Lauris Lizbovskis, aktieris Rihards Lepers un citi.


Pasākumā valdīja izklaidējoša atmosfēra un sporta gars – piedaloties dažādās sportiskās un ar sportu saistītās aktivitātēs viesiem bija iespēja laimēt balvas no „Heineken”. Par sanākušo garastāvokli gādāja pasākuma vadītājs, radio dīdžejs Jānis Romanovskis.Par sanākušo garastāvokli gādāja pasākuma vadītājs, radio dīdžejs Jānis Romanovskis.