Raksts no Puaro.lv

14. novembris (2013) 11:07

Olgai Rajeckai gaužām neveicas FOTO

Viktors Ozoliņš, Puaro.lv

Jau pirms kāda laika dziedātāja Olga Rajecka bija ieplānojusi draugu un mediju pārstāvju klātbūtnē nosvinēt jauna videoklipa iznākšanu. Toreiz Latviju pāršalca negaidīta vēsts par mūžībā aizgājušo latviešu rokmūziķi Aivaru Brīzi, tāpēc dziedātāja pieņēma lēmumu svinības atlikt.

Pāris nedēļu vēlāk viesi saņēma ielūgumu ar jauno videoklipa prezentācijas datumu – 14.novembri. Tiesa gan, arī šoreiz viss nevedās kā plānots, jo izrādījās, ka ielūguma izsūtītāji nejauši kļūdījušies datumos! Tā nu trešdienas pēcpusdienā ciemiņus pārsteidza negaidīta ziņa, ka prezentācija paredzēta jau pēc pāris stundām.

Neraugoties uz nedienām, ielūgtie viesi tomēr atrada laiku, lai apciemotu dziedātāju. Rokkafejnīcā svinīgā gaisotnē Olga Rajecka prezentēja savas  mūžam lieliskās dziesmas „Pasaule, pasaulīt” jauno videoklipu.

FOTOGALERIJA.

Borisa Rezņika klasisko hitu dziedātāja ieskaņojusi kopā ar saviem jaunajiem draugiem – dziedošo Baumaņu ģimeni. Klipā redzamās ainas ir no aizvadītās vasaras deju svētkiem, kuros Olga piedalījās TDA Rotaļa XO sastāvā, kā arī mūziķi un dejotāji no Horvātijas un Serbijas. „Mūzika un deja vieno pasauli – tā ir mūsu vēsts,” saka dziedātāja, kurai ar Baumaņu ģimeni un TDA Rotaļa XO viņai ir arī tālāki plāni.