Raksts no Puaro.lv

Sestdiena, 8. februāris (2014) 11:12

Putins īgns par neveiksmi Soču olimpisko spēļu atklāšanā FOTOGALERIJA

Dailymail

Viens no svarīgākajiem momentiem jebkuru olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā ir simbolisko apļu pacelšanās. Lai arī kā Krievijas prezidents Vladimirs Putins būtu centies darīt visu, lai Soču olimpiskās spēles pārsteigtu pasauli, jau kārtējo reizi viņa labie nodomi nogājuši greizi. Šoreiz – spēļu atklāšanas svinīgajā ceremonijā.

Kādēļ tik nopietns?


Viena no piecām krītošajām sniegpārsliņām neatvērās reizē ar pārējām, sabojājot ikonas kopējo tēlu. Teiksiet, kas tad tajā tik īpašs? Acīmredzot daudz kas, ja reiz Krievijas televīzija nolēma šo aizķeršanos noslēpt no TV skatītājiem, vienu no olimpisko spēļu simboliski svarīgākajiem momentiem gluži vienkārši nepārraidot. Tā vietā viņi tiešraidē „ielīmēja” ģenerālmēģinājuma fragmentu. Putins krāšņo ceremoniju no savas tribīnes vēroja ar visai īgnu sejas izteiksmi.

Olimpisko uguni iededza trīskārtējā olimpiskā čempione daiļslidošanā Irina Rodņina un trīskārtējais olimpiskais čempions hokejā Vladislavs Tretjaks, kuriem to nodeva vieglatlēte Alīna Kabajeva. Baumo, ka viņa ilgus gadus bijusi Putina mīļākā.


Ar savu uzstāšanos gan klātesošos, gan TV skatītājus priecēja skandalozā grupa „t.a.T.u.”, izpildot vienu no savām visu laiku veiksmīgākajām dziesmām „Not Gonna Get Us”. Neatņemama ceremonijas sastāvdaļa, protams, bija krāšņs salūts.