Raksts no Puaro.lv

Pirmdiena, 3. jūnijs (2013) 15:45

Pūlis trako Gacho koncertā. Ar vērienu noslēdzas ZZ Čempionāts FOTO

Publicitātes foto

Aizvadītajā nedēļas nogalē Arēnā Rīga notika Latvijā vērienīgāko skolēnu sporta un prāta spēļu ZZ Čempionāts 2013 lielais fināls, kurš pulcēja gandrīz 5000 dalībnieku.

Līdz arskolēnu fināla sacensībām, pie Arēnas Rīga notika virkne citu aktivitāšu – uzstājās grupas PeR, Musiqq, DJ Toms Grēviņš, DJ Rudd un ZZ Alekss. Ikvienam bija iespēja izmēģināt prāta spējas zinātkāres centros - AHHAA, Zili Brīnumi un Z(in)oo, kā arī satikt Pasaules un Eiropas labākos robotu meistarus no Rīgas, vērot izcilāko snovbordistu trikus uz īsta sniega, kā arī Eiropas skrituļslidošanas čempiona Nila Jansona lēcienu pāri trīs automašīnām un daudz citas izklaidējošas aktivitātes. Savukārt pirms uzvarētāju paziņošanas tika pieteikts lielais dienas pārsteigums – Latvijā populārākā hip hop dziedātāja Gacho koncerts. Tūkstošiem jauniešu kopā ar enerģisko dziedātāju Gacho atzīmēja čempionāta noslēgumu, kopīgi izpildot deju pie dziesmas Stampā grīdu.


Īsts sniegs vasarā!


Šogad, sākot no marta, ZZ Čempionātākopumā piedalījās 1982 klases un aptuveni  60000 skolēnu no visas Latvijas. Atbilstoši čempionāta vadmotīvam – Spēks un Prāts – skolēni sacentās, lai noskaidrotu, kura klase vislabāk spēj apvienot abus šos elementus – gan pildot radošos mājasdarbus, gan arī tiekoties kādā  no pieciem pusfināliem visā Latvijā.


ZZ Čempionāta 2013 uzvarētāji:

4. – 5. klašu grupa
1. vieta - Ogres sākumskolas 5. a klase
2. vieta - Bauskas sākumskolas 5. a klase
3. vieta - Mežciema pamatskolas 5. b klase
6. – 8. klašu grupa
1. vieta - Rīgas 84. vidusskolas 8. c klase
2. vieta - Rojas vidusskolas 8. b klase
3. vieta - Māteru Jura Kazdangas pamatskolas 8. klase
10. – 11. klašu grupa
1. vieta - Valmieras Valsts Ģimnāzijas 10. a klase
2. vieta - Ķeguma komercnovirziena vidusskolas 11. b klase
3. vieta - Ilūkstes 1. vidusskolas 11. b klase

ZZ Čempionāta čempioni un pirmās vietas ieguvēji saņēma galveno balvu – CTM velosipēdus visai klasei, otro vietu ieguvēji turpmāk savā starpā varēs sazināties, izmantojot SAMSUNG mobilos viedtelefonus, savukārt trešo vietu ieguvēji dosies uz popmūzikas dīvas Lana Del Ray koncertu.