Raksts no Puaro.lv

15. augusts (2013) 10:18

Prāta Vētras mūziķi mērosies spēkiem ar Valsts policiju

Puaro.lv

Visiem čempionāta Mītava Open 2013 cienītājiem un entuziastiem ir pagājusi sportiskiem notikumiem un pārdzīvojumiem bagāta vasara. Ir aizritējuši 6 atlases posmi, kuri norisinājās 6 Latvijas pilsētās. Katrā posmā ir noskaidrotas 3 spēcīgākās komandas, kuras cīnīsies par šīs sezonas čempiona titulu, jau šajā nedēļas nogalē.

Balvas ir visai vilinošas. Komanda, kas čempionāta finālturnīrā iegūs pirmo vietu, saņems balvu - Ls 1500, otrās vietas ieguvēji - Ls 1000, bet trešā vieta - Ls 500.
4. vietas ieguvēji saņems mierinājuma balvu no Mītava Open 2013 tehniskā sadarbības partnera veikalu tīkla Sport 2000. Arī radio SWH finālā pasniegs savu simpātiju balvu kādam no spēlētājiem.

Spēles sāksies sestdien Zemgales Olimpiskā centra stadionā jau no desmitiem rītā un ieeja visiem interesentiem būs bez maksas. Visas dienas garumā notiks dažādas atrakcijas un konkursi ne tikai futbolistiem, bet arī līdzjutējiem.

Viens no gaidītākajiem dienas notikumiem būs Zvaigžņu spēle, kurā piedalīsies grupas Prāta Vētras puiši pret Latvijas Valsts policijas komandu ar treneri Intu Ķuzi priekšaglā.