Raksts no Puaro.lv

15. novembris (2013) 11:38

Populāras māmiņas savām atvasēm piemeklē Latvijā ražotus apģērbus FOTO

Viktors Ozoliņš, Puaro.lv

Ceturtdienas vakarā Latvijā populāras māmiņas ar savām atvasēm pulcējās jaunā apģērbu un aksesuāru zīmola „Lazy Francis” veikaliņa atklāšanā. Tā telpas iekārtotas kreatīvi, lai arī mazajiem ķipariem iepirkšanos padarītu interesantu un aizraujošu.

FOTOGALERIJA.


„Lazy Francis” ir jauns zīmols, kas piedāvās meitenēm Latvijā ražotus unikāla dizaina īpaši augstvērtīgus apģērbus un aksesuārus. Zīmola pirmajam veikalam-darbnīcai izraudzītas telpas Miera ielā 19.

Ceturtdien veikalā-darbnīcā „Lazy Francis” viesus priecēa saksofonists Jānis Danevičs un izklaidēja dīdžejs Markus Riva. Vakara gaitā tika aizvadīta jaunās kolekcijas modes skate, kā arī ikviena klātesoša mazā dāma varēja iejusties dizainera lomā radošajā darbnīcā.

Tērpus meitenēm radījusi dizainere Olga Krūze, kurai ir vairāk nekā desmit gadu pieredze modes biznesā Eiropas valstīs. Viņa ir organizējusi dažādus augsta līmeņa pasākumus, tostarp zīmolam "Cartier".

Viesu vidū bija grupas "The Sound Poets" solists Jānis Aišpurs ar meitu Emīliju, stiliste un modes blogere, grupas "Prāta Vētra" mūziķa Māra Mihelsona sieva Santa Bindemane-Mihelsone ar meitu Maiju un dēlu Andreju un daudzas citas sabiedrībā labi zināmas personas.