Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 23. janvāris (2013) 09:03

Pēc trīs mēnešu attiecībām Diāna Pīrāgs pošas kāzām ar francūzi

Facebook.com, Andrejs Zavadskis, Māris Kiseļovs un ekrānuzņēmumi

Vēlā otrdienas vakarā mūzikas leģendas Olgas Pīrāgs meita, dziedātāja Diāna Pīrāgs (28), pārsteidza savus draugus, paziņojot par saderināšanos ar franču uzņēmēju, kompānijas „The Third Foundation” dibinātāju Frenku Često (Franck Cesto). Paziņojumu vēl negaidītāku padarīja fakts, ka pāris kopā ir vien trīs mēnešus.

 
Franču finansists (44) dziedātāju noskatījis Vecrīgā, Līvu laukumā, kur Diāna vasarā sniedza regulārus koncertus. Vēlāk viņš ieradās arī uz mūziķes videoklipa prezentāciju Havana Club Lounge terasē Jūrmalā. Pāris velti laiku nekavēja un drīz vien uzsāka kopdzīvi. Ar viņiem kopā dzīvo arī Diānas sešus gadus vecā meitiņa Anželika, kura pasaulē nāca viņas nu jau šķirtajā laulībā ar dzīvesbiedru Dmitriju. Arī Frenks savu iepriekšējo laulību ir šķīris un viņam ir trīs bērni.

 
Uzņēmēja darba specifika ļauj viņam strādāt, atrodoties jebkurā pasaules malā, viss, kas viņam nepieciešams – dators ar interneta pieslēgumu. Tādēļ pagaidām abi ar Diānu Latviju pamest negrasās. Frenks mīl sportu – viņa hobiji ir airēšana un bokss. Drauga entuziasms sniedzis lielisku motivāciju arī Diānai, kura nu piekopj daudz aktīvāku dzīvesveidu.